WWE ‘جمعه شب اسمک دان’ نتایج: Roman Reigns’ رسلمنیا جایگزینی می تواند اعلام کرد

در قسمت بعدی از Friday Night SmackDown, گزارش شده است که رومن رینز را از دست رسلمنیا 36 با توجه به نگرانی های سلامت با محوریت coronavirus.

در حالی که WWE کاهش یافته است به نظر در گزارش امشب قسمت از Friday Night SmackDown به احتمال زیاد آدرس را تغییر دهید و خود را در گلدبرگ برای جهانی قهرمانی در مسابقات.

وجود دارد فقط دو SmackDown قبل از “ویترین از جاودانه” پس از هر در آخرین لحظات تغییر و یا بازی ها به کارت خواهد شد به احتمال زیاد امشب.

تا کنون در مسابقات اسمک دان جانبی شامل SmackDown قهرمانی تگ تیم مسابقه بین Miz و جان موریسون و برنده امشب کشمکش بین Usos و روز جدید است.

Miz و موریسون قادر به شکست هر دو روز جدید و Usos در Elimination Chamber pay-per-view, اما خواهد شانس خود را اجرا کنید در رسلمنیا?

“شیطان” بری وایات را نگاه کنید برای گرفتن انتقام در برابر جان سینا برای از دست دادن خود را در رسلمنیا 30 و ساخت همچنان امشب با یک قسمت جدید از کرم شب تاب سرگرم کننده خانه. چه خواهد شد وایات باید بگویم به سینا کمتر از دو هفته قبل از بخت برخورد در رسلمنیا?

Alexa Bliss شده است به دنبال آسوکا هفته پس او و نیکی متقابل می تواند چالش کابوکی رزمندگان برای زنان تگ تیم شد. دو برخورد خواهد شد یک امشب.

درو Gulak را در Shinsuke ناکامورا و اگر سابق Cruiserweight Champion برنده, Daniel Bryan را به یک قهرمانی بین قاره ای فرصت برابر سامی زین در رسلمنیا.

زیادی است که انتظار می رود به پایین امشب و در اینجا همه چیز را که اتفاق افتاده در مارس 27 قسمت از Friday Night SmackDown.

wwe smackdown roman reigns goldberg
WWE

WWE FRIDAY NIGHT SMACKDOWN نتایج

افتتاح بخش

 • Bayley و بانک ها می آیند و می گویند که مسابقات است که در آن بهترین نوازندگان رفتن به خود را اثبات کند اما پیج خراب آن را برای Bayley. او می گوید که پیج حسادت او موفقیت این سال است. او می گوید که پیج است که سعی می شود نرم و صاف کردن با قرار دادن ساشا بانک ها در بازی
 • Bayley می گوید که آن را به نتیجه معکوس در پیج به دلیل ساشا به او کمک خواهد کرد حفظ عنوان خود. بانک ها در مورد به پاسخ زمانی که Lacey Evans وقفه
 • Lacey می گوید که Bayley دهان بیش از حد بزرگ است اما در رسلمنیا
 • نائومی وقفه و می گوید او با لاکی. او خواستار Bayley برای آنچه که او در مرحله نهایی مسابقات سوپر و او را به درخشش درخشان در رسلمنیا.
 • Bayley می گوید این است که نمی توان بخشی که در آن هر کس را نشان می دهد تا می گویند صلح خود را. البته Tamina وقفه و در حلقه می شود. Tamina می گوید عمل کار برآید به سخندانی قبل از او headbutts نائومی و superkicks Lacey. ساشا و Bayley شروع به ضرب و شتم نائومی قبل از آنها به نوبه خود در اطراف برای دیدن Tamina نگاه کردن به آنها را و آنها را رول در ترس است.

درو Gulak (با Daniel Bryan) در مقابل Shinsuke ناکامورا (با سامی زین و Cesaro)

 • سامی است که در تفسیر
 • Gulak پین Shinsuke پس از اجتناب از Kinchasa و انجام یک جک چاقو رول تا
 • پایان راه اندازی شد که دانیل برایان کشیده Gulak از راه زمانی که داور نبود به دنبال

پشت صحنه

 • یک روکش از اوتیس و دولف بخش از هفته گذشته Ziggler دیده می شود صحبت کردن در مورد اوتیس در تلفن. اوتیس تلاش می کند به عجله Dolph اما او برگزار شد به مقامات.
 • Ziggler می پرسد اگر اوتیس می خواهد مبارزه او آن را انجام دهد با جهان و مندی در گوشه ای خود را در رسلمنیا

الیاس بخش

 • الیاس آواز می خواند یک آهنگ برای پادشاه کربین به نام “پادشاهی احمق.”
 • پس از آهنگ خود را به پایان رسید, شاه, همجنس باز, نوجوان جهش الیاس و پرتاب او را از پلت فرم است که او انجام شد ، مقامات عجله به الیاس به او کمک کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im