وودی آلن پسر رونان فارو را تهدید به تقسیم از ناشر بیش از فیلمسازان خاطرات

تلگراف | No comments

رونان فارو, وودی آلن و برجسته نگار تهدید کرده است که به راه رفتن به دور از ناشر پس از آن پدید آمده بود آن را قرار دادن این فیلمساز را خاطرات.

خانواده شده است تلخی تقسیم پس از دیلن فارو – آلن به تصویب رسید دختر با بازیگر میا فارو – متهم او را از تعرض او به عنوان یک کودک در اوایل 1990s.

Allen, 84, شدت تکذیب این اتهامات شد و متهم پس از دو جداگانه تحقیقات.

خاطرات خود را با عنوان بموقع چیزی منتشر خواهد شد در ایالات متحده در ماه آوریل توسط Grand Central انتشار یک بخش از Hachette Book Group.

Hachette کار با Ronan روی تحسین کتاب گرفتن و کشتن که کاوش چگونه مردان قدرتمند از جمله Harvey Weinstein اجتناب از مجازات برای جرایم جنسی.
رونان فارو لعنتی خود را انتشارات Hachette Book Group,


اعتبار: ایسنا

در یک بیانیه مشترک در توییتر Ronan – که اشاره به پدر خود را به عنوان “وودی آلن” در سراسر – انتقاد ناشر برای کار کردن با کارگردان و اشاره او دیگر نمی خواهد با آنها کار کند.

او را متهم و آنها را از واقعیت-چک کردن خاطرات, گفته, Dylan, 34, شده بود تماس گرفت برای پاسخ به “هر گونه انکار و یا mischaracterisation از سوء استفاده رنج می برد او در دست” از آلن.

Ronan یکی از روزنامه نگاران با اعتبار تحریک Weinstein سقوط توصیف خواهر خود را به اتهام “معتبر” اضافه شده است “نگهداری شده برای تقریبا سه دهه حمایت همزمان به حساب و شواهد”.

32 ساله افزود: “این طور افراطی غیر حرفه ای در چند واضح جهت Hachette به این ترتیب رفتار می کنند. اما آن را نیز نشان می دهد که فقدان اخلاق و دلسوزی برای قربانیان سوء استفاده جنسی بدون در نظر گرفتن هر گونه ارتباط شخصی و یا نقض اعتماد در اینجا.

“من را تشویق Hachette از احترام به خود خوانندگان و نویسندگان و شهرت به انجام کامل واقعیت بررسی از وودی آلن را در حساب خاص هر گونه ادعا می کنند که نشان میدهد که از گفتن حقیقت.

“من همچنین گفت: Hachette که یک ناشر است که رفتار خود را در این راه این است که من نمی توانم کار با وجدان.”
دیلان فارو دختر وودی آلن و میا فارو


اعتبار: AP

دیلن گفت: انتشار آلن خاطرات است “عمیقا ناراحت کننده” و “مطلق خیانت” از گزارش.

آلن چهار بار برنده جایزه اسکار شناخته شده برای فیلم های سینمایی از جمله آنی هال و منهتن و جنایات و جنحه تا حد زیادی شده است دوری هالیوود پس از ظهور #MeToo جنبش است.

یک رشته از بازیگران گفت: آنها هرگز با او کار دوباره در حالی که او شکایت کرد Amazon Studios ادعا آن را رها چند فیلم بعد از معامله اتهامات مطرح است.

آلن آخرین فیلم Rifkin, جشنواره, با بازی کریستوف والتز و Gina Gershon به دنبال توزیع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>