زنان در یخ بازداشت خواهش کنم برای انتشار در میان همه گیر

زنان بازداشت شده در, برای سود زندان در روستایی در شهر ینا, لوئیزیانا, تگرگ از تمام گوشه و آمریکای لاتین است. برخی از پناه جویان که از فرار رژیم های سرکوبگر. دیگران قانونی اقامت دائم ایالات متحده که توسط مقامات اداره مهاجرت پس از خدمت زمان در زندان است. برخی از مادران هستند و حتی مادربزرگ.

در حال حاضر همه آنها وحشت زده.

مانند بسیاری از بیش از 35000 نفر از مهاجران در حال حاضر در ایالات متحده مهاجرت و گمرک (ICE) بازداشت زنان برگزار شد در LaSalle بازداشتگاه در ینا احساس ناتوان به سپر خود را از شدت مسری coronavirus که به کشته شدن بیش از 53 ، 000 نفر در سراسر جهان از جمله بیش از 6 ، 000 در ایالات متحده حداقل 310 نفر کشته شده اند در لوئیزیانا به تنهایی در آن موج اخیر در موارد تهدید کرده است که به پایمال کردن دولت در سیستم مراقبت های بهداشتی.

مهاجرت ”

بیشتر در مهاجرت

با حداقل شش تایید موارد در میان بازداشت شدگان و پنج در میان بازداشتگاه کارکنان یخ آمده است تحت فشار شدید به شدت کوچک خود را از بازداشت شدگان جمعیت به کاهش خطر شیوع بیماری.

اما بازداشت شدگان و حامیان خود را از ترس یخ نیست اقدام به سرعت به اندازه کافی. با وجود برخی از نسخه های بسیاری از آنها مجبور ساخت با سراسیمگی از دعاوی سازمان مقاومت کرده است خواستار به اجرا در سراسر کشور سیاست از انتشار برخی از گروهها از بازداشت شدگان از جمله همسر مهاجران کسانی که با شرایط مزمن پزشکی و پناهندگی پناهجویان که نمی تهدیدی برای مردم است.

یاس و نومیدی در میان بازداشت شدگان است نصب شده است. هفته گذشته مقامات در ینا تسهیلات فلفل اسپری زنان بازداشت شدگان که در تلاش برای ترک یک منطقه مسکونی در طول یک جلسه در coronavirus آماده سازی. اما هفت زنانی که آنجا بودند گفت: کارکنان زندان موفق به آدرس نگرانی های خود را در مورد سهل انگاری اجتماعی فاصله و شیوه های بهداشت باعث یک گروه کوچک شروع به اعتراض. یخ سخنگوی برایان کاکس گفت: این چهار زن که اسپری فلفل “شد تخريبي و مقابله” و “اقدام به جسمی نیروی خود را در راه است.”

این حادثه هفته گذشته بود که یکی از چند که در آن مقامات در یخ بازداشتگاه با استفاده از اسپری فلفل برای متفرق کردن اعتراض مهاجران.

زنان بازداشت شده در ینا زندان هستند نگران گزارش های خبری در Telemundo و Univision اعلام افزایش مرگ و عوارض در ایالات متحده در هر روز است. خانواده خود را به آنها بگویید که چقدر همه گیر است طرح میتوانست به جهان خارج از دیوارهای خود را شلوغ مسکن در منطقه, و آنها احساس به دام افتاده و در معرض خطر.

به عنوان ایالات متحده در برابر بحران بهداشت عمومی بر خلاف آن تا کنون با آن روبرو زنان در ینا زندان ترس است و فراموش کردن در مورد آنها و آنها شفاعت با یک بحران زده کشور به گوش دادن به آنها.

“ما یک فرصت بود و با خانواده ما. ما مادران” 46 ساله دومینیکن مهاجر گفت: CBS اخبار در طول یک تماس تلفنی از ینا تسهیلات. “ما اجازه نمی میرند مثل این که اگر ما حیوانات. ما انسان هستیم.”


