WWE ‘دوشنبه شب RAW’ نتایج: چه اتفاقی خواهد افتاد اولیه پس از رسلمنیا 36?

دو شب رسلمنیا 36 رویدادی بود که WWE طرفداران را به یاد داشته باشید برای سال آمده است. اما این جمعه و این بدان معناست که WWE نورد به بعد رویداد اصلی با جدید قهرمانان و داستان همچنان ادامه دارد.

دوشنبه شب RAW را دیدم کمی از همه چیز در رسلمنیا 36. درو مک اینتایر مغلوب Brock Lesnar به تصرف خود در WWE Championship آوردن یک عصر جدید برای شاخص نشان می دهد. گام بعدی برای مک اینتایر و Lesnar? ما ممکن است پیدا کردن امشب.

کوین اونز ساخته شده خود را رسلمنیا لحظه جهش کردن ورود به سیستم و بر روی ست رولینز به تصرف خود در پیروزی شنبه شب. با “شب دوشنبه مسیح” گرفته شده پایین میخ آن رولینز رفتن از اینجا و اونز در نهایت از طریق با او ؟

بکی لینچ شوکه WWE Universe زمانی که او نورد Shayna Baszler به حفظ خام زنان قهرمانی. با وجود Baszler مسلط اتاق قفل در هفته های اخیر لینچ که فقط مقدار craftier و فرار مسابقات با عنوان او برنده یک سال پیش.

در حال حاضر که لینچ اتحاد را شکست داد و اساسا هر کس در این نام تجاری که به “مرد” و چه در آینده برای Shayna?

لبه ساخته شده خود را در حلقه بازگشت جمعه شب پس از نه سال از زمانی که او را شکست داد و رندی اورتن در یک تاریخ و زمان آخرین مرد ایستاده مطابقت. این “Rated R Superstar” گرفته است از سابق تگ تیم شریک در یک مسابقه پس چه بعدی برای لبه ؟ بسیاری از سوالات که امیدوارم پاسخ داده شده دوشنبه شب.

خیابان سود با موفقیت دفاع از خام قهرمانی تگ تیم در برابر Austin تئوری و فرشته Garza, اما بزرگتر داستان ورود NXT را بیانکا Belair. او آمد برای نجات بعد از بازی beatdown و تحویل یکی از خود در Zelina وگا. این شش عبور از مسیرهای امشب ؟

و در نهایت شارلوت استعداد را شکست داد رئا ریپلی برای تبدیل شدن به NXT زنان قهرمان و یک بار دیگر. این خام سوپراستار در حال حاضر یک قهرمان و یک بار دیگر اما به صورت سیاه و سفید و طلا اما این بدان معنا او خواهید بود کشیدن دو وظیفه?

در اینجا همه چیز را که اتفاق افتاده در مارس 6 قسمت از دوشنبه شب RAW.

wwe wrestlemania 36 drew mcintyre champion
WWE

WWE MONDAY NIGHT RAW نتایج

آسوکا در مقابل Liv مورگان

  • آسوکا برنده از طریق ارسال مقاله پس از آسوکا قفل.

بکی لینچ مصاحبه

  • پس از یک روکش از او مطابقت لینچ به مصاحبه پشت صحنه در رسلمنیا. او در مورد اینکه او چگونه موفق به فرار بازی. بکی می گوید او همیشه به دقیق قرار می دهد و بیش از Shayna Baszler مهارت. او می گوید که این یک مبارزه بین مهارت و قلب او است و قلب.
  • وقتی پرسیده شد که چه آینده بکی می گوید که اگر Shayna نیست خوشحال در مورد پایان او می داند که در آن برای پیدا کردن او را.

  • Shayna است که پشت صحنه و در ادامه می گویند: “هیجان پیروزی و عذاب شکست.” او به نظر می رسد در دوربین و می گوید که بکی در حال رفتن به احساس او را عذاب.

خیابان سود (c) در مقابل Austin تئوری و فرشته Garza (با Zelina وگا) – خام قهرمانی تگ تیم مسابقه

  • خیابان سود برنده از طریق رد صلاحیت زمانی که داور می بیند Zelina وگا برگزاری Montez فورد پا.
  • پس از زنگ Garza تئوری و وگا باند در خیابان سود مانند شب گذشته. بیانکا Belair بیرون می آید برای نجات و تخلیه حلقه
  • بیانکا می شود در میکروفون و می گوید که او “می رود در اینجا در حال حاضر” و او EST از WWE و چالش های Zelina وگا به یک بازی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im