ووهان گزارش اولین Coronavirus مورد در ماه به عنوان تازه شیوع آزمون مدل همه گیر برنامه در کره جنوبی و آلمان

نیوزویک | No comments

چین در شهر ووهان شاهد آن مورد جدید از رمان coronavirus در بیش از یک ماه به چین نیز گزارش داد موجی از عفونت های جدید در جنوب, پس از حرکت به بازگشایی از ماه های دقیق و مستند. در همین حال آلمان نیز که اقدامات برای سهولت مستند محدودیت دیده است آن عفونت افزایش نرخ و کره جنوبی دیده ور از موارد جدید در سئول باعث شهردار به شاتر کافه ها و کاباره ها.

به عنوان کشورهای مختلف در سراسر جهان را آغاز کرده اند که گام به سهولت coronavirus مستند محدودیت های پس از دیدن یک کاهش قابل توجهی در عفونت های جدید و مرگ و میر متحده و شهرداری ها در سراسر ایالات متحده نیز آغاز کرده است برای بازگشایی به آرامی. اما کارشناسان بهداشت و درمان در ادامه به هشدار می دهند که خطر شیوع بیماری های جدید و موج دوم ممکن است از عفونت که به طور بالقوه می تواند یک بار دیگر پایمال کردن بیمارستان ها و درمانگاه ها.

روز یکشنبه مقامات چینی گزارش داد که در شمال شرقی شهر Shulan تا به حال 11 جدید تایید موارد از رمان ویروس پس از یک زن در یک خانواده آزمایش مثبت در مارس 7. این شهر در حال حاضر اجرا اقدامات محدود کننده از جمله ممنوعیت غیر ضروری سفر بسته شدن مدارس و مستند مسکونی ترکیبات.

علاوه بر این برای اولین بار جدید مورد تایید شده از این ویروس گزارش شده در ووهان که در آن COVID-19 در ابتدا کشف شده در سال گذشته است. در مجموع چین تایید 14 مورد جدید از coronavirus در روز شنبه پس از بیش از یک هفته از جدید روزانه موارد باقی مانده در تک رقمی.

Wuhan China
دانش آموزان راه رفتن به ووهان شماره 6 دبیرستان در مارس 6 در ووهان هوبئی چین در میان جهانی coronavirus بیماری همه گیر. ووهان شاهد جدید مورد تایید شده از رمان ویروس برای اولین بار در بیش از یک ماه در روز شنبه.
گتی

در آلمان جدید کروناویروس عفونت افزایش یافته و پس از این کشور کاسته برخی از آن مستند محدودیت. رابرت کخ موسسه (RKI) آلمان آژانس دولت فدرال و موسسه تحقیقات گفته است که ميزان عفونت در حال حاضر 1.1 که بدان معنی است که هر فرد آلوده در حال حاضر آلوده حداقل یک نفر دیگر. اساسا اگر 10 نفر آلوده رمان coronavirus عفونت رای پیش بینی آنها را آلوده اضافی 11 نفر است.

آلمان عفونت رای قبلا معلق در هوا در اطراف 0.7 در اواسط ماه آوریل است. در آن زمان آنگلا مرکل هشدار داد که عفونت نرخ 1.1 می تواند پایمال کشور سیستم مراقبت های بهداشتی در ماه. اما صدراعظم هفته گذشته اعلام کرد که همه مغازه ها در این کشور اجازه خواهد داشت به بازگشایی و دانش آموزان را به آرامی شروع به بازگشت به مدرسه. مسابقات فوتبال نیز راه اندازی مجدد در روزهای آینده.

این کشور اروپایی نیز دیده می شود آن تعداد موارد تایید شده از این ویروس افزایش بیش از سه روز گذشته. روز پنج شنبه تعداد موارد جدید شروع به پریدن کرد از 947 روز چهارشنبه به بیش از 1200. موارد جدید به بالای 1200 تا در روز جمعه و شنبه نیز هست.

