بانک جهانی منتشر 1.9 میلیارد دلاری به کشورهای در حال توسعه در تلاش برای مبارزه با کروناویروس

بانک جهانی پرده برداری کرده است چگونه 1.9 میلیارد دلار بودجه اضطراری را صرف مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس در 25 کشور در حال توسعه.

پول کمک خواهد کرد که آنها را به پاسخ فوری مشکلات سلامتی ناشی از این بیماری همه گیر عمدتا با حمایت از زیرساخت های حیاتی.

این بانک هشدار داد که این پول باید صرف بدهی علاقه و خواسته غنی تر سازمان ملل به حالت تعلیق بدهی پرداخت سود ضعیف سازمان ملل در طول بحران.

اکسل ون Trotsenburg مدیر عامل عملیات در بانک جهانی گفت: این تلگراف که بودجه خواهد آمد و بدون پیشینه است.

“این پول است که برای یک هدف و تنها یک هدف برای نجات زندگی,” او گفت:. “و ما متوقف نخواهد شد تا زمانی که همه کشورها می خواهم که حمایت از آن را داشته باشد.”

موجود در امروز بسته است $47 میلیون برای قرار دادن در محل مهار استراتژی های آموزش کارکنان پزشکی و ارائه تجهیزات در جمهوری دموکراتیک کنگو.

و در هند 1 میلیارد دلار خواهد شد مورد استفاده برای تولید تجهیزات حفاظت شخصی راه اندازی جدید جداسازی بخش و پشتیبانی بهتر غربالگری تماس با ردیابی و تشخیص آزمایشگاهی.

آقای ون Trotsenburg گفت: 25 کشور از جمله در دسته اول از بودجه که همچنین شامل افغانستان و هائیتی و اتیوپی اولین کسانی بودند که برای پاسخ به پیشنهاد کمک کند.

هفته گذشته موسسه مالی اعلام کرد که افزایش آن Covid-19 پاسخ صندوق به 14 میلیارد دلار در کل.

“وجود ندارد [روند prioritisation],” او گفت:. “این کشور شد که ما با آنها می تواند حرکت سریعترین و ما نمی خواهید به صبر بیشتر است.”

اما او افزود که یکی دیگر از دسته ای از پیشنهادات برای کمک به حداقل دو دوجین سازمان ملل خواهد بود سریع ردیابی و ارائه به هیئت مدیره ظرف مدت دو هفته. این بانک می گوید که آماده برای اعزام به 160 میلیارد دلار بیش از 15 ماه برای کمک به کشورها برای سلامت و چالش های اقتصادی ارائه شده توسط زمان coronavirus بحران است.

“من بیش از 30 سال در بانک و من هرگز دیده می شود که ما قادر به تهیه 25 بسته در کمتر از دو هفته از شروع مذاکره به هیئت مدیره ارائه,” او گفت:.

Coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر به بیش از 200 کشور در سراسر جهان با بسته شدن جهان در گریم نقاط عطف از یک میلیون عفونت و 50000 عفونت.

به عنوان شیوع رشد کرده و ضعف و حتی کشورهای توسعه یافته و نگرانی سر به فلک کشید در مورد امکان انشعابات کانون در سازمان ملل با ضعف سیستم های سلامت با منابع کمتر.

بیل گیتس هشدار داد در ماه گذشته که coronavirus می تواند کشتن 10 میلیون نفر در آفریقا اگر شیوع باقی مانده بود به اجازه rip در حالی که مدل سازی از امپریال کالج لندن تخمین می زند که وجود دارد خواهد بود نزدیک به 40 میلیون مرگ و میر در سراسر جهان اگر دولت موفق عمل می کنند.

اما در حالی که ثروتمند دولت از جمله بریتانیا و ایالات متحده ساخته شده اند enormous تعهدات بودجه برای کمک به حمایت از سیستم بهداشت و درمان و اقتصاد بسیاری از نقاط جهان چنین نیست منابع است.

آقای ون Trotsenburg خواست کشورهای توسعه یافته را به حالت تعلیق و یا نوشتن دو جانبه پرداخت بدهی در طول همه گیر برای اطمینان از پول ارائه شده توسط بانک جهانی مورد استفاده قرار گرفت برای مقابله با کروناویروس.

“ما خواستار بدهی از رسمی موافقت نامه های دو جانبه برای کاهش موقت بار در فقیرترین کشورهای” او گفت:.

“آنچه که ما می خواهم به مطمئن شوید که مقدار زیادی است که بانک جهانی می خواهد برای قرار دادن به این کشور برای مبارزه با کروناویروس و برای بازیابی است و نه مقصد پرداخت بدهی از دیگران است.”

مدیر عامل عملیات افزود که “گسترده اظهارات” سرزنش جهانی شدن برای مقیاس همه گیر شد مدعی است.

“هنگامی که یک بیماری همه گیر از این نوع حملات این یک استارک یادآوری است که ما در حال متصل” آقای ون Trotsenburg گفت. “اما در ذهن من یکی از تشویق طرف در مورد این است که چگونه چند جانبه و بین المللی جامعه رو با هم… [با] لیزر تمرکز شدید.

“این است که به لطف جهانی شدن که پاسخ ما شده است و قادر به حرکت بسیار بسیار به سرعت. در صورتی که تا به حال وجود داشته و ما هرگز قادر به ارائه این بسته های حمایتی در عرض دو هفته.”

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im