“ما می میرند داخل در اینجا”

Arlet ویکتوریا Remón پرز, 23, شده در ایالات متحده آمریکا مهاجرت بازداشت از آوریل 2019. اما او هرگز به عنوان ترس به عنوان او در حال حاضر. “ما می دانیم که این ویروس کشتن تعداد زیادی از مردم ما بسیار مستعد ابتلا به انقباض آن” Remón پرز گفت: CBS اخبار در اسپانیایی. “هنگامی که یک فرد آلوده است همه ما در حال رفتن به مریض.”

“اگر که اتفاق می افتد در اینجا … من فکر می کنم بسیاری از ما می میرند,” او اضافه شده است.

قبل از فرار کوبا Remón پرز به پایان رسید و دو سال از دانشکده پزشکی. او گفت: کارکنان در بازداشتگاه گرفته است گام های لازم برای محافظت از هر کس داخل مرکز. دسترسی به صابون و ضد عفونی کننده دست و ضد عفونی تجهیزات بسیار محدود و یا غیر موجود.

اجتماعی فاصله او گفت: غیر ممکن است و اشاره کرد که او خواب است در یک منطقه مسکونی است که دارای حدود 80 دیگر زنان و تخت تختخواب سفری به کمتر از یک متر از هم جدا. رژیم غذایی خود را شامل عمدتا از کربوهیدرات ها مانند نان و ماکارونی و فاقد مواد مغذی غنی از مواد غذایی برای تقویت سیستم ایمنی بدن خود را.

arlet-victoria-remon-perez.png
Arlet ویکتوریا Remón پرز در یک عکسي.

Remón پرز فرار کرد کشور او سال گذشته پس از تهدید توسط نیروهای امنیتی دولت به دلیل او را پدر سیاسی حمایت و هویت او به عنوان یک زن. او و شریک زندگی خود Eliana Hecheverría, crisscrossed آمریکای مرکزی و مکزیک برای رسیدن به مرز جنوبی ایالات متحده, که در آن آنها قرار داده شده در یک لیست انتظار برای گفتن مقامات ایالات متحده در مورد آزار و اذیت آنها از ترس در کوبا. اما پس از هفته ها انتظار در مکزیک متل در سیوداد خوارز که در آنها اقامت داشتند گرفته شده توسط اعضای کارتل مواد مخدر باعث آنها را به عبور از مرز آمریکا به طور غیر قانونی در مارس 2019.

این زوج بازداشت شده بود در نزدیکی El Paso حدود دو ماه. آنها مجاز به دوش و قلم مو دندان های خود را هر 10 روز Remón پرز گفت. ساعت های طولانی در تگزاس سوزان کویر دشوار بود برای Remón پرز که دچار آسم شدید. در ژوئن 2019 زن و شوهر منتقل شد و به بازداشتگاه در ینا.

Remón پرز را سرزنش زنانی که سعی به ترک منطقه مسکونی در هفته گذشته — هر کس از جان گذشته است. “آنها تنها به دلیل اعتراض ما ترس داشتند. آن را منصفانه نیست که آنها نسبت به آن دسته از زنان,” او گفت:. کاکس یخ گفت زنان قرار داده شد در سلول انفرادی برای نقض تسهیلات قوانین.

“ما می ترسم چون ما می دانیم که ما می میرند داخل اینجا” Remón پرز گفت. “این وضعیت به خوبی جواب نمی دهد برای ما. ما لازم نیست که یک راه برای محافظت از خود. ما احساس می کنیم مثل کودکان که در حال محافظت شده توسط پدر و مادر. آنها مسئول حفاظت از ما هستند — و نه حمایت از ما.”

photo-2020-04-01-20-35-50.jpg
Arlet ویکتوریا Remón پرز و شریک زندگی خود را Eliana Hecheverría. دو کوبا پناهندگی پناهجویان شده اند در ایالات متحده آمریکا مهاجرت بازداشت از آوریل 2019.

