WWE همچنان به ساخت نسبت رسلمنیا در تمپا و آن شروع می شود با قهرمانی در مسابقه برگشت و همچنین به عنوان یک مسابقه تگ تیم بین نشان می دهد بالا ستاره.

اولین خام زنان قهرمان بکی لینچ پاسخ آسوکا چالش برای یک مسابقه برگشت. این دو پاره از خانه را در خود تقلا در رویال رامبل با لینچ چیدن اولین پیروزی در برابر “ملکه فردا.” نه یک به یک شکست به آرامی آسوکا به نظر می رسد برای تبدیل شدن به یک قهرمان در امشب قسمت. خواهد لینچ خام باقی می ماند زنان قهرمان از رفتن به مسابقات?

در دومین رویداد اصلی ست رولینز و شاگردان خود—دوستان مورفی و AOP—در Kevin Owens وایکینگ اظهارات و بازگشت ساموا جو در هشت-man tag match. این خواهد بود که جو اولین مسابقه پس از مجروح شدن خود در دو هفته پیش و او را به گرفتن انتقام رولینز و بقیه خدمه خود را.

رولینز و جناح خود را بدست بهتر از کوین اونز به تازگی, اما خود داد در قدرت خواهد جداول در نهایت به نوبه خود ؟ و یا خواهد شد “دوشنبه شب مسیح” در ادامه برای نشان دادن طرفداران و بقیه خام اتاق قفل است که او را در سمت راست از تاریخ ؟

گلوله کمانه دار زدن برنده Triple Threat match برای تبدیل شدن به شماره یک مدعی برای Brock Lesnar, WWE را قهرمانی در سوپر مرحله نهایی مسابقات. Besting ست رولینز و Bobby Lashley نداشت feat کوچک اما Lesnar خود را نشان داد تا در واپسین ثانیه از هفته گذشته خام برای ارسال یک پیام به حریف بعدی خود را. چگونه خواهد کمانه پاسخ این هفته خواهد شد و ما دیدن Lesnar در خام امشب ؟

در نهایت روبی Riott ساخته شده او را مدتها در انتظار بازگشت از مصدومیت در هفته گذشته به تعجب بسیاری از جمله سابق Riott تیم ملی, عضو تیم Liv مورگان. پس از مورگان شکست لانا, Riott وارد شده به حلقه و حمله Liv. ما یادگیری روبی انگیزه امشب ؟ چگونه خواهد Liv مورگان پاسخ ؟

در اینجا همه چیز را که اتفاق افتاده در فوریه 10 قسمت از دوشنبه شب RAW.

wwe raw becky lynch vs asuka
WWE

دوشنبه شب RAW نتایج

افتتاح بخش

  • ست رولینز و جناح خود را شروع شب با یک تبلیغی. رولینز می گوید: او در خام را به تصمیم گیری های دشوار و رهبری همه به آینده است.
  • او نشان می دهد یک روکش بسته از مسابقات خود را با کوین اونز ساموا جو و مهاجمان وایکینگ ها. او باعث می شود سرگرم کننده از نحوه جو و Ivar آسیب در هفته متوالی.
  • کوین اونز بیرون می آید و قبل از اینکه او می تواند هر چیزی می گویند رولینز می گوید KO که ساموآ جو و مهاجمان وایکینگ ها تلاش بیش از حد سخت و گرفته شده برای مشکل خود را. او می گوید اونز که او به تنهایی است.
  • کو می گوید که ست می آید هر هفته و برای تلفن های موبایل احمقانه و در حال حاضر او به نظر می رسد احمقانه است. او همچنین به تنهایی نیست. این مهاجمان وایکینگ ها بیرون می آیند. رولینز میگه اونس که هرگز تا به حال مشکل پیدا کردن شرکای آن را به نگه داشتن آنها را درست. اونز می گوید که مهاجمان وایکینگ ها آماده هستند و آنها طوفان حلقه و شروع به نزاع و جدال با AOP و مورفی.
  • ساموا جو را نشان می دهد تا در پشت ست رولینز در حلقه و او را با Coquina کلاچ. پاشنه ذخیره رولینز اما چهره پاک کردن حلقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de