وودی آلن آدرس تعرض اتهامات جدید خاطرات از امروز

تلگراف | No comments

وودی آلن بحث خاطرات بجا از هیچ چیز منتشر شد بدون هشدار این صبح روز دوشنبه توسط گذرگاه طاقدار, چاپ و نشر یک اثر از Skyhorse.

ما ناشر در زمان 84 ساله کارگردان فیلم زندگینامه او پس از قبلی ناشر Hachette کاهش یافته است این کتاب یک ماه قبل از آن برنامه ریزی شده تاریخ انتشار (7 آوریل) پس از انتقاد گسترده در رسانه های اجتماعی.

به گزارش آسوشیتد پرس 400-صفحه خاطرات آدرس آلن ستیز امر با همسر سابق خود میا فارو دختر به زودی یی Previn بود که 30 سال آلن تاریخ و زمانی که این ارتباط آغاز شد و در اوایل دهه نود و به او در حال حاضر ازدواج کرده.

او می نویسد: از Previn: “در مراحل بسیار اولیه از ما رابطه جدید که lust حاکم عالی … ما نمی تواند نگه دارید ما دست به دست کردن هر یک از دیگر.” آلن همچنین اذعان شوک Farrow احساس پس از کشف وابسته به عشق شهوانی, عکس از 20 سال در آلن آپارتمان. “البته من می دانم او شوک و ترس او را او خشم همه چیز. آن را درست واکنش است.”

بموقع چیزی که باید اول اجرا چاپ از 75,000 نسخه, همچنین در برابر کودک آزاری اتهامات مطرح شده علیه او جدا خود را در حال حاضر 34 ساله به تصویب رسید پدر دیلن فارو. آلن همواره با رد این ادعا و اتهام نیست پس از یک نبرد قانونی در دهه نود. “من هرگز گذاشته انگشت در دیلن هرگز چیزی به او که می تواند حتی به غلط به عنوان سوء استفاده از او” او می نویسد: در خاطرات.
خاطرات قبلا رفتن می شود منتشر شده توسط Hachette تا زمانی که آن را کشیده معامله


اعتبار: دفتر مرکزی انتشارات

زمانی که دیلن آموخته از پدرش سابق انتشارات مقابله با Hachette در مارس 3, او در زمان به توییتر برای بیان ترس او را خواستار خاطرات “عمیقا ناراحت کننده و مطلق خیانت برادر من که شجاع گزارش با حروف بزرگ در Hachette داد صوتی متعدد بازماندگان تجاوز جنسی توسط مردان قدرتمند.”

برادر او رونان فارو (میا فارو و وودی آلن بیولوژیکی پسر) به اشتراک گذاشته جایزه پولیتزر با نیویورک تایمز برای نیویورکر بررسی Harvey Weinstein. کتاب خود گرفتن و کشتن, در مورد شکارچیان جنسی در موقعیت قدرت در سراسر جهان نیز منتشر شده توسط Hachette در اکتبر 2019. Ronan به نام تحریم از ناشر خود را در رسانه های اجتماعی باعث یک پیاده روی توسط Hachette کارکنان که خواستار کارفرمای خود بکشد آلن خاطرات. Hachette لغو بموقع هیچ یک هفته بعد.

“این تصمیم به انصراف از آقای آلن کتاب یکی از دشوار” سخنگوی Hachette در بیانیه ای گفت در آن زمان است. “ما روابط ما با نویسندگان بسیار جدی و نه لغو کتاب به آرامی. ما منتشر شده و ادامه خواهد داد به انتشار بسیاری از چالش کتاب. به عنوان ناشران ما مطمئن شوید که هر روز در کار ما که صدای متفاوت و متضاد امتیاز از نمایش شنیده می شود.”

تا تعجب انتشار آن در نظر گرفته شد خاطرات منتشر نشده باقی خواهد ماند و یا در حداقل آلن خواهد خود نیاز به انتشار آن است. آلن آخرین فیلم یک روز بارانی در نیویورک باقی مانده منتشر نشده در ایالات متحده و یا بریتانیا اگر چه نشان داده شده است در برخی از سرزمین های دیگر. این ستاره تیموتی Chalamet و ال فانینگ که به طور رسمی فاصله خود را از این پروژه است. Chalamet اهدا حقوق و دستمزد او از دریافت این فیلم به قربانیان سوء استفاده جنسی. آمازون کنار گذاشته غربالگری این فیلم در سال 2018 که منجر به آلن ضربه استودیو با یک $68million طرح دعوی در دادگاه ادعا نقض قرارداد. آمازون و آلن باید پس از حل و فصل اختلافات در خارج از دادگاه.

عجیب بموقع چیزی است که در دسترس در آمازون و از طریق گذرگاه طاقدار, وب سایت که در آن دیگر کتاب جدید ورود ذکر شده است. با توجه به AP – به ظاهر تنها رسانه سازمان فرستاده شده است این کتاب توسط ناشر بازی اعلام کرد آن را به عنوان: “یک پرده و جامع حساب شخصی وودی آلن از زندگی خود اعم از دوران کودکی خود را در بروکلین خود را از طریق تحسین حرفه ای در, فیلم, تئاتر, تلویزیون, چاپ و standup comedy, و همچنین بررسی روابط او با خانواده و دوستان.”

بازی ویرایشگر جینت Seaver که ویرایش خاطرات در بیانیه ای گفت: “در این عجیب و غریب زمانی که حقیقت این است که بیش از حد اغلب به عنوان رد ‘خبر جعلی” ما به عنوان ناشران ترجیح می دهند به صدای به احترام هنرمند به جای تعظیم به کسانی که مصمم به سکوت او.” به گفته نیویورک تایمز آلن شده بود که خاطرات خود را به چندین ناشران ناموفق قبل از Hachette توافق به آن را در.

Seaver نظر نیست که آیا این کتاب خواهد آمد که در اروپا و هیچ جزئیات مالی این قرارداد فاش شده اند.

در یک پست اسکریپت به نسخه بازی از خاطرات آلن مدعی است که Hachette عهد کرده بود به انتشار ادامه “بودن سمی pariah و تهدید برای جامعه”. او می نویسد: “هنگامی که واقعی توپخانه ضد هوایی را وارد آنها ملاحظه مجددا موقعیت خود را” و “رها کتاب مانند آن بود که یک مرد قوی هیکل از زنون 135”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>