او شریک Hecheverría گفت: تنها راه آنها خواهد بود قادر به محافظت از خود را از coronavirus است اگر یخ انتشار آنها. “من احساس نمی مانند صاحب زندگی خود من در اینجا چون اینجا من به طور کامل در معرض خطر است. من می دانم که چگونه به مراقبت از خودم, من می دانم که چگونه برای محافظت از خودم, من می دانم آنچه که من باید انجام دهید برای دریافت آلوده,” او اضافه شده است. “در اینجا من نیست.”

Hecheverría است به خصوص نگران سلامت او شریک است. علاوه بر داشتن آسم مزمن و شدید آلرژی Remón پرز گفت: او نه menstruated به مدت هفت ماه. او گفت: یک دکتر در نزدیکی LaSalle یافت کیست در یکی از تخمدان ها اما که او هنوز به بیمارستان منتقل دوباره برای تعیین اینکه آیا کیست های بدخیم. کاکس از یخ گفت که او نمی تواند مورد بحث Remón پرز پزشکی درمان بدون رضایت او.

هر دو Remón پرز و Hecheverría جذاب هستند پناهندگی انکار توسط قضات در ینا مهاجرت دادگاه آن را رد کرده است بیش از 90 درصد از درخواست پناهندگی را دریافت کرده است این سال مالی با توجه به سوابق معاملاتي دسترسی تهاتری. آنها لازم نیست که سوابق کیفری اما دولت نمی خواهد اجازه می دهد آنها را به ادامه اقدامات خارج از بازداشت به دلیل آن مشخص است آنها ممکن است قادر به نشان می دهد تا در جلسات دادگاه.

در مورد نگرانی های مطرح شده توسط هفت زن در مصاحبه با رادیو فردا کاکس آنها را به نام “شایعات بی اساس.” او گفت: تمام وعده های غذایی در حال طراحی و توسعه توسط یک متخصص تغذیه ثبت نام و مراجعه کننده ایسنا به اطلاعات بر روی یخ در وب سایت در مورد اقدامات انجام شده در پاسخ به این بیماری همه گیر. “همه افراد به نمایش در آمد به محض ورود در یخ امکانات و صابون مناسب دیگر تمیز کردن وسایل ارائه شده به کسانی که در بازداشت هستند و همه افراد در بازداشت هستند ارائه شده لازم و مراقبت های پزشکی مناسب” Cox نوشت: در بیانیه ای.

یک سخنگوی جغرافیایی, گروهی, خصوصی, زندان, شرکت اجرا می شود که ینا زندان گفت: کارکنان گرفته اند “جامع مراحل” برای کاهش خطر ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. “ما قویا این اتهامات بی اساس که به اعتقاد ما در حال تحریک خارج از گروه با برنامه های سیاسی” سخنگوی اضافه شده است.


“آنها از جان گذشته را از اینجا دریافت کنید”

در هفته گذشته, مارلین, جستجوگرها, 48, تماشای اخبار تلویزیون بخش که مورد بحث و بررسی تلاش های فوق العاده مردم در حال انجام برای حیوانات خانگی خود را در طول بیماری همه گیر. به نظر می رسید او زده.

“آنها فکر پخش در تلویزیون و اخبار و در عین حال مهاجران نیست” Seo گفت: CBS اخبار در طول یک تماس تلفنی. “اگر ما اعضای کنگره و همه حتی رئیس جمهور این است که صحبت کردن در مورد انسانیت و ما با هم نگه داشتن و انجام بهترین که ما می توانیم برای کمک به هر یک از دیگر چرا ما را نیست درمان در آن احساس؟”

یخ گفت آن را اجرا کرده است غربالگری پروتکل های جدید برای بازداشت شدگان است. اما Seo گفت: جریان ثابت از مردم, هر دو از مهاجران و کارکنان ورود و خروج از زندان در ینا چیزی است که نگرانی او بیشتر است.

