وودی آلن کتاب pulped بعد از اعتصاب در ناشر

بی بی سی جهان | No comments

ما خانه چاپ و نشر را لغو کرده است قصد دارد به انتشار خاطرات وودی آلن برنده جایزه کارگردان فیلم است که متهم به سوء استفاده جنسی.

Hachette Book Group, (فر) عمل در روز جمعه یک روز پس از آن کارکنان برگزار اعتصاب در نیویورک و بوستون در اعتراض به انتشار.

آلن پسر و دختر Ronan و دیلن فارو بود محکوم کرد.

آقای Farrow, یک روزنامه نگار نوشت: یک کتاب برای فر در سال گذشته در مورد چگونه مردان قدرتمند جلوگیری از مجازات برای سوء رفتار.

Farrow حملات ناشر بیش از آلن خاطرات

آقای Farrow است که آلن با بازیگر میا فارو.

او به تصویب رسید, خواهر, دیلن فارو است متهم آلن از نظر جنسی سوء استفاده از او در سال 1992 هنگامی که او هفت ساله بود. او با رد این ادعا که مورد بررسی قرار گرفت اما منجر به هیچ اتهامات جنایی.

چه ناشر گفت ؟

یک بیانیه فر سخنگوی سوفی Cottrell به نام تصمیم به خمیر آلن زندگینامه – بموقع هیچ چیز – “یک مشکل”.

“در HBG ما را به روابط ما با نویسندگان بسیار جدی و نه لغو کتاب به آرامی. ما منتشر شده و ادامه خواهد داد به انتشار بسیاری از چالش کتاب,” او اضافه شده است.

او گفت که گوش دادن به جلسات برگزار شده بود با کارمندان که منجر ناشر آمده است “به این نتیجه رسیدند که حرکت رو به جلو با انتشار خواهد امکان پذیر نمی شود”.

  • وودی آلن حل و فصل فیلم مقابله با طرح دعوی در دادگاه آمازون

این انتشارات همچنین در نظر دارد به بازگشت حقوق به آلن, این بیانیه اضافه شده است.

برنده جایزه اسکار کارگردان نوشته شده است و کارگردانی فرقه کلاسیک از جمله آنی هال و منهتن.

آلن از دست داده و چهار فیلم در مقابله با آمازون در ماه نوامبر گذشته پس از مصاحبه ای که در آن او در دفاع خوار Hollywood mogul Harvey Weinstein که به اعدام محکوم شده ماه گذشته از دو تجاوزات جنسی.

چگونه این کتاب جنجال آغاز شد ؟

کتاب حقوق به نظر می رسد شده اند به دست آورد HBG در سال گذشته اعلام کرد که این امر می تواند منتشر شده در مارس تنها آمد این هفته است.

دیلن فارو منتشر داغدار بیانیه روز دوشنبه متهم Hachette از خیانت یکی از نویسندگان خود را برادر او رونان فارو که کتاب مورد Weinstein اتهامات گرفتن و کشتن منتشر شد فر در اکتبر 2019.

“Hachette انتشار وودی آلن خاطرات عمیقا ناراحت کننده برای من شخصا و مطلق خیانت برادر من که شجاع, گزارش, سرمایه گذاری شده در توسط Hachette داد صوتی متعدد بازماندگان تجاوز جنسی توسط مردان قدرتمند,” او نوشت.

“این را فراهم می کند نمونه دیگری از عمیق امتیازی که قدرت و پول و معروفیت affords. Hachette همدستی در این باید به نام برای آنچه در آن است و آنها باید برای آن پاسخ دهد.”

آقای فارو نیز منتشر شد بیانیه ای متهم فر داشتن پنهان کتاب معامله از او و کارکنان آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>