تعدادی از زنان قهرمانی باشگاه های ابراز مخالفت را به بازی بازی در پشت درهای بسته در حالی که فدراسیون فوتبال مطرح شده است و امکان دفع ادرار بالا دو ردیف از فوتبال زنان, Telegraph Sport درک می کند.

بدن حاکم برگزار شد جلسات منظم با باشگاه در سوپر لیگ و قهرمانی برای بحث در مورد آخرین تحولات در اطراف coronavirus پس از بازی متوقف شد در مارس 13, اما هنوز برای تصمیم گیری در زمانی که بازی را recommence.

این قابل درک است که در ابتدا فا قاطعانه بود که بازی راه اندازی مجدد خواهد شد و تمایلی به بحث در مورد احتمال این که آن را نمی خواهد در حال حاضر آنها در حال بحث در مورد راههای دیگر از جمله پایان لیگ و یا نتایج مختلف به صورت کاملا حرفه ای WSL و پاره وقت قهرمانی. در پایان هر دو لیگ با این حال اعتقاد بر این است که باقی می ماند فا ترجیح سناریو.

فا هنوز مطلع آن باشگاه ها از هر گونه بحث در اطراف حمایت از کمک های مالی همبستگی بودجه و یا یک پست-مستند تلویزیونی توافق که تضمین تیم بسیار مورد نیاز حمایت های مالی باید بازی را از سر گرفت. احساس وجود دارد در میان برخی از مسابقات قهرمانی باشگاه است که بدون حمایت های بیشتر, بازی, بازی پشت درهای بسته و تنها از نظر مالی مناسب برای تیم است که می تواند با تکیه بر پشتیبانی از خوبی تاسیس تیم های مردان. کسانی که نمی تمایلی به بازگرداندن فوتبال بدون وعده یک بسته حمایتی برای پرداخت به بازیکنان و با احتیاط که بازی بدون جمعیت می تواند دندانه پایداری بلند مدت از فوتبال زنان.

تلگراف ورزش می داند این بحث در اطراف سرگیری مردان لیگ ملی در حال حاضر با تخفیف امکان بازی کردن بازی ها در پشت درهای بسته تصمیم گیری که در سطح پایین تر مردان فوتبال نمی تواند بدون بودجه از دروازه تماشاگران.

بیشترین قهرمانی باشگاه نیز درک می شود در برابر طرح های پیشنهادی برای پایان فصل در پارک سنت جورج با توجه به پیش بینی هزینه های سفر و هتل ها برای رسیدن به فا را برتون پایه. این طرح می تواند به نگه داشتن وعده های بیشتر برای WSL باشگاه: بخشی از دلیل خنثی سالن های باقی مانده بر روی میز است زیرا زنان لیگ تقویم را مجبور به منعکس کننده مردان با توجه به تعداد groundshares در سراسر هر دو بازی. این پارک سنت جورج راه حل نیز به نفع باشگاه است که استخدام آنها امکانات و ممکن است در غیر این صورت باید به گسترش خود را اجاره.

در ضمن لیورپول زنان را رد کرد و گزارش داد که آنها در حمایت از پایان لیگ در حال حاضر به عنوان نادرست است. یک سخنگوی باشگاه گفت: “100 درصد ما نیست گفت: ما فکر می کنم لیگ باید به پایان برسد.”

باشگاه تشکیل یک کار گروه پزشکی و عملیات کارشناسان که با تقریبا یک بار در هفته برای ارزیابی اینکه آیا آن را امن خواهد بود برای بازیکنان به رزومه آموزشی در اواخر این ماه.

وجود خواهد داشت بدون سقوط از زنان قهرمانی زیر فا تصمیم به خالی ردیف سه و پایین در زنان بازی. لیگ رهبران استون ویلا در حال حاضر در هفت نقطه روشن از شفیلد یونایتد در دوم.

زنان سوپر لیگ کمتر است روشن. منچستر سیتی در حال بالا و یک نقطه جلوتر از چلسی است اما باید یک بازی بیشتر. آرسنال چهار امتیاز پشت سر رهبران با یک بازی در دست است. دو لیگ قهرمانان نقاط هنوز هم برای grabs و هیچ تضمینی وجود ندارد در عین حال که وجود دارد را نمی خواهد سقوط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im