NFL سالانه سوپر باول نه تنها punctuates پایان یک فصل فوتبال, اما آن را نشانه آغاز یک خشکسالی طولانی برای فوتبال تشنه طرفداران. مطمئن شوید که وجود دارد به سراغ ترکیب و نهایی پیش نویس روز اما در سپتامبر—زمانی که برای اولین بار معنی دار بازی ها—راه در طرف دیگر از تقویم.

در این سال متفاوت خواهد بود هر چند با یک مجلس از XFL که آغاز این هفته با دو بازی در روز شنبه و دو در روز یکشنبه.

با لیگ جدید می آید قوانین مختلف از آنچه طرفداران استفاده می شود. اول از همه, هشت-تیم XFL هنوز هم شباهت های بسیاری به فوتبال شد. درست است که هنوز 100 متری طولانی تیم چهار تلاش می کند تا برای اولین بار به پایین وجود دارد kickoffs و punts و linemen هنوز هم نمی تواند واجد شرایط برای گرفتن پاس downfield مگر اینکه آنها تلقی واجد شرایط گیرنده.

لیگ به اجرا در برخی از قوانین که ممکن است به نظر می رسد غیر معمول به طور منظم از طرفداران فوتبال. بسیاری از قوانین طراحی شده برای سرعت بخشیدن به بازی و ایجاد بالا-بازی به ثمر رساند. در اینجا برخی از قوانین و چرا XFL آنها است:

اضافی رسمی

یک هشتم رسمی خواهد بود و در این زمینه با تنها هدف از فقط لکه بینی توپ بعد از هر بازی.

کوتاه بازی ساعت

این بازی ساعت خواهد بود و 25 ثانیه به جای 40 ثانیه مانند NFL. این سرعت سرعت از این بازی و آن را به یک دلیل خاص توپ-لکه بینی ref مورد نیاز است.

چند بازیکن با بلندگو در کلاه خود

نه تنها کارفرمایی باید سخنرانان در کلاه ایمنی خود را برای شنیدن بازی(ع) در آینده از مربیان دیگر مهارت بازیکنان آنها را داشته باشد. این نیز در بخشی از آن به کوتاه بازی ساعت, و آن را اجازه می دهد تا بازیکن را به شنیدن دستورالعمل به عنوان رویکرد آنها خط داد و بیداد به جای huddle.

کمتر وقفه کوتاه halftime

کالج, فوتبال, مربیان و خود را NFL همسالان سه وقفه در هر نیم. از XFL مربیان دریافت خواهد شد و تنها دو. همچنین XFL حاصل کار دو تیم خواهد بود فقط 10 دقیقه به جای 15 است که چه NFL است.

بدون سکه بازی شیر یا خط

این تیم در خانه را وادار به تصمیم می گیرید که آیا برای ضربه دریافت و یا تسلیم تصمیم خود را. باید این تیم به وقت اضافه تیم مهمان را دریافت کنید را انتخاب کنید.

هیچ اضافی-نقطه آغاز

هر چند وجود خواهد داشت نه هر گونه اضافی-نقطه آغاز این تیم که نمره زمین نشستن کامل هواپیما را دریافت کنید سه گزینه در نقطه اضافی در یک بازی از 2-تا 5 یا 10-حیاط خطوط 1 و 2 و 3 امتیاز داده شده به ترتيب موفق بازی می کند. این اجازه می دهد تا یک تیم به طور بالقوه نمره شش امتیاز در زمین نشستن کامل هواپیما و پس از آن سه امتیاز اضافی سعی کنید که می تواند نوسان بازی نه امتیاز. آن را نیز ممکن است منجر به کمتر overtimes.

“داشتن یک نه نقطه touchdown گزینه در سه ماهه چهارم می تواند قابل توجه” XFL جمهور الیور شانس گفت: در این ESPN داستان.

اضافه کاری

باید تیم را به اضافه کاری آن را به نوعی شبیه به وقت اضافه و ضربات پنالتی در فوتبال. هر تیم را پنج, یک بازی اموال از 5-خط محوطه برای یک شانس به نمره. اگر به نحوی این تیم هنوز در حال بستن تیم را بازی-برای-بازی تا زمانی که یک برنده است.

بهتر ضربه می گرداند

از XFL خواهد حرکت kickoffs بازگشت به خط 30-حیاط که در آن NFL ضربات از 35. این بازیکن می تواند حرکت نمی کند تا زمانی که ضربه returner جلب توپ. همانطور که برای punts, لگد زدن تیم نمی تواند عبور از خط داد و بیداد تا توپ زن چکمه توپ رو دور. و برای جلوگیری از پین کردن یک تیم درون قلمرو خود هر توپ می رود که خارج از محدوده و یا از طریق منطقه پایان خواهد آورد به 35-خط محوطه به جای 20.

دو پاس رو به جلو

شاید مهمترین تفاوت قابل مشاهده خواهد بود که دو پاس رو به جلو است که مجاز در نرم افزار دانشگاه و یا حتی pee wee فوتبال است. تیم مجاز به ایجاد دو به جلو عبور می کند در همان بازی اما پاس اول باید تکمیل شود پشت خط داد و بیداد و دوم عبور باید پشتسر خود که همان خط داد و بیداد. این نیز ایجاد امکان برای بیشتر گیر میکنه.

تکرار و چالش ها

پخش سیستم در XFL خواهد آینه کالج روش به عنوان در هر بازی است reviewable. وجود خواهد داشت هیچ مربیان چالش به عنوان همه تکرار در حال آغاز از غرفه.

حاشیه جلب

بازیکنان که گرفتن یک پاس در نزدیکی حاشیه هستند و تنها نیاز به یک پا در نشیب, به عنوان مخالف به دو پا مورد نیاز در NFL. کالج و دبیرستان توپ فقط نیاز به یک پا در نشیب.

برنامه های آینده (همه زمان ها و همکاران) (برنامه فصل)

چهار شنبه, فوریه. 8, 2020

2 p. m. — سیاتل اژدها در سی مدافعان (ABC)

5 p. m. — لس آنجلس Wildcats در هوستون Roughnecks (فاکس)

یکشنبه, فوریه. 9, 2020

2 p. m. — Tampa Bay Vipers در نیویورک نگهبان (فاکس)

5 p. m. — St. Louis BattleHawks در دالاس مرتدان (ESPN)

XFL
از XFL آغاز این هفته با دو بازی در روز شنبه و دو در روز یکشنبه. لیگ دارای یک تنوع از قوانین تفاوت از NFL.
حسن نیت ارائه میدهد عکس از توماس کمپبل/XFL

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im