‘WWE Monday Night RAW’ نتایج: درو مک اینتایر را در ست رولینز در پول در بانک

فقط چند هفته به دور از پول در بانک pay-per-view و دوشنبه شب RAW در ادامه به دبستان طرفداران نشان می دهد که با مقدماتی مسابقات امشب را نشان می دهد.

اول از سه مرحله مقدماتی مسابقات شروع می شود با یک جلسه بین ری میستریو و مورفی. این اولین باری خواهد بود این کشتی گیران در حلقه ملاقات و آینده WWE Hall of Famer نگاه خواهد کرد برای بازگشت به WWE Championship شکار توسط درآمد نقطه در MITB مسابقه نردبان.

مورفی است که به دنبال به ادامه حرکت خود را از یک سابق خام تگ تیم چمپیون و قرار دادن خود در بزرگترین مسابقه جوان خود WWE حرفه ای.

Aleister سیاه و سفید و آستین تئوری خود را در یک در یک امشب به کسب یک نقطه در MITB مسابقه نردبان. سیاه و سفید در حال آمدن است خاموش عظیم رگه برنده در حالی که آستین نظریه این است که به دنبال به ادامه برای به دست آوردن شتاب جدیدترین جناح در کنار آندراده, فرشته Garza و Zelina وگا. می توانید تئوری کشش نهایی ناراحت است ؟

و در نهایت خدمه آپولو را در MVP برای یک نقطه در مسابقه نردبان. آپولو یک چهره جدید در روز دوشنبه شب RAW و او می تواند سیمان نقطه خود را در این فهرست با یک پیروزی امشب. اما او باید برای غلبه بر زیرک veteran به آن را انجام دهد.

WWE Champion درو مک اینتایر در زمان آندراده در یک قهرمان در مقابل قهرمان مسابقه هفته گذشته نهایی قاب خام بود و ست رولینز گرفتن قهرمان با پایکوبی. رولینز ساخته شده است که نیت خود را پاک کردن است و به دنبال گرفتن عنوان از جلب هر چه زودتر به جای بعد.

پول در بانک است در اطراف گوشه و مک اینتایر پاسخ می تواند به عنوان یک شات در “دوشنبه شب مسیح.”

در اینجا همه چیز را که اتفاق افتاده در مارس 20 قسمت از دوشنبه شب RAW.

seth rollins wwe monday night raw drew
WWE

دوشنبه شب RAW نتایج

درو مک اینتایر تبلیغی

  • درو مک اینتایر می آید و قرار می دهد بیش از ست رولینز به عنوان یکی از بهترین کشتی گیران WWE امروز و او می داند که چرا او می خواهد به آمده در قهرمان. با وجود همه “مسیح” شعارهای ست می خواهد به قهرمان. و به جای داشتن رولینز اجرا را از طریق hoops او را به او ارائه یک شات در WWE قهرمانی در پول در بانک pay-per-view.
  • Zelina Vega, فرشته Garza و آستین نظریه آمده به قطع. این همه راه برای منحرف کردن اذهان مک اینتایر در حالی که آندراده می آید تا از پشت و حملات قهرمان است. اما مک اینتایر را بیرون می کشد آندراده و با وجود Zelina را در دستور Garza و تئوری نمی خواهید به درگیر شدن. فرشته Garza و درو مک اینتایر خواهد شد که یک مسابقه بعد امشب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im