زنان سوپر لیگ و قهرمانی روشن از coronavirus در آخرین دور از تست

زنان سوپر لیگ و قهرمانی بازگشته اند هیچ مثبت coronavirus آزمون از 1,194 انجام شده در لیگ’ دسته دوم, تست فوتبال تایید کرده است.

بین جولای 12 و 19 جولای فراگیر 1,194 آزمايشات انجام شده برای Covid-19. فا را انتشار نتایج در هر دو بخش هر هفته اما نمی خواهد از افشای جزئیات مربوط به باشگاه و بازیکنان, و یا کارکنان. قبلی نتایج جستجو برای جولای 2 تا 11 فراگیر – بازگشت یک امتیاز مثبت که از 802 آزمون.

باشگاه در حال حاضر نیاز به تست بازیکنان دو بار در هفته تحت پروتکل های دقیق است که همچنین در ابتدا محدود کردن بازیکنان به گروه های کوچک آموزش و تقاضا خود را در دماهای در حال بررسی پس از ورود. این قابل درک است که زمان تست مطالبات ممکن است کوچک در آینده و یک انتظار وجود دارد که دو بار در هفته تست خواهد شد به طور نامحدود.

در حالی که حجم بالایی از آزمايشات به عنوان لازم را برای بازیکنان به احساس می کنید به اندازه کافی امن به بازگشت های مکرر عدم نتایج مثبت می تواند یک حرکت به hotspot-بر اساس تست یا آزمون-و-ردیابی ، وجود خواهد داشت, اما, باقی می ماند گزینه افزایش تست در این رویداد از موج دوم و یا منطقه ای شیوع آن قابل درک است.

سوپرلیگ بانوان باشگاه شده اند بازگشت به آموزش های زیر جدید کروناویروس پروتکل ها و موضوع را به نقطه-چک از فا به بررسی کنید که آنها Covid-سازگار است. همه سوپرلیگ بانوان باشگاه های برنامه ریزی شده بودند را به بازگشت به آموزش تا پایان هفته گذشته است. جدید سوپرلیگ بانوان و قهرمانی فصل در حال حاضر مجموعه ای برای شروع در سپتامبر 5 پس از آن لغو شد در اوایل سال جاری با چلسی موفق به دریافت عنوان منچستر سیتی با یک امتیاز در هر بازی بر اساس.

فا پس از وزارت فرهنگ رسانه و ورزش (DCMS) ارشاد با سه مرحله بازگشت طرح که آینه یکی مستقر در بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de