از XFL لگد کردن با دو بازی در روز شنبه و اکثر مردم در رسانه های اجتماعی دوست داشت آنچه را دیدم. لیگ بازی افتتاحیه بین سیاتل اژدها در سی مدافعان نبود حتی میدوی را از طریق نیمه اول قبل از مردمی آب گرفتگی توییتر با واکنش و #XFL2020 شد روز روند موضوع است.

لیگ است دمدمی قوانین—به خصوص در لگد زدن بازی و اضافی-نقطه فاز—و سایر نقاط بازی است که کمی متفاوت از NFL نسخه. در اینجا فقط تعداد کمی از قابل توجه قوانین تفاوت:

  • XFL 25-دوم بازی ساعت, در حالی که NFL دارای 40-دوم بازی ساعت است که سرعت عمل XFL
  • XFL رسیور نیاز به فقط یک پا در نشیب برای گرفتن به جای دو
  • وجود دارد هیچ اضافی-نقطه در ضربات XFL اما به جای گزینه های 1-, 2 – یا 3-نقطه تبدیل از 2-, 5 – و 10-حیاط خطوط به ترتيب
  • از XFL اجازه می دهد تا مهارت تمام بازیکنان به صدا در داخل کلاه خود را به شنیدن دستورالعمل از مربی خود را که در آن NFL تنها اجازه می دهد تا کارفرمایی به آن

و هنگامی که یک فوتبالیست نتواند یک هدف زمینه, حاشیه خبرنگار است ترس به درخواست کیکر در مورد آن در طول یک بازی ،

NFL دفاعی ستاره J. J. وات سرعت اشاره کرد که بعد از ظهر شنبه.

“فقط روشن XFL,” وات توییتی. “کیکر از دست رفته یک هدف زمینه و آنها بلافاصله پس از مصاحبه او در حاشیه پرسیدن چه اتفاقی افتاده است haha. … که دشوار است.”

در طول ABC پخش آن از خود نشان داد و بیش از/زیر از این بازی بر روی صفحه نمایش که در آن نمایش داده می شود تیم نمرات. به عنوان مثال آن را نشان داد (-9.5) در کنار سی و لوگو O/U 51.5 در سمت. شبکه ساخته شده توجه داشته باشید از آن. و برای قماربازان و مدافعان تحت پوشش گسترش با 31-19 برنده اما کسانی که شرط می بندم بیش از دست داد. اواخر بعد از ظهر پخش فاکس نشان نداد گسترش و یا بیش از/زیر.

XFL DC Defenders
رحیم مور #45 DC مدافعان جشن با هم تیمی های پس از متوقف کردن یک پاس در برابر سیاتل اژدها در طول نیمه اول از XFL بازی در آئودی زمینه در فوریه 8 سال 2020 در واشنگتن, DC.
عکس توسط Scott Taetsch/گتی ایماژ

دوربین در اوایل پخش بازی های صوتی از مربیان خواستار نقش و دیرین مربیان فوتبال مانند سیاتل جیم Zorn هنوز تحت پوشش دهان خود را با بازی ورق. توییتر به سرعت اشاره کرد که به عنوان خوبی.

طرفداران هنوز هم به تنظیم برخی از قوانین واریانس آنها استفاده می شود برای دیدن در NFL, مانند, big hits گرفتن پرچم و راه را از تیم خط به kickoff.

در اینجا برخی از توییت از طرفداران که در حال حاضر نشان داده شده است آنها احتمالا لذت بردن از لیگ.

این فن به خصوص دوست دارد کیکآف سازند. “وینس مک ماهون و XFL ممکن است به چیزی در اینجا. ضربه زن است که در 35-خط محوطه اما کیکآف تیم در مخالفت با 35 حیاط-خط و نه می تواند حرکت کند تا returner جلب توپ. این است که برای جلوگیری از برخورد. تعجب می کنم اگر NFL را اتخاذ کردیم.

در اینجا چگونه کار می کند. ده بازیکن از هر تیم وارد زمین 5 متری از هم جدا در 30 و 35-خط محوطه در ضربه دریافت سمت. آن بازیکن حرکت نمی کند تا زمانی که گیرنده جلب توپ. قاعده این است که طراحی شده برای ایجاد هیجان انگیز تر و طولانی تر ضربه می گرداند. اگر ضربه نمی توان آن را به 20-خط محوطه در هوا و سپس دریافت تیم به طور خودکار می شود توپ در آن حریف 45-خط محوطه. که اتفاق افتاده در نزدیکی پایان نیمه اول اژدها-بازی مدافعان شنبه و مدافعان کیکر که در مصاحبه های قبلی برای یک خانم رو رستگاری با 55-حیاط زمینه هدف به عنوان نیمی منقضی شده است.

در اینجا بیشتر توییتهایی طول روز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de