حرکت حاصل از این رشد در زنان, ورزش در معرض خطر است از دست داده و اگر آن را دارای اولویت در بحث در مورد چگونه ورزش بازده زمانی که مستند اقدامات آرام هستند.

چنین هشدار می آید نگرانی که زنان در ورزش است که تحت فشار قرار دادند پایین دستور کار با عواقب ویرانگر.

هدر شوالیه انگلستان کریکت کاپیتان اخیرا ابراز نگرانی در زنان, ورزش تبدیل شدن به یک چاره اندیشی موقت و به نام زنان به “داده شده مرتب کردن بر اساس همان فرصتی برای بازگشت به بازی به عنوان مردان هستند”. در عین حال تاثیر coronavirus در حال حاضر شروع به آشکار با ملت فیلد تایید هفته گذشته که آنها انحلال خود را از طرف زنان به دلیل بیماری همه گیر.

آلیسون مک گاورن سایه وزیر ورزش در پاسخ با گفتن تلگراف ورزش که فدراسیون فوتبال و دولت باید “با هم کار کنند را به مطمئن شوید که فوتبال زنان نیست و خسارت های ناخواسته از وضعیت فعلی”.

او افکار تکرار شد استفانی Hilborne مدیر اجرایی موسسه خیریه زنان در ورزش که گفت: “برخی تصمیمات باید گرفته شود اگر ما قصد داریم برای حفظ حرکت است که ما لگد کردن در 2019 در غیر این صورت از آن خواهد شد در واقع قرار داده بود بازگشت.

“اگر وجود دارد به یک فارغ التحصیل بازگشت این است که یک راه جالب برای این کشور به عقب می آیند. مردان خواهد بود به زودی پس از اما اگر زنان, ورزش, در آمد حتی با یک بیت از یک پنجره را به یک بیت از یک محرک.

“من فکر می کنم این می تواند یک فرصت بزرگ دید به زنان بازی به دلیل وجود چنین تعداد زیادی از طرفداران ورزش در خارج وجود دارد در حال انتظار برای ورزش به عقب می آیند و می underline تجاری اعتبار است که باید متصل به بازی در تمام طول.”

Hilborne اضافه شده است که هر گونه تصمیم گیری باید عامل به آسیب خطرات درگیر در شروع مجدد لیگ بیش از حد به طور ناگهانی اما اگر زنان, ورزش بود به همگانی با بازگشت اول آن خواهد بود “جسورانه حرکت” از بدن حاکم برای اطمینان از آن نه پسرفت.

احتمالی بازگشت از ورزش شده و نظرات متفاوت. دومینیک Raab, اولین وزیر امور خارجه پیشنهاد کرد که ورزش حرفه ای می تواند قبل از بازگشت بدنسازی, با توجه به این سطح از تست در دسترس است. دکتر برایان McCloskey بهداشت عمومی و مشاور سازمان جهانی بهداشت گفت: “پایین به بالا و نه از بالا به پایین” رویکرد بیشتر دوام با تاکید بر مردمی و رویدادهای کوچکتر.

زنان با آن بیشتر کنترل جمعیت و اندازه سالن امر مسلما در حال حاضر کمتر عملی می گردد.

FifPro جهانی اتحادیه های حرفه ای فوتبال در حال حاضر هشدار داد coronavirus همه گیر اماکن بازی زنان در معرض خطر یک “بحران وجودی” اضافه کردن به استدلال برای زنان ورزش را بیشتر اولویت در بحث بیش از یک امن بازگشت.

جولی الیوت MP و یک عضو دیجیتال, فرهنگ, رسانه و ورزش, کمیته گفت: “ما در حال حاضر دیده می شود یک فوتبال زنان تیم منحل کند. برای آینده ورزشی ما باید جلوگیری از این اتفاق می افتد دوباره. FifPro در حال حاضر هشدار داد ما از وجودی خطر ابتلا به ورزش که Covid-19 به شمار بنابراین ما باید همه چیز را ما می توانیم برای اطمینان از این ورزش ادامه می دهد و این به این معنی مناسب منابع مالی و پشتیبانی.

“اگر که معنا فوتبال زنان بازگشت اولین بار در امن و مدیریت شرایط است که پایبند علمی راهنمایی, پس از آن که یک گزینه است که باید در نظر گرفته شود.”

ملا داد سابق عضو کمیته اجرایی فیفا معتقد است لغو زنان لیگ راگبی و فوتبال استرالیایی در بومی استرالیا است که پیش از پادشاهی متحده در کاهش مستند اقدامات نیز باید زنگ صدا زنگ.

“وجود دارد قابل توجه سهام استدلال برای زنان به بازگشت به اول” Dodd گفت. “در همان زمان بسیاری از ورزشی بدن به نظر می رسد تمرکز بر آنچه را در بزرگترین دلار در اولین لحظه ممکن است به منظور ایجاد ثبات خود را در سود و زیان برای سال.

“به عنوان مثال از آن در فوتبال استرالیایی آن را به سرعت روشن شد که زنان نجومی بود که رها شده به طور کامل در حالی که آنها مشغول به کار بودند به سمت این فصل به بازگشت. سپس راگبی لیگ یک رقابت تنها با تعداد انگشت شماری از باشگاه ها: دو نفر از کسانی که باشگاه ها گفت که آنها فکر می کردند که نمی خواهد بود قادر به حوزه زنان تیم در این سال به دلیل coronavirus که بیشتر یا کمتر برای پایان دادن به لیگ زیرا شما نمی توانید فقط بازی با یک زن و شوهر از باشگاه است.

“پس هر دو از آن باشگاه به نظر می رسد که دست تکان دادند خداحافظی به سرعت به چشم انداز تکمیل و یا حتی برگزاری لیگ زنان فصول در حالی که آنها در حال کار feverishly نسبت به اولین امکان بازگشت از این فصل است. من فکر می کنم در سال 2020 که غیر قابل قبول است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im