“مردم در حفظ و آینده در داخل و خارج. آنها را تبعید مردم,” او گفت:. “و آنها را آنها را و آنها را آنها را در عرض یک هفته به دلیل وجود دارد هیچ پرواز.”

screen-shot-2020-04-02-at-5-57-35-pm.png
یک screengrab یک تصویری مکالمه بین مارلین Seo و دخترش. حسن نیت ارائه میدهد الکساندرا Seo

Seo گفت: کارکنان ارائه نشده بازداشت شدگان تمیز کردن وسایل با وجود درخواست های مکرر و اجتماعی فاصله نیست در حال اجرا. او متوجه کارکنان مشغول به کار در حالی که بیمار است.”همه چیز است که شامل هر کس در خارج صدق نمی کند به ما در اینجا” Seo اضافه شده است. “ما مجاز به 80 [مردم] با هم گروه بندی, عطسه, سرفه.”

بر خلاف بسیاری از مهاجران در ینا که دارای حدود 1,200 یخ بازداشت شدگان Seo مسلط به زبان انگلیسی صحبت می کند. او در مکزیک متولد شده است اما زندگی در آمریکا پس از او 3 سال است. این دارنده کارت سبز دستگیر شد توسط یخ پس از تکمیل یک سال حکم زندان برای پر کردن نادرست مالیات بر درآمد شرکت ها بازگشت.

مانند دیگر ساکنان دائمی در ینا و دیگر یخ بازداشتگاه Seo همچنان به بازداشت فراتر از او جنایی جمله به این دلیل که دولت می خواهد به اخراج او به مکزیک. “من نمی دانم مکزیک. من هرگز به مکزیک,” او گفت:. “من در اینجا تمام زندگی من است.”

img-4840.jpg
مارلین جستجوگرها در یک عکسي.

Seo مصمم است به سعی کنید به ماندن در آمریکا و بازگشت به خانواده خود را در دنور به خصوص در حال حاضر در طول همه گیر اما او گفت: چند ماه گذشته دشوار بوده است. “آن بوده است بیش از حد طولانی است. من از دست رفته من نوه تولد. من از دست رفته دو نوه متولد می شود.”

او تا به برخی از آرامش در کمک به زنان دیگر بازداشت شدگان است. مادر بزرگ گفت: زنان در بازداشتگاه به نوبه خود به زمانی که درخواست به یخ چرا که او صحبت می کند و می نویسد: زبان انگلیسی روان. بسیاری از مهاجران و پناه جویان که بازداشت شده برای ماه ها و حتی سال های Seo گفت: اخیرا درخواست که یخ ارسال آنها به کشورهای خود و یا اجازه می دهد آنها را به پرداخت هزینه برای خود و پرواز به ترک ایالات متحده

“آنها از جان گذشته را از اینجا دریافت کنید,” او گفت:.

Kenni, 25, یکی از آن دسته از زنان که رشد کرده است به طور فزاینده ای از جان گذشته. هفته گذشته او قرار می گیرد در سلول انفرادی پس از اسپری فلفل حادثه است.

چون Kenni برای درخواست پناهندگی در یک مرز رسمی عبور پس از سه ماه منتظر در شمال مکزیک جوان کوبا پناه-سالک است واجد شرایط برای پیوند در دادگاه مهاجرت. میدان یخ در نیواورلئان است که شکایت شده برای آن بسیار کم آزادی مشروط تصویب رای دادن در سال های اخیر نیز رد درخواست او برای آزادی مشروط.

“این هفت ماه حبس بدون داشتن مرتکب هیچ جرم و جنایت” Kenni گفت.

او ترس از ابتلا به کروناویروس در حالی که در بازداشت و مانند دیگر زنان در ینا وجود دارد هیچ نشانه ای او را آزاد شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im