کرم ها در بستر دریا است که تا صدای بوقلمون در اوردن گاز متان از طریق پوست خود را کشف

Tube-خانه کرم های موجود در بستر دریا پیدا شده است به عنوان یک متان غرق شدن مواد مغذی از باکتری هایی است که استفاده از گاز به عنوان یک منبع انرژی است. محققان کشف کرم های غیر معمول رابطه همزیستی با باکتری ها اجازه می دهد آن را به چسبیدن به پوست خود را و نقب زدن به آن بافت.

تنها تعداد انگشت شماری از حیوانات شناخته شده مرتبط با متان-اکسید کننده باکتری است که عمل به عنوان یک بیولوژیکی سینک برای متان یک گاز گلخانه ای قوی—بازی نقش مهمی در محدود کردن انتشار آن و کاهش گرمایش جهانی. کشف گونه های دیگر که در تعامل با متان-اکسید کننده باکتری ها به طور بالقوه فراهم می کند بینش جدید به نقش بستر دریا موجودات بازی در محدود کردن تغییر آب و هوا.

متان تراوش می کند—که در آن متان فرار به دام افتاده در سنگ زیر و فرار به اقیانوس ها در سراسر جهان است. بسیاری از متان می آید از خاک کربن آلی است که کاهش یافته است به پایین از دریا. این تراوش ارائه یک منبع غذایی برای تخصصی میکروارگانیسم ها که تکامل یافته اند به مصرف گاز است. آنها همچنین یک منبع مهم متان به محیط زیست و نقش مهمی در زمین کربن چرخه.

در یک مطالعه منتشر شده توسط علم پیشرفتمحققان به رهبری شانا Goffredi از کالج اکسیدنتال در لس آنجلس مطالعه این موجودات یافت می شود در یک نفوذ در سواحل غرب از کاستاریکا. در اینجا نهفته است “وسیع سری از تراوش” با یک موجود تقریبا در هر 2.5 مایل است.

“از آنجا که خود را منحصر به فرد ساختار جامعه و قابل توجهی دوچرخه سواری از کربن ، گوگرد و نیتروژن آن است که به طور فزاینده مهم برای درک رشدی تعاملات بین این همه جا نفوذ اکوسیستم و chemosynthetic حیوانات که آنها در حمایت از” تیم نوشت.

محققان به دنبال شدند در دو گونه از tubeworm موجود در این زیستگاه. این گونه تصور می شد به مواد مغذی از طریق تعلیق-تغذیه مصرف مواد معلق در آب است. در آزمون خود را با این حال این تیم در بر داشت کرم ها بخشی از یک رابطه همزیستی با متان-خوردن باکتری Methylococcales. آنها کشف کرده اند که باکتری های چسبیده به کرم پوست و burrowed در.

methane worms
متان مصرف کرم ها بر روی بستر دریا در سواحل غرب از کاستاریکا.
آلوین WHOI

“Methanotrophs بودند نه تنها متصل به اپيدرم سطح کرمها اما به نظر می رسد در روند engulfment با بافت میزبان” تیم نوشت. “سلول های باکتریایی…به نظر می رسد در این کرم بافت های احاطه شده توسط ساختارهای درون سلولی به عنوان تفسیر گوارشی vacuoles.”

آزمایش با نمونه گرفته شده از سایت نشان داد که باکتری/کرم ترکیبی بودند پردازش متان. کرم ها آنها می گویند دریافت مواد مغذی از متان در باکتری ها—ساخت آنها ناشناخته کربن نزول است.

محدوده این کرم پوشش داده شد بزرگ با هر دو گونه یافت می شود تقریبا 1000 متر دورتر از متان نفوذ نسبت به دیگر موجودات. نویسندگان می گویند این یافته ها باید در نظر گرفته شود که با توجه به اعماق دریا حفاظت: “این تازه کشف متان-متکی حیوانات معمولا در تراوش می کند و منافذ در سراسر جهان و گسترش مرزهای ‘نفوذ’ رده بندی زیستگاه است که به طور فزاینده مهم برای تنظیم مقررات و پاسداشت تلاش های مربوط به شیلات و نفت حفاری در دریای عمیق” آنها نتیجه بگیریم.

جان Priscu از دانشگاه ایالتی مونتانا بود که نه درگیر در تحقیقات گفت که در حالی که برخی از متان مصرف می شود توسط باکتری ها بسیار به پایان می رسد تا در فضای که در آن آن را به عنوان یک گاز گلخانه ای در گرم شدن کره زمین. این methanotrophic باکتری می تواند به عنوان بايوفيلترها برای متان کاهش شار به جوی متان استخر در حالی که در همان زمان ارائه جدید کربن آلی به محیط زیست که در آن زندگی می کنند گفت: عصر ایران.

“من دیدن نتایج این منی مطالعه به عنوان باز کردن درب های جدید به درک ما از بیولوژیکی واسطه متان پویایی در سیاره ما و به طور خاص نقش میکروارگانیسم ها به عنوان یک biofilter جوی متان.”

جان Pohlman یک تحقیق شیمی در بررسی زمین شناسی ایالات متحده که او نیز درگیر نیست گفت: نیوزویک: “بر اساس تجربه من از مطالعه اکوسیستم در کارست قنات مصب که بستگی متان به عنوان یک شکل از تغذیه این بسیار جالب یافته. این شکل از همزیستی که در آن میزبان حفظ متان مصرف symbiont خارج و سپس آن را هضم است در یک رابطه, من ناآشنا با دریایی بی مهرگان.

“به دانش من این نوع symbiont-شمعی کرم ها گسترده تر در اطراف deep-ocean تراوش از دیگر نفوذ مربوط به موجودات زنده و طبیعت آنها چگونه به دست آوردن مواد مغذی که از طریق همزیستی را گسترش زیستگاه شناخته شده برای نفوذ اکوسیستم و مراتب قدردانی ما چگونه متان پشتیبانی از اعماق دریا اکوسیستم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de