زنان سوپر لیگ و قهرمانی روشن مثبت Covid-19 آزمون برای هفته دوم در حال اجرا

زنان سوپر لیگ و قهرمانی بازگشته اند هیچ مثبت coronavirus آزمون برای هفته دوم در حال اجرا فدراسیون فوتبال تایید کرده است.

آخرین آمار و ارقام نشان می دهد وجود دارد بدون آزمون مثبت در سراسر هر دو نخبگان لیگ زنان از 1,544 انجام شده در فا سوم دسته ای از تست. دور اول نتایج جستجو برای جولای 2 تا 11 فراگیر – بازگشت یک امتیاز مثبت که از 802 آزمون.

بین جولای 12 و 19 جولای فراگیر 1,544 آزمايشات انجام شده برای Covid-19. فا را انتشار نتایج در هر دو بخش هر هفته اما نمی خواهد از افشای جزئیات مربوط به باشگاه و بازیکنان, و یا کارکنان.

سوپرلیگ بانوان باشگاه بازگشت و به آموزش در اوایل این ماه تحت کروناویروس جدید پروتکل ها و موضوع را به نقطه-چک از فا به بررسی کنید که آنها Covid-سازگار است.

باشگاه در حال حاضر نیاز به تست بازیکنان دو بار در هفته تحت پروتکل های دقیق که شامل درجه حرارت خود را چک پس از ورود در سالن آموزش و حد بازیکنان به گروه های کوچک آموزش.

این قابل درک است که زمان تست مطالبات ممکن است کوچک در آینده و یک انتظار وجود دارد که دو بار در هفته تست خواهد شد به طور نامحدود.

در حالی که حجم بالایی از آزمايشات به عنوان لازم را برای بازیکنان به احساس می کنید به اندازه کافی امن به بازگشت های مکرر عدم نتایج مثبت می تواند یک حرکت به hotspot-بر اساس تست یا آزمون-و-ردیابی ،

وجود خواهد داشت, اما, باقی می ماند گزینه افزایش تست در این رویداد از موج دوم و یا منطقه ای شیوع آن قابل درک است.

جدید سوپرلیگ بانوان و قهرمانی فصل در حال حاضر مجموعه ای برای شروع در سپتامبر 5 پس از آن لغو شد در اوایل سال جاری با چلسی موفق به دریافت عنوان منچستر سیتی با یک امتیاز در هر بازی بر اساس.

فا پس از وزارت فرهنگ رسانه و ورزش (DCMS) ارشاد با سه مرحله بازگشت طرح که آینه یکی مستقر در بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im