که نشان داد کلینتون-Lewinsky رسوایی می میرد

An American civil servant که افشای رابطه میان بیل کلینتون و کاخ سفید کارآموز تقریبا پایین آورده ریاست جمهوری او مرده است.

لیندا تریپ 70 و گذشت پس از مبتلا به سرطان لوزالمعده خانواده او به ما گفت که رسانه ها در روز چهارشنبه.

ضبط Ms تریپ ساخته شده از مکالمات با Monica Lewinsky مرکزی شد به سال 1998 استیضاح محاکمه و سپس رئیس جمهور کلینتون.

او در زمانهای گوناگون و ستایش به عنوان یک افشاگر محکوم کرد و به عنوان یک حزبی است.

سابق کارمند دولت که مشغول به کار در پنتاگون بود و دوستی با Ms Lewinsky با وجود 24 سال سن تفاوت آموخته است که این زن جوان تا به حال تا به حال یک رابطه جنسی با رئیس جمهور و مخفیانه شروع به ضبط مکالمات خود را در سال 1997.

Ms تریپ تبدیل شده از نوار را به کنت استار ویژه دادستان پیشرو گسترده ای در تحقیقات مربوط به دولت کلینتون.

  • کلینتون ادعا می کند Lewinsky امر موفق نگرانی’
  • ارتباط بین Monica Lewinsky و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

Ms تریپ همچنین فاش کرد که Ms Lewinsky متعلق به یک لباس آبی بود که گفته خاکی توسط رئیس جمهور مایع منی – یک infamously prurient جزئیات که در گیر این تصور عمومی است.

این رسوایی جنسی رسوب آقای کلینتون استیضاح توسط جمهوری خواه به رهبری مجلس نمایندگان در سال 1998 زمانی که او در بر داشت به گونه دروغ برای دروغ گفتن در مورد رابطه.

او تبرئه توسط سنا اما زشت سیاسی نبرد دیده می شد به عنوان یک منادی بیشتر در بخش سیاست آمریکا شد تلخ تر و حزبی در سال های پس از آن.

Ms تریپ اصرار دارد که او ارائه اطلاعات به استار بررسی خارج از وطن پرستی اما منتقدان او را متهم خیانت به Ms Lewinsky دوستی و به دنبال تضعیف انتخابات ریاست جمهوری.

او اخراج از شغل خود در پنتاگون در آخرین روز از دولت کلینتون در سال 2001 و بعد از افتتاح یک فروشگاه با شوهرش در ویرجینیا.

علت مرگ او روز چهارشنبه مشخص نیست اما پسرش گفت: واشنگتن پست آن مربوط به Covid-19.

در اخبار از Ms تریپ بیماری قبل از مرگ او Ms Lewinsky در توئیتر خود نوشت: “مهم نیست که گذشته بعد از شنیدن که لیندا تریپ بسیار به طور جدی بیمار, من امیدوارم که برای بازیابی. من نمی توانم تصور کنید که چگونه مشکل این است که برای خانواده اش است.”

شهادت در محاکمه کلینتون در سال 1998 Ms Lewinsky را نتیجه گیری شده است: “من واقعا متاسفم برای همه چیز است که اتفاق افتاده و من نفرت لیندا Tripp.”

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im