زنان سوپر لیگ باشگاه های بازگشت به آموزش تحت سخت coronavirus پروتکل

زنان سوپر لیگ باشگاه ها شروع به بازگشت به آموزش های زیر جدید کروناویروس پروتکل که شامل دو بار در هفته, تست نقطه-چک از فوتبال و بازیکنان خوردن پست-آموزش غذا در اتومبیل های خود را.

جدید WSL فصل تنظیم شده است برای شروع در سپتامبر 5, با استون ویلا, Brighton, اورتون, منچستر یونایتد و تاتنهام همه با توجه به عقب در آموزش در روز دوشنبه. خواندن و بیرمنگام نیز مجموعه ای به بازگشت به آموزش این هفته با بریستول سیتی, منچستر سیتی, وست هام و سمت قهرمانی لیورپول در حال حاضر در آموزش کامل.

باشگاه باید هر یک را تعیین تعیین شده Covid-19 افسر برای نظارت بر ایمنی خود و به موضوع ممیزی های متعدد از فا – برخی از برنامه ریزی شده و برخی از تصادفی برای ارزیابی انطباق آنها با پیشنهاد عمل. فا پس از وزارت فرهنگ رسانه و ورزش (DCMS) ارشاد با سه مرحله بازگشت به طرح آینه ای یک مستقر در بازی.

فاز یک بازیکن اجازه می دهد تا برای آموزش در گروه های پنج, بدون تماس و در حالی که زیر اجتماعی فاصله راهنمایی. توصیه به برداشتن قدم برای به حداقل رساندن گسترش ویروس بازیکنان را تغییر دهید و در صفحه اصلی و باشگاه خود را به جای وعده های غذایی با مواد غذایی دست به بازیکنان در اتومبیل های خود را به عنوان آنها را به خانه. درجه حرارت در حال بررسی به محض ورود با یک باشگاه صرف دو ساعت یک بعد از تهیه و آموزش پایه برای جلسات. بازیکنان قادر به استفاده از سالن ورزش, اما تنها اگر تجهیزات تمیز است و پس از آن آنها حفظ اجتماعی فاصله.

باشگاه باقی می ماند و باید در مرحله اول برای یک هفته قبل از حرکت به مرحله دو. فاز دو اجازه نزدیک-تماس با آموزش تعریف شده به عنوان تعامل درون یک متر اجتماعی فاصله مرز با مقابله و تجهیزات به اشتراک گذاری. باشگاه ها می توانید تصمیم بگیرید زمانی که آنها آماده هستند را به حرکت به مرحله سه که اجازه می دهد تا برای 11 v 11 منطبق است.

وستهام بازگشت به آموزش در روز سه شنبه در زنان جدید آموزش پایه در Chadwell Heath که شامل 4,000 متر مربع از امکانات از جمله اندازه کامل داخل زمین. جلسه نخستین بار از ماه مارس که تیم ملی شده اند قادر به کار با سر مربی مت ریش.

“ما نه دیده ام, همه, هنوز, و من نمی خواهد برای دیدن هر کس تا زمانی که همه ما در آموزش, اما آن را درخشان خواهد بود که ما باید همه پشت در گفت:” این باشگاه در وب سایت. “من فکر می کنم این مرحله ها را درست انجام دهید به دلیل آن را می دهد هر دو بازیکنان و کارکنان اعتماد به نفس به بازگشت به محیط کار. مراحل ما در زمین و بازگشت به لذت بردن از هر شرکت دیگر.

“این به ما می دهد اعتماد به نفس به می دانم که ما در حال انجام کارهای درست و در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب را به مطمئن شوید که همه سالم باقی می ماند. آن را برای رفتن به یک روند متفاوت اما آن چیزی که ما رو به اقامت در بالا از. ما نیاز به نگه داشتن انجام کارهای درست و من مطمئن هستم که ما همچنان به روشن شدن آزمون و هر کس پشت در است.”

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im