بازارهای جهانی سهام در حال دیدن سطح رکورد از نوسانات با پنج یکی از بزرگترین روز امتیاز می افتد اتفاق می افتد در کمتر از یک ماه.

در روز سه شنبه میانگین صنعتی داو جونز را دیدم آن یکی از بزرگترین روز اسلاید در بیش از سه دهه است.

این آخرین گنده نوسان به عنوان سرمایه گذاران وزن تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این می آید به عنوان یک معیار کلیدی از سهام نوسانات بازار شناخته شده به عنوان “ترس سنج” تا رسید به یک رکورد بالا است.

سهام آسیا در ادامه به دیدن فرار معاملات روز سه شنبه بازار در توکیو و هنگ کنگ و شانگهای نوسانی بین ضرر و زیان و سود. در همان زمان ما شاخص سهام آتی حاکی از مثبت باز برای وال استریت.

در روز دوشنبه بازارهای مالی کاهش یافت, با داو از دست دادن نزدیک به 13 درصد و شاخص S&P 500 با کاهش تقریبا 12% مارک بزرگترین یک روز می افتد برای هر دو شاخص پس از “جمعه سیاه” در سال 1987 است.

که به دنبال ایالات متحده فدرال رزرو ساخت یکی دیگر از اورژانس کاهش نرخ در روز یکشنبه باعث بانک های مرکزی در سراسر جهان به سهولت سیاست در بزرگترین پاسخ هماهنگ پس از بحران مالی جهانی بیش از یک دهه پیش.

سرمایه گذاران در حال حاضر نگران آن است که بانک های مرکزی جهان ممکن است با استفاده از بسیاری از مهمات خود را برای مبارزه با اقتصادی از شیوع کروناویروس.

روز دوشنبه بازار سهام می افتد دنبال شاخص های ایالات متحده در روز جمعه شاهد بزرگترین سود روزانه از اکتبر 2008. که فقط یک روز پس از داو رنج می برد آنچه پس از آن یکی از بزرگترین روز غوطه پس از تصادف در ماه اکتبر سال 1987.

در ماه گذشته میانگین صنعتی داو جونز است و متصلب تا پنج یکی از بزرگترین روز امتیاز می افتد در آن 135 سال سابقه. در ماه مارس به تنهایی شاخص نیز دیده می شود آن چهار روز نقاط دستاوردهای ثبت شده.

وال استریت به اصطلاح “ترس سنج” است که فقط در صدر سطح دیده می شود در طول بحران مالی بیش از یک دهه پیش. Chicago Board Options Exchange را VIX برای سنجش ارزش بازار سهام در نوسانات رسید تقریبا 43 درصد بیش از سطح دیده می شود در سال 2008.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im