• دسترسی نامحدود به برنده جایزه روزنامه نگاری ورزشی از تلگراف – روزنامه ورزشی از سال — فقط 40 پوند در هر سال

زنان انگلستان 66 ولز زنان 7

انگلستان پرواز نیم کتی دیلی-مک لین معتقد است که برنامه ریزی از این زنان را شش سازمان ملل باید دوباره مورد بررسی قرار گرفت. سخن او را کنار زد شورش در برابر ولز به ثمر رساند 10 تلاش می کند این بازیکن که کاپیتان انگلیس به جام جهانی 2014, پیروزی, تأکید نیاز به شش کشور و جهان راگبی نگاهی به گزینه های مختلف برای کمک به زنان بازی به رشد است.

“من فکر می کنم بیش از چند سال آینده وقتی که شش کشور و جهان راگبی نشستن وجود دارد نیاز به برخی از سوالات مانند ما نیاز به بازی در همان زمان از سال است ؟ آیا زنان در تقویم نیاز به تکرار این بازی ؟ ” او گفت:.

وجود گسترده شده است انتقاد از تصمیم های ساخته شده به پاشنه کش بسیاری از زنان وسایل به ناهار اسلات غالبا با بازی بیش از-زني با یکدیگر معنی این مسابقات شده است دشوار برای طرفداران به دنبال دارد. نیز وجود دارد موضوع به عنوان مورد در اینجا از زنان در همان روز به عنوان مردان به این معنی است که هنوز هم وجود دارد با این احساس که زنان شش کشور چیزی است که از یک گرم تا عمل.

نیز وجود دارد این مسئله است که دوره مسابقات جام بین انگلستان و فرانسه دو تا از بهترین منابع سازمان ملل برگزار شد در آخر هفته باز متناظر با مردان دعوت این سوال که آیا زنان در یک برنامه متفاوت از وسایل.

Daley-مکلین همچنان دیپلماتیک زمانی که فشار بر این سوال و اینکه آیا زنان در مسابقات باید برنامه ریزی شده در زمان های مختلف سال از مردان برای جلب حداکثر قرار گرفتن در معرض بود اما مصمم است که مردان و زنان باید بازی در روز های مختلف, حتی اگر آن را به سادگی پخش كردن وسایل در سراسر آخر هفته.

“افرادی وجود دارند که با قرار دادن تعداد زیادی بیشتر فکر [به برنامه ریزی مسابقات] من فکر نمی کنم درک من به اندازه کافی خوب است که این نوع از نظر اما اگر ما فکر می کنم دختران بازی خوب است به اندازه کافی برای ایستادن روی خود, پس از آن ما در یک روز متفاوت برای مردان,” او گفت:.
خشخاش Cleall نمرات سوم و انگلستان ششم امتحان کنید


اعتبار: اکشن تصاویر از طریق رادیو فردا/پیتر Cziborra

“من باید اعتراف کنم مثل یک انگلیس مقابل ولز آخر هفته آن را واقعا خوب پرنیان به آن است. آیا ما باید بازی را در همان روز انجام دهید شما در بازی در یک, جمعه, شنبه و یکشنبه با زنان و مردان تحت-20s در سراسر آن ، وجود دارد بسیاری از راه را به پایین.”

“من فکر می کنم شما را پیدا خواهد کرد این بازی زنان شاخه از آنجا که شما در واقع جذب مخاطبان مختلف. بله شما طرفداران راگبی اما در نهایت شما احتمالا تا به حال بسیاری از مردم امروز در اینجا است که می تواند دسترسی به گل رز قرمز که اصلا دسترسی به این بازی. من امیدوارم که این امکانات می تواند بی پایان و در واقع آنچه آنها انجام دهید این است که بهترین ها را برای این بازی و هواداران.”

شش کشور تمام اتحادیه های درگیر در مسابقات جهانی راگبی را نیز باید به در نظر گرفتن چنین کج نتایج پس از ولز’ بخش-تایمر تلاش جسمی از چند دقیقه باز در برابر بازیکنان که قطار بعد در روز است. چنین است که انگلستان قدرت در عمق که خشخاش Cleall – معمولا یک ردیف عقب – بازی از موقعیت در ردیف دوم را به ثمر رساند hat-trick تلاش می کند و بازیکن مسابقه. او مهر و موم شده یک بند در افتتاحیه دقیقه از بازی قبل از اینکه بیشتر در نیمه اول تلاش می کند از دیلی-مکلین در حال اجرا در بیش از 30 متر و ویکی Fleetwood.

ولز بسته به حال قرار داده تا مبارزه مناسب و معقول در نیمه اول اما شروع به نگاه خسته و انگلستان زد در شش تلاش می کند در نیمه دوم با هریت Millar-آسیاب امی Cokayne, Zoe Aldcroft و سارا مک کنا همه رفتن بیش از سفید کاری و همچنین Cleall برای سوم. چنین اختلاف ویلز خوشحال شد به اهدا یک پنالتی سعی کنید در ساعت خوانده شده را علامت.

با وجود یک طرفه طبیعت بازی تقریبا 11,000 بلیط خریداری شد و دیلی-مکلین بود مشتاق به تأکید بر رشد بهره حتی در مقایسه با یک سال 2018 است. “شما صحبت می کنید, حدود دو سال پیش از آن است که مایل مختلف وجود دارد 4,500 آن روز در اینجا در خم,” او گفت:.

“این احساس مانند یک بازی خانگی برای ما. Doncaster بزرگ است اما کوچکتر تنها با 5,000. هنگامی که ما بحث در اینکه آیا رشد و یا علاقه به اندازه کافی در این بازی برای رسیدن 11,000 به یه بازی برای من واقعا نشان می دهد اشتها برای زنان بازی. باید آن را با آنچه که ما در حال رانندگی انجام دهید رفتن به مکان هایی مانند شنی پارک. وجود دارد ترکیبی از یک fanbase و است که واقعا خشنود چرا که 13 سال پیش زمانی که من اولین بازی ما در حال بازی برای جمعیت بین 50 تا 200.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de