عبارت “ووهان ویروس” شروع روند در سراسر ایالات متحده در پنج شنبه شب پس از دموکرات کنگره تد جای محکوم جمهوری خواه کنگره پل Gosar برای تماس با رمان coronavirus در “ووهان ویروس.”

Gosar همراه با سناتور جمهوری خواه تد کروز اعلام کرد در اوایل امروز که آنها را تحت 14 روز از خود قرنطینه پس از هر دو آینده در تماس با یک فرد در CPAC که بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19. در یک بیانیه مشترک به توییتر Gosar گفت که او به همراه 3 از کارکنان ارشد خود را به طور رسمی تحت قرنطینه پس از “پایدار تماس در CPAC با کسی است که پس از در بیمارستان بستری شده است با ووهان ویروس.”

در پاسخ لیو که متولد تایوان گفت: Gosar را انتخاب اصطلاح “ووهان ویروس است که به عنوان مثال از نزدیک بینی است که اجازه آن را به گسترش در آمریکا است.”

“ویروس است و نه محدود به کشور یا نژاد. می تواند فقط به عنوان احمق به آن تماس بگیرید میلان ویروس” از حزب دموکرات اضافه شده است. “من دعا می کنم برای شما و کارکنان این فرد در بیمارستان بستری است.”

در بیانیه ای در روز یکشنبه شب Gosar گفت که او در تماس با فرد آلوده برای “مدت زمان طولانی و ما دست تکان داد و چند بار” اما اشاره کرد که او “در حال حاضر در حال تجربه هر گونه علائم.”

جمهوری خواه کنگره گفت که او را “باقی می ماند در خانه من در آریزونا” برای 14 روز دوره قرنطینه و نیز نزدیک خود را در واشنگتن دی سی برای این هفته “از فراوانی از احتیاط.”

کروز منتشر شد بیانیه ای مشابه در این شب خود را اعلام 14 روز در قرنطینه پس از مختصری تعامل با یک فرد آلوده در CPAC بیش از یک هفته پیش که “شامل یک مکالمه کوتاه و دست دادن.”

“من تجربه هر گونه علائم و من احساس خوب و سالم” سناتور توضیح داد. “با توجه به این که تعامل بود 10 روز پیش که متوسط دوره کمون 5-6 روز که تعامل شد کمتر از یک دقیقه است و من هیچ زمان علائم مقامات پزشکی باید به من توصیه کرد که احتمال انتقال از فرد دیگر به من شد بسیار کم است.”

ده ها هزار نفر از آمریکایی ها در زمان به توییتر به وزن در ازای انتقاد از Gosar بیش ووهان ویروس مرجع با برخی از منتقدان محکومیت حزب جمهوری خواه سخن گفتن به عنوان “نژادپرستانه” و یا “بیگانه.” دیگران در دفاع از کنگره استفاده از اصطلاح. یکشنبه شب “ووهان ویروس” افزایش یافت تا ششم-ترین روند موضوع در رسانه های اجتماعی پلت فرم در سراسر ایالات متحده است. در زمان انتشار این موضوع تا به حال به دست آورد بیش از 31,000 توییتهایی.

نیوزویک رسیده به Gosar برای نظر.

“اکثر مردم به آن coronavirus. برخی آن را Covid-19. اما تنها ترین نادان و نژادپرستانه در میان ما خواهد اسمش را ووهان ویروس” جراح یوجین گو توییتی.

“امیدوارم که شما خوب, اما شاید در حالی که شما در حال قرنطینه, شما متوجه خواهد شد که چگونه از آن بیگانه است به تماس با آن ووهان ویروس ایم” خواب غول رسانه های اجتماعی فعالیت سازمان است.

“فقط astoundingly ناخالص به تماس با آن ووهان ویروس” MSNBC میزبان Chris Hayes توییتی.

“دوم اشتباهترین عضو مجلس خواستار آن ووهان virus چرا که او نمیفهمد باید وجود داشته باشد یک راه برای به دست آوردن نژادپرستی درگیر” Daily Beast, ویرایشگر مولی جونگ سریع توییتی.

“یک جمهوریخواه کنگره است quarantining خود را پس از پایدار در تماس با یک فرد با Covid-19 (Coronavirus) اما او اصرار دارد خواستار آن ‘ووهان ویروس’ احتمالا به سرزنش چین برای این پاتوژن,” سی ان ان قانونی تحلیلگر رناتو Mariotti توییتی.

“بله, ما در حال ببخشید @DrPaulGosar اما اگر شما حاضر به استفاده از واژه های پزشکی و اصرار به استفاده از یک مکان برای توصیف این ویروس سپس ‘ووهان ویروس—که من مطمئن هستم که شما نمی انتخاب کنید به ترکیه!—کار نخواهد کرد. ما نمی توانیم خود را ردیابی شیوع منبع که راه” وکیل حداکثر Kennerly توییتی. “هیچ یک از شما ‘CPAC ویروس.'”

برخی از محافظه کاران دفاع Gosar استفاده از این واژه به عنوان مشروع است.

“من اسمش را ووهان ویروس. من چینی هستم. من باید رنج می برند از یک مورد جدی درونی نژادپرستی ایم” ایان مایل چئونگ مدیریت ویرایشگر انسان, حوادث, یک محافظه کار آمریکا, اخبار سیاسی, وب سایت است.

“است که آن نیز astoundingly ناخالص زمانی که چینی ها در آسیا اسمش را ووهان ویروس؟” چئونگ اضافه شده در یکی دیگر از صدای جیر جیر.

Ted Lieu Gosar
ما نماینده تد جای کالیفرنیا آدرس نمایندگان در چهارمین و آخرین روز از کنوانسیون ملی دموکرات ها در ولز فارگو سنتر در جولای 28, 2016 در فیلادلفیا, پنسیلوانیا است.
Saul لوئب/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de