جیمز اندرسون یک ادینبورگ-بر اساس نیکوکار اهدا کرده است £250,000 برای کمک به حفظ اسکاتلند زنان باشگاه های فوتبال در طول coronavirus بیماری همه گیر.

بودجه توزیع خواهد شد توسط فوتبال اسکاتلند مشارکت (SFP) اعتماد به باشگاه ها در سراسر اسکاتلند فوتبال زنان در هرم از کشور نخبگان زنان برتر بخش به سطح مردمی.

این بزرگترین سرمایه گذاری داخلی در اسکاتلند فوتبال زنان و زیر اندرسون £3m پشتوانه او به اسکاتلند حرفه ای مردانه بازی تاریخ و زمان آخرین هفته است. با پردازش هدیه, کمک, امید است این کمک مالی را افزایش می دهد به £312,500.

فقط یک دور از لامپ در 2020 اسکاتلندی زنان برتر فصل تا به حال شده است قبل از بازی آن را به حالت تعلیق در مارس 13 با توجه به این ویروس فقط دو ماه پس از سلتیک به دنبال رنجرز در تغییر به طور کامل و حرفه ای راه اندازی.

در حالی که مردان بالا پرواز در اسکاتلند داده شد متهور به بازگشت به آموزش در ژوئن 11, تلاش برای نخبگان زنان باشگاه به رزومه — که اکثر آنها بخشی-زمان متوقف شده است. هزینه های مرتبط با آزمایش شده اند یک مانع عمده برای زنان باشگاه به عنوان پروتکل نیاز به بازیکنان و کارکنان تیم را به آزمایش می شود دو بار در هفته.

Vivienne MacLaren, صندلی اسکاتلند فوتبال زنان گفت: “این حمایت را فراهم خواهد کرد فوق العاده قدرتمند پیام به همه دختران و زنان در اسکاتلند که ورزش خود را مهم و فراموش شده در میان این همه گیر.

“و همچنین از دست دادن درآمد ناتوانی در بازی نیز نتایج در افزایش نامرئی از ورزش است که رشد کرده است به طور قابل توجهی در سال های اخیر, با جام جهانی فوتبال زنان در سال 2019 خاص کاتالیزور برای بهبود درک و دید.

“این بزرگترین سرمایه گذاری در SWF و داخلی ما بازی که بدون شک خواهد بود برای حمایت از باشگاه های ما از طریق این بی سابقه بار و کمک به حفظ حرکت ما ساخته شده است تا در سال های اخیر است.

“ما هیجان زده آقای اندرسون به طور کامل پشتیبانی از چشم انداز ما برای رشد ما بازی و صحبت های ما شد و شدیدا تشویق به ویژه که او رندانه تمایل به توسعه دراز مدت رابطه است که می تواند به طور بالقوه فرآیندی برای ما در باشگاه ها و مسابقات داخلی در آینده است.”

جیمز Clydesdale صندلی از SFP اعتماد افزود: “فوتبال زنان چهره چالش های اضافی به عنوان آن لیگ فصل بود متوقف در آهنگ های خود را تقریبا به عنوان به زودی به عنوان آن را در راه و با آن منابع طبیعی درآمد.

“گرانت استفاده خواهد شد به صندوق پایداری زنان در بازی برای کمک به بازگشت به آموزش و بازی و تقویت سازمانی راه اندازی شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im