رسلمنیا 36 کمتر از دو هفته دور است و اگر چه جهان در برخورد با رشد همه گیر WWE همچنان به ساخت آن شمار از مسابقات با امشب دوشنبه شب RAW.

نه چندان شناخته شده در مورد مارس 23 قسمت از دوشنبه شب RAW. WWE تنها تایید کرد که براک Lesnar و رندی اورتن خواهد بود و امشب را نشان می دهد به آدرس مربوطه رسلمنیا دشمنی.

Lesnar شده است جای کسی را گرفتن توسط Drew McIntyre چند هفته گذشته اما چگونه خواهد براک و خود را مدافع Paul Heyman پاسخ به این زمان رشته از حرکت از سال 2020 مردانه رویال رامبل برنده ؟

لبه به نظر می رسد در هفته گذشته نشان می دهد برای به چالش کشیدن رندی اورتن در رسلمنیا 36 در یک تاریخ و زمان آخرین مرد ایستاده مطابقت. خواهد اورتن قبول دوستان سابق خود را به چالش و یا آیا او چیز دیگری برنامه ریزی شده است ؟

بکی لینچ است چلنجر Shayna Baszler تنفس پایین گردن او را به نفع خود خام زنان قهرمانی در مسابقات است اما لینچ در نظر گرفتن رقیب به طور جدی ؟ بکی با اعتماد به نفس است پس از شکست روندا راسی در سال گذشته رسلمنیا اما “مرد” گرفتن رای?

آندرتیکر ساخته OC شبیه chumps هفته گذشته طی امضای قرارداد با AJ Styles و اعزام لوقا پای چوبه دار و کارل اندرسون. سبک است که انتظار می رود خود را به آدرس رسلمنیا حریف امشب.

دو بازی بیشتر برای رسلمنیا 36 اعلام شد و در روز دوشنبه.

Aleister سیاه را در Bobby Lashley برای اولین بار در WWE. امشب می تواند شب که در آن ساخت که بازی آغاز می شود.

دیگر بازی خام است, قهرمانی تگ تیم مسابقه بین خیابان سود و Andrade و فرشته Garza. خیابان سود به دنبال موفقیت در دفاع از خود عنوان دوباره در حالی که Andrade به نظر می رسد دو قهرمان—او در حال حاضر دارای ما قهرمانی.

Garza و Andrade باید اجرا گرفتار هر دو Humberto Carrillo و ری میستریو در هفته های اخیر, اما خواهد شد که به اثر می آیند در رسلمنیا خواهد شد و ما می بینیم که ساخت امشب ؟

در اینجا همه چیز را که اتفاق افتاده در مارس 23 قسمت از دوشنبه شب RAW.

wwe monday night raw brock lesnar heyman
WWE

WWE MONDAY NIGHT RAW نتایج

افتتاح بخش

  • پس از یک تصویری بسته از Brock Lesnar و درو مک اینتایر را دشمنی Paul Heyman و Lesnar در حلقه در مقابل خالی از جمعیت است.
  • Heyman می گوید که ما در حال زندگی در زمان نامشخص اما تنها یقین است Brock Lesnar.
  • مک اینتایر خواهد بود نام دیگری در لیست افرادی که در تلاش برای شکست براک Lesnar و شکست خورده است.

John Cena vs Seth Rollins vs Brock Lesnar—WWE Championship Match

  • این یک مسابقه برگشت از رویال رامبل 2015.
  • Brock Lesnar برنده از طریق pinfall پس از یک F-5 در رولینز

AJ Styles تبلیغی

  • سبک بیرون می آید با چوبه دار و اندرسون و می گوید که ” شیدایی بیش از حد بزرگ برای یک شب و از او مراقبت می کند اگر خود را در مسابقه با آندرتیکر در شنبه یا یکشنبه.
  • او شروع به در حال اجرا پایین Undertaker و حتی نشان می دهد که یوتیوب از یادداشت برداری و Michelle McCool در یک استخر با یک ببر. سبک می گوید که در آن اتحاد واقعی Undertaker رفته است. او می گوید که او نمی علامت کلاوای در رسلمنیا او می خواهد آندرتیکر.
  • سبک می گوید او برای رفتن به طرفداران آنها چه می خواهند و مبارزه آندرتیکر در یک “boneyard” مطابقت و دفن او را که در آن میشل به خاک سپرده شد Undertaker حرفه ای.

پشت صحنه

  • Zelina وگا می گوید که آندراده و فرشته Garza در حال رفتن برای اثبات آنها بهترین تیم بعد امشب.
  • آندراده می گوید که در خیابان سود خواهید دود اما آنها می خواهند به عنوان. فرشته Garza می گوید: آنها که می دانند چه می خواهند قبل از او شروع به لبخند زدن به چارلی کاروسو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de