WWE ‘پول در بانک’ 2020 پیش بینی: که ما فکر می کنیم برنده هر مسابقه این جمعه

در این سال پول در بانک pay-per-view برای رفتن به منحصر به فرد ترین در WWE ،

هر دو مردان و زنان پول در بانک نردبان مسابقات برگزار خواهد شد در WWE دفتر مرکزی آن در کانکتیکات. تمام 12 شرکت کنندگان باید برای صعود به “نردبان شرکت ها” شروع از طبقه همکف به دریافت موارد بر روی پشت بام.

برنده این مسابقات می تواند تبدیل به آینده قهرمانان خود را در بخش مربوطه. اما با شش گزینه های را به نفع هر کیف, چه کسی برنده خواهد شد ؟ خوب نیوزویک‘s Rocco و فیل ما رو شما پوشش داده شده با پیش بینی های خود را برای روز یکشنبه را نشان می دهد.

wwe mitb mens ladder match
WWE

ری میستریو در مقابل دنیل برایان در مقابل پادشاه کربین در مقابل AJ STYLES مقابل اوتیس در مقابل ALEISTER سیاه – مردان پول در بانک مسابقه نردبان

پول در بانک کیف استفاده می شود توسط یک پاشنه کشتی گیر. در این سال تنها دو نفر از این شش شرکت کنندگان در مسابقه نردبان باید یک پاشنه تراز پس از آن خواهد شد به احتمال زیاد یکی از آنها است.

پادشاه کربین در حال حاضر bungled پول نقد خود را در چند سال پیش پس از آن نخواهد بود او را. Phil احساس AJ Styles کامل پاشنه به کیف به خصوص با درو مک اینتایر برگزاری عنوان در دوشنبه شب RAW.

در اینجا زن را: “اگر اوتیس می تواند برنده این من گریه اما من شک دارم که اتفاق خواهد افتاد. او ساخته شده است برای بالا رفتن از نردبان haha. من خیلی دوست دارم برای دیدن همه این بچه ها با MITB کیف, اما من باید برم با AJ اینجا. هیچ کس واقعا نیاز به جز شاید Rey Mysterio خواهد بود سرد با آن است.”

فیل – AJ Styles

Rocco – AJ Styles

wwe mitb bayley vs tamina
WWE

BAYLEY (c) در مقابل TAMINA – SMACKDOWN زنان مسابقه قهرمانی

اسمک دان در تلاش است برای ساخت تا Tamina در هفته های اخیر اما وسعت کار او صحبت می کند بیشتر حجم. آن را سخت به این باور او را Bayley به خصوص با matchup با ساشا بانک ها در افق.

در اینجا Rocco را “داغ” را: “اوه خدا که حتی در مورد مراقبت از این. من به طور جدی آن را دوست دارم اگر Tamina برنده اولین طلای اینجا اما همه ما می دانیم Bayley را حفظ کنید.”

فیل – Bayley

Rocco – Bayley

wwe mitb smackdown tag team match
WWE

جدید روز (c) در مقابل فراموش فرزندان در مقابل MIZ و موریسون در مقابل LUCHA حزب خانه – SMACKDOWN قهرمانی تگ تیم مسابقه

جدید روز فقط برنده SmackDown قهرمانی تگ تیم چند هفته به طوری که آن را احساس بیش از حد به زودی برای آنها را به آنها را رها کردن. فقط انتظار Lucha حزب خانه به خوردن پین.

در اینجا زن را: “من حدس می زنم روز جدید را حفظ کنید اما فراموش پسران در حال رفتن به نگاه قوی است.”

فیل – روز نو

Rocco – New Day

wwe womens mitb ladder match
WWE

SHAYNA BASZLER مقابل آسوکا در مقابل نیا JAX در مقابل دانا بروک در مقابل کارملا مقابل LACEY EVANS – زنان پول در بانک مسابقه نردبان

وجود دارد ممکن است برندگان در فیل را داشته باشید. نیا Jax, Shayna Baszler و آسوکا بهترین شانس برنده شدن در این مسابقه به بکی لینچ در خام است. هر سه دارای سابقه با لینچ اما Baszler می تواند با استفاده از win به پشت او در رقابت برای عنوان.

در اینجا زن را: “یکی از دشوار صادقانه میگویم. من فکر نمی کنم Shayna واقعا به آن نیاز دارد اما او می خواهد آن را از بین ببرد اگر او آن را به حال. در قلب من من می خواهم با Asuka.”

فیل – Shayna Baszler

Rocco – Asuka

wwe mitb drew mcintyre seth rollins
WWE

درو مک اینتایر (c) vs SETH ROLLINS – WWE CHAMPIONSHIP MATCH

این به نظر می رسد مانند یکی از آسان برای پیش بینی. درو مک اینتایر فقط موفق به کسب عنوان در مسابقات 36 پس از آن سخت است برای دیدن ست رولینز کشیدن ناراحت. باید یک بازی خوب هر چند.

در اینجا Rocco را در مطابقت: “من می گویم به خود جلب کرد و برای پیروزی. به هیچ وجه او را از دست آن هنوز به ست, به ویژه هنگامی که ست کامل جناح است از کمیسیون در حال حاضر. اجازه ست خورش در از دست دادن خود را و رفتن به حتی بیشتر طول به دریافت این عنوان است.”

فیل – درو مک اینتایر

Rocco – درو مک اینتایر

braun strowman bray wyatt wwe mitb
WWE

براون STROWMAN (c) در مقابل بری وایات – WWE مسابقه قهرمانی جهانی

درست مثل کشید/ست مسابقه Strowman فقط برنده جهانی قهرمانی در رسلمنیا 36 بنابراین مگر اینکه WWE می خواهد به “هیولا در میان مردان” نهایی انتقالی قهرمان آن را سخت به این باور وایت برد پاک است.

اگر چه بری وایات نباید از دست پاک کردن یا. ما می توانیم انتظار می رود برخی از دیوانگی برای حفظ وایات از دست دادن تمیز….

در اینجا زن را: “براون برنده خواهد شد برای حفظ اما وجود خواهد داشت shenanigans. من پیش بینی وایات خواهد شد رد صلاحیت شده به نحوی.”

فیل – Braun Strowman

Rocco – Braun Strowman

WWE Money in the Bank جریان زنده سهشنبه, مارس 10 شروع 7 p. m. EDT در WWE Network.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر