کار از خانه در طول coronavirus? سالم ماندن با این نکات

ماندن در خانه در تمام طول روز فراهم می کند یک شماره جدید به سلامت از موانع در طول این زمان بی سابقه. برخی از پزشکان مشترک راهنمایی با CBS New York در مورد چگونه شما می توانید نگه داشتن شما و خانواده تان سالم در طول coronavirus بیماری همه گیر. یکی بهداشتی مانع استقرار آنجا که بسیاری از مردم در حال کار از خانه بر روی تلفن خود و یا کامپیوتر و همیشه در یک میز کار مثل حالت عادی.

“همه توان در حالت نشسته داشتن متن گردن” فیزیوتراپ Dr. Joseph D. Salamone گفت: CBS New York. “این مردم واقعا نیاز به اقدامات احتیاطی و شیوه های سالم زندگی در حالی که ما در این قرنطینه دولت است.”

امتداد خود را برای کمک به استقرار

دکتر Salamone توصیه می شود سه امتداد هر کس می تواند انجام دهد برای سالم نگه داشتن.

ستون فقرات تاب باید انجام شود قبل از اینکه شما در صبح دریافت. دکتر Salamone گفت: به نشستن در کنار تخت خود را با دست خود را بر روی زانو خود را و پیچ و تاب 15-20 بار در هر طرف.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

“چه نشانی از آن است که هیدرات دیسک های خود را و شما آماده برای روز خود را,” دکتر گفت: Salamone.

بعد دکتر Salamone توصیه می شود انجام همسترینگ امتداد قبل از اینکه شما در حال حرکت است.

در نهایت گردن امتداد. جمع کردن یک حوله با باندهای الاستیک در هر طرف. غیر روحانی کردن با نورد حوله زیر گردن و سر خود را خم پشت گردن خود را در فرمت. دکتر Salamone گفت: برای انجام این کار 2-3 بار در روز واقعا به کمک خود را با استقرار.

مدیریت استرس از فرزندان خود را

در این زمان استرس زا ER متخصص اطفال دکتر سانجی مهتا گفت: این مهم به خود را داشته باشیم استرس و احساسات.

“ما باید به یاد داشته باشید ما می توانیم پروژه ما استرس بر روی بچه های ما که آیا آنها کودکان نوپا ابتدایی سالخورده و نوجوانان” گفت: دکتر مهتا. “ما باید به فکر که اضطراب ما را پروژه بر روی آنها است.”

منابع بیشتر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de