حتی اگر شما در معرض خطر جمعیتی برای coronavirus—به این معنی که شما در جوانتر, سمت, نمی, هر گونه شرایط تنفسی و به طور کلی در سلامت خوب—شما هنوز هم باید به فکر شیوه های ایمنی برای اطمینان از شما نمی آلوده هر کسی که در معرض خطر جمعیتی. و برای کمک به نشان می دهد که چرا دقیقا این است که مهم, نویسنده, مکس بروکس به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو مبین در توییتر co-بازیگران پدرش, کمدی, آیکون مل بروکس.

در این مختصر 50-کلیپ دوم جوانتر بروکس به نظر می رسد در یک طرف از یک درب شیشه ای, در حالی که پدر خود را می ایستد در طرف دیگر. نویسنده داستان—چه کسی نوشته است و چندین کتاب در مورد زامبی شیوع بیماری از جمله 2006 فیلمهای عنوان جنگ جهانی Z—سرعت معرفی خود و پدر خود را و یادداشت های مربوطه سنین: 47 و 93.

“اگر من coronavirus من احتمالا OK” بروکس می گوید در این ویدئو قبل از اشاره به پدرش. “اما اگر من آن را به او می تواند آن را به Carl Reiner که می تواند آن را به دیک ون دایک و قبل از من آن را می دانم, من محو یک نسل کامل از کمدی افسانه. وقتی که می آید به coronavirus من باید به فکر می کنم که من می تواند آلوده.”

پس از قرار دادن این وضعیت در شرایط که هر کمدی فن می تواند درک بروکس پس از آن سهام پایه برخی از نکات ایمنی است که هر کس باید در ذهن نگه دارید بدون در نظر گرفتن سن. “عمل اجتماعی فاصله,” او می گوید. “جلوگیری از جمعیت شستن دست های خود را نگه داشتن شش پا را از مردم دور کرده و اگر شما این گزینه را به ماندن در خانه فقط در خانه بمانند. انجام بخشی خود را نمی تواند پخش.”

به طور طبیعی مل بروکس می شود آخرین کلمه در. “رفتن به خانه” به او می گوید پسرش از پشت درب شیشه ای.

بروکس’ شایان ستایش از فیلم های آموزشی می آید به عنوان coronavirus در حال گسترش در سراسر ایالات متحده است. بیش از 3,700 موارد تایید شده است در سراسر کشور با مرگ و میر در 69. برای مبارزه با گسترش ویروس مدارس بسته شده, رویدادهای مهم فرهنگی شده اند و یا به تعویق افتاد بی درنگ لغو رستوران ها و کافه ها در حال خاموش کردن—حتی دیزنی جهان بسته است. (هر چند نگرانی های بهداشت عمومی متوقف نمی یک تن از مردم از جمع آوری در پادشاهی سحر و جادو در شب یکشنبه زیادی به ترس از ابیگیل دیزنی, نوه یکی از شرکت والت دیزنی را cofounders.)

max brooks mel brooks coronavirus safety video
پدر و پسر duo Max Brooks and Mel Brooks, تصویر اینجا را در سال 2014 به تازگی فیلم برداری ایمنی تصویری برای کمک به مردم داشته باشیم و اجتماعی فاصله در طول coronavirus بیماری همه گیر.
پل Archuleta/گتی

بسیاری از افراد معروف نیز در تلاش برای تشویق مردم به ماندن در خانه و امن است. آرنولد شوارتزنگر نشان داد که چگونه به خوبی آن را می توان فقط به نوازش به حیوانات خانگی خود را (حتی اگر آنها در حال mini-الاغ و نه شما می دانید یک سگ یا گربه) و Ariana Grande به تازگی ما مطمئن است که ما هیپ-هاپ کلاس های یوگا می تواند “f**king صبر” و چه کسی در میان ما جرأت سرپیچی لا گراند?

بنابراین گوش دادن به مکس بروکس: نمی شود یک پخش و نمی اندازد یک نسل کامل از نابغه کمدی لطفا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im