تمام آموزش در جهان هرگز آماده اسپرینتر David Brown برای بداهتا اجرای او ساخته شده در اطراف مسیر چهار سال پیش در ریو دو ژانیرو. آن را غیر منتظره کول سوار او برای هزاران نفر از طرفداران برای لذت بردن از, و او هنوز هم می خندد در مورد آن را به این روز است.

اگر چه او را دیدم هرگز یک چیز قهوه ای به وضوح به یاد می آورد آن را از قرقره برجسته از حافظه خود را.

قهوه ای است که به طور کامل نابینا و او تا به حال فقط موفق به کسب 100 متر رقابت برای مدال طلا در سال 2016 ریو دو ژانیرو تابستان پارالمپیک برای تبدیل شدن به سریعترین مرد کور در جهان است. پس از برنده شدن خود را راهنمای دونده جروم اوری شروع به پریدن کرد در براون را برای یک پیروزی دامان.

جمعیت در ریو آن را دوست داشتم.

“در ابتدا من حتی نمی دانند که اگر ما تا به حال برنده مسابقه اما من شنیده جروم تشویق و تجلیل از” براون گفت اوری به طور معمول اجازه دهید او را می دانم که اگر آنها برنده یا حتی گاهی اوقات در حالی که آنها عبور از خط پایان افسار توسط 8 اینچ رشته است. “چیزی که بعد از من می دانستم که او در پشت من است.

آنها چهار نعل در اطراف مسیر با سلاح های خود را در هوا و جمعیت بالا رفت. قهوه ای تا به حال هیچ ایده که در آن آنها می رویم به طوری اوری خواهد داد “چپ” یا “راست” هنگامی که آن زمان برای قهوه ای به اجرا در جهت های مختلف.

“جمعیت شد با محبت آن را” براون گفت: عصر ایران. “آنها دیوانه رفت.”

براون victory lap در ریو تقریبا به همان اندازه عجیب خود را آغاز و یا به عنوان عجیب و غریب که چگونه او در حال حاضر باید در یک سن اجتماعی فاصله با این بیماری همه گیر به نام COVID-19, همچنین شناخته شده به عنوان coronavirus.

در حال حاضر تمام آموزش ها در جهان تا حدودی آماده قهوه ای به آماده شدن برای سال 2020 توکیو پارالمپیک که نقل مکان کرد تا 2021 پس از جهانی همه گیر. در اینجا مختصر داستان چگونه قهوه ای رفت و از یک بچه کوچک در ایالت میسوری با تاری دید به سریعترین مرد نابینا در جهان, و چگونه او قطار برای حفظ این عنوان در حالی که امکانات آموزشی در حال تعطیل.

Paralympic Sprinter David Brown
پارالمپیک قهرمان دو سرعت دیوید براون (سمت چپ) و راهنمای دونده جروم اوری آماده را از بلوک در طول یک جلسه آموزشی. قهوه ای است که سریع ترین مرد کور در جهان و تنها از نظر قانونی نابینا به فرد تا به حال اجرا 100 متر را در کمتر از 11 ثانیه.
عکس یاس Safaeian

قهوه ای تشخیص داده شد در 15 ماه با کاوازاکی بیماری است که باعث التهاب عروق خونی در سراسر بدن است. آن منجر به گلوکوم در سن جوان و زوال نهایی در بینایی خود را.

در سن 6 او نمی تواند بازی ورزشی بیشتر با دیگر بچه های هم سن و سال خود. 13 کلسیم سپرده رهبری به طور کامل از دست دادن بینایی خود را. در حال حاضر 27, او به نظر می رسد برای دفاع از خود در 100 متر مدال طلا در پارالمپیک تعویق سال است.

اجتماعی فاصله دستورالعمل آورده coronavirus را تغییر راه ورزشکاران و آن را به خصوص تغییر رژیم برای قهوه ای و اوری. در ابتدا آنها کار می کرد با هم در مرکز آموزش المپیک (OTC) در چولا ویستا کالیفرنیا است که فقط در خارج از سان Diego.

قهوه ای بدست کاملا کارآمد در حال اجرا در یک خط مستقیم توسط خود اما او نیاز به راهنمایی در حال اجرا در اطراف یک مسیر بیضی شکل خود است. بنابراین اوری بداهه با فریاد و با استفاده از کف زدن برای تلفن های موبایل به کمک قهوه ای—از طولانی فاصله اجتماعی.

آموزش به خوبی پیش می رفت اما پس از آن OTC تعطیل به دلیل محلی و ایالتی و فدرال ، در حال حاضر قهوه ای زندگی با یک دوست در کالیفرنیا و خودش را می کند و تمرینات را از خانه آیا آن را ثابت کششی و قدرتی سواری یا دوچرخه ثابت. اوری می کند و خود را جدا تمرینات نیز هست.

Paralympic Sprinter David Brown
پارالمپیک قهرمان دو سرعت دیوید براون (سمت چپ) و راهنمای دونده جروم اوری, ژست برای عکس در طول یک جلسه آموزشی. قهوه ای است که سریع ترین مرد کور در جهان و تنها از نظر قانونی نابینا فرد برای اجرای 100 متر را در کمتر از 11 ثانیه.
عکس یاس Safaeian

این داستان ادامه دارد به عنوان coronavirus نه تنها منجر به OTC shutdown اما بیش از 33 میلیون آمریکایی که در زمینه بیکاری بیش از هفت هفته گذشته که معمولا می تواند آن را سخت در ورزشکاران به دنبال تاییدیه. اما اوری و قهوه ای تبدیل شده اند و دو تا از جدیدترین های جهانی ورزشکاران و پارالمپیک با نام تجاری سفیران در سوئیس ورزشی شرکت است که کمک می کند تا جبران هر گونه هزینه های در حال اجرا duo اند.

