جهانی اسنوکر قهرمانی در بوته منتقل جولای 31

جهان, اسنوکر قهرمانی در اصل برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 18 تا 4 ماه مه شروع خواهد شد در تاریخ 31 ژوئیه در بوته تئاتر جهان اسنوکر تور (WST) گفت: در روز چهارشنبه.

17-بعد پایان فصل نمونه ممتاز ویژه نمایش به تعویق افتاد در ماه مارس با توجه به COVID-19 همه گیر آورده است که ورزش جهانی برای متوقف.

“اولویت این است که به مرحله این رویداد با یک جمعیت داخل نمادین بوته تئاتر که صندلی مخاطبان فقط تحت 1,000 تماشاگران” WST در بیانیه ای گفت.

به WST گفت: آن را نیز در نظر بگیرید یا برگزاری این رویداد با کاهش جمعیت و یا بدون تماشاگر در حضور و غیاب و یا به تعویق انداختن این رویداد به تاریخ بعد دوباره بر دولت مشاوره در زمان.

“ما خوشحال هستیم که برای تایید تاریخ جدید برای این رویداد ورزشی جهانی است که اتحاد بین المللی مخاطبان تلویزیون از 500 میلیون نفر” WST رئیس بری Hearn گفت.

“جهان در حال رفتن را از طریق یک بازی بسیار چالش برانگیز دوره اما زنده ورزش می تواند عظیم الهام بخش برای عموم و می تواند به افزایش روحیه.

“بازیکنان خود شاغل هستند و آنها نیاز به فرصت برای کسب درآمد در حالی که ما در حفظ سلامت و ایمنی از همه درگیر در یک رویداد از این مقیاس به عنوان یک اولویت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de