زنان بریتانیا باز هنوز هم امید را در ماه اوت با وجود اویان قهرمانی لغو

امیدوار باقی می ماند بالا است که زنان بریتانیا باز می توانید پیش بروید در ماه اوت با وجود فرانسه دیدن آن زن اصلی لغو روز سه شنبه.

این اویان قهرمانی بود و با توجه به محل به محل در اوت 6-9 دو هفته قبل از رویال ترون featurepiece با LPGA قصد در سه هفته اجرا نیز شامل خانم ها در اسکاتلند باز در میان است.

اما “اروپا” پرتاب شده به شک مرگ اویان رقابت در ممتاز را احاطه کرده است در سواحل دریاچه ژنو. با این حال مایک Whan LPGA اجرایی همچنان صعودی است. “در حالی که ما نمی تواند به فرانسه بروید و بازی اویان این به آن معنا نیست که ما کل اروپا لغو شده است,” Whan گفت. “ما احساس بسیار خوبی در مورد قادر بودن به رفتن به انگلستان است.”

Whan اعتماد به نفس است سوخت توسط دولت بریتانیا را آشکار تعهد به اعطای مقدرات به نخبگان ورزش حرفه ای حتی اگر انگلستان جنجالی دو هفته دوره قرنطینه برای بقای طولانی تر از سه هفته پس از معرفی در روز دوشنبه. فرمول یک عملیات دو Grands جایزه در Silverstone و تور اروپایی میزبانی شش رویداد “انگلستان نوسان” برای جوانب مثبت که از سراسر جهان است.

R&A که به طور مشترک اجرا می شود, زنان بریتانیا باز منتقل کرده است ادامه تعهد به LPGA به بازی بازی های $4.5 متر رویداد در پشت درهای بسته در یک محل و در Ayrshire آنها بر این باورند که ایده آل برای این کار. مهمان نوازی مرکزی به اویان اما این مورد با همتای بریتانیایی خود.

“روشن شد ما نمی تواند سفر به فرانسه و بازی بدون 14 روز در قرنطینه” Whan گفت. “اخبار خوب نیست اما تکان دهنده است. زمانی که شما صحبت کردن در مورد بازیکنان و ویلچرهای آمدن از 50 یا 60 کشور مختلف ما فقط مطمئن نبودند ما می خواهم که قادر به قرار دادن بر روی یک اصلی بود که مانع عبور از مرز مسائل. ما خواهد بود به عقب وجود دارد در 2021.”

این بدان معنی است که وجود دارد در حال حاضر چهار زن در رشته های چپ در این برنامه با آنا الهام بخش با توجه به محل در کالیفرنیا در ماه سپتامبر 10-13 زنان PGA در پنسیلوانیا سه هفته بعد و زنان ما باز در هوستون در دسامبر 13-17.

تور LPGA است که با توجه به بازگشت در اوهایو با ماراتن کلاسیک در تاریخ 23-26 در حالی که بانوان اروپا تور اعضا در حال حاضر باید صبر کنید و امیدواریم که در اسکاتلند در رنسانس. این یکی دیگر از شکست بزرگ برای محاصره مدار به عنوان اجازه شرکت-تحریم اویان و $4.1 m کیف پول بود تنها بیش از $1.5 m در برنامه.

در ضمن PGA Tour ری استارت با چارلز شواب چالش در استعمار در روز پنج شنبه. Rory McIlroy لذت می برد اولین تمرین دور در معروف فورت ورث طرح در سه شنبه, داشتن آزمایش منفی برای coronavirus در هنگام ورود در تگزاس است. McIlroy آگاه است او می تواند از دست دادن خود را در جهان شماره 1 برچسب برای جان رحم اگر اسپانیولی برنده و McIlroy پس از اتمام بدتر از آشکار سوم.

شمال ایرلندی خواهد بود قادر به نگه داشتن چشم و نزدیک در جام رایدر هم تیمی با بروکس Koepka تکمیل خیمه threeball به عنوان PGA Tour گروه برتر جهان سه با هم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net