هر دو اوری و قهوه ای را در برخورد با چالش های خود را در زندگی. اوری یک قهرمان ملی امیدوار در طول سال های 2000 و 2004 در حال سقوط کوتاه هر دو بار. او در نهایت یک راهنمای دونده پس از آن و پس از کمک به دوندگان را به چند پارالمپیک مدال طلا.

برای قهوه ای, او از دست داده بیشتر از بینایی خود را در چنین سن جوانی. که او را مانع از رقابت در ورزش با توپ بیسبال, بسکتبال, توپ فوتبال و حتی توپ فوتبال بنابراین سازگاری و تنظیم شده است یک راه زندگی است.

قهوه ای چشم انداز ابری شد و سپس آن را به جایی که او به سختی می تواند دیدن هر نور. اما او هرگز متوقف رقابت.

زمانی که او برای اولین بار شروع به مسابقه در حال اجرا در برابر همکلاسی های خود را در کلاس سوم او سوم به پایان رسید که نشسته بود به خوبی با او.

“من خوشحال که” براون گفت. “من می خواستم به بهترین.”

در کلاس چهارم قهوه ای دوم شد بهترین. توسط کلاس پنجم قهوه ای در صدر همه بچه ها در مدرسه گرد همه همکلاسی های خود را.

حرکت رو به جلو به سال 2008 قهوه ای برنده سفر به پکن تابستان پارالمپیک. از بیش از 100 ورزشکار نوشت که مقاله کاربردهای قهوه ای بود و یکی از 25 انتخاب شده برای حضور در پکن بازی. تا کنون از او شاهد اولین بازی او می خواست برای رقابت در بزرگترین مرحله.

قهوه ای بود و مشتاق ورزشکار در یک مدرسه برای نابینایان در خیابان Louis, اما پس از تماشای بازی ها در چین, او می دانست که آن چیزی نیست و از او برسد.

“رفتن به پکن باز من تا به چیزهایی فراتر از قلمرو” براون گفت. “که در آن نقطه من تا به حال تنها حدود کور ورزشکاران در مدرسه من. این به من نشان داد ورزشکاران که دیگر معلول در صندلی چرخدار و دیگران. اما به طور خاص نابینایان sprinters من می دانستم که من می تواند به رقابت بپردازند.”

قهوه ای رقابت در T11 طبقه بندی است که برای ورزشکاران با بیشترین شدید اختلالات بصری. و به چیزهای حتی بیشتر در برابر همه دونده ها در این کلاس باید اجرا با یک چشم بسته.

قهوه ای واجد شرایط برای 2012 لندن, پارالمپیک, اما نمی توان آن را از نیمه نهایی در هر 100 یا 200 متر مسابقات. پس از آن آتش که سوخت او را پس از از دست دادن دو سوم و چهارم درجه سوخت او سال بعد.

“این نه فقط در مورد از دست دادن در لندن” براون گفت. “من فقط از دست دادن به بچه ها از کشورهای دیگر, من در از دست دادن به بچه ها از امریکا است. من می دانستم که اولین چیزی که من نیاز به انجام بهترین خود در کشور و سپس در جهان است.”

آنچه بعد اتفاق افتاد سحر و جادو در ساخت.

در حالی که کار کردن در چولا ویستا OTC در سال 2014 بدون معمول خود راهنمای دونده قهوه ای بود و کار کردن به تنهایی و فقط با او تنها مربی است. این زمانی است که اوری شد و همچنین کار کردن در مسیر و خواست اگر آنها نیاز به یک شریک.

پس از آن قهوه ای و اوری را نه تنها تبدیل به صاف, آموزش حرفه ای با هم به آنها را تبدیل به دوستان نزدیک.

اولین مسابقه آنها فرار بود در برابر runners با دید خوب. قهوه ای برنده مسابقه است. قهوه ای برنده مسابقه بعدی خود را. و از همه قهوه ای بود اجرای راه خود را برای شکستن آمریکایی رکورد پس از رکورد جهانی است. او تنها از نظر قانونی نابینا فرد در جهان به اجرا 100 متر زیر 11 ثانیه.

قهوه ای cruised به پیروزی در 100 در ریو و آموزش برای توکیو 2020 رفت و بدون مانع تا COVID-19 در اجتماعی که فاصله او را مجبور و اوری برای تبدیل شدن به untethered میکنند. این خبری بود و نه به طور کامل غیر منتظره اما براون گفت: او را نگه داشتن تمرکز خود را به جلو به 2021 در حال حاضر.

“در ابتدا بود ناامیدی وجود دارد اما تمرکز من همواره در تهیه” براون گفت. “هنگامی که من به توکیو, من می خواهم به رقابت بدون توجه به آنچه.

“همه در برابر زمین و همه نیاز به آموزش خود را. ما فقط باید برای نگه داشتن کار سخت و آماده شدن برای مسابقه بعدی مانند ما همیشه انجام دهید.”

قهوه ای مانده است در گشاد گشاد راه رفتن با اوری و با زندگی خود را. حتی یک بیماری همه گیر می تواند بیش از حد بزرگ یک مانع برای کسی که دارای یک چشم انداز روشن برای موفقیت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im