در کره جنوبی–که شده است به طور گسترده ای مورد تحسین قرار گرفته برای آن سریع و موفق پاسخ به کروناویروس–نقل مکان کرد و به کافه ها و باشگاه ها در پایتخت از سئول پس از بیش از دو دوجین موارد جدید متصل شد به طور مستقیم به یک زن 29 ساله که تا به حال بازدید پنج میله و باشگاه است. مقامات بهداشت برآورد کرده اند که حدود 7,200 مردم در بازدید از این لکه های شبانه, هشدار یک انتظار افزایش موارد جدید.

“بی دقتی می تواند منجر به یک انفجار در عفونت” شهردار سئول پارک برنده-گفت: به زودی اعلام نامحدود بسته شدن میله ها و کلوپ های شبانه. پارک نیز خواست کسانی که می خواهم برای بازدید از لکه های شبانه به جلو آمده و به طور داوطلبانه.

کره جنوبی تجربه کرده, اولین مورد تایید شده از coronavirus در همان زمان به عنوان ایالات متحده در پایان ماه ژانویه است. اما بر خلاف آمریکا که در آن رمان virus سرعت در حال گسترش در سراسر کشور کره جنوبی نقل مکان کرد و به سرعت برای جلوگیری از گسترش از طریق آزمایش در مقیاس بزرگ و با ردیابی.

همانطور که از شنبه, کره جنوبی تا به حال فقط کمتر از 11,000 موارد تایید شده از رمان ویروس و فقط 256 مرگ و میر. در مقایسه با ایالات متحده تایید کرده است بیش از 1.35 میلیون نفر و حدود 80,000 مرگ و میر.

ایالات متحده همچنان به طور متوسط بیش از 2000 مورد جدید در هر روز با بالا اخیر از 3,491 موارد جدید گزارش روز پنج شنبه گذشته. در حالی که این کاهش از اوج بیش از 11500 نفر مورد جدید در یک روز در اواسط ماه مارس مدل سازی نشان می دهد که روزانه تعداد می تواند یک بار دیگر افزایش به طور پیوسته به عنوان مستند اقدامات کاسته سراسر کشور است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تحت فشار قرار دادند برای اقتصاد به آغاز بازگشایی حتی به عنوان کارشناسان بهداشت و درمان باید نگرانی در مورد ادامه گسترش این بیماری همه گیر در سراسر کشور. در حالی که برخی از نقاط داغ مانند نیویورک و کالیفرنیا به نظر می رسد که گذشت اوج خود از عفونت های دیگر ایالت ها و شهرداری ها فقط در حال حاضر شاهد شیوع بیماری های جدید از ویروس.

Coronavirus pandemic
پیشخدمت آنتیه Roesler در خدمت مهمانان در بازگشایی کافه Prag در شورین شرقی آلمان در مارس 9 در میان مداوم COVID-19 همه گیر
عجیب و غریب اندرسن/خبرگزاری فرانسه/گتی

“ما به کشور ما باز است. ما نمی تواند نگه داشتن کشور ما بسته” رئيس جمهور گفت: در هفته گذشته.

عصر ایران رسیده است به کاخ سفید اضافی در نظر.

در همین حال کارشناسان بهداشت و درمان و مقامات هشدار داده اند که بخش هایی از ایالات متحده آمریکا ممکن است نیاز به دوباره پیاده سازی مستند اقدامات در ماه های آینده. در پایان آوریل, Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و یک عضو کلیدی از مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار هشدار داده است که اگر مستند اقدامات بودند کاسته سرعت بیش از حد است که می تواند “ما حق بازگشت در همان قایق است که ما چند هفته پیش.”

نظرسنجی نشان داده است که اکثر آمریکایی ها نگران آن هستند که مقامات آغاز خواهد شد بازگشایی اقتصاد خیلی زود و نه خیلی دیر. یک نظرسنجی انجام شده توسط مرکز تحقیقات پیو از 29 آوریل تا مه 5 نشان داد که نزدیک به 70 درصد از آمریکایی ها نگران محدودیت برداشته خواهد شد بیش از حد به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>