Gary Sanchez
یانکی’ Gary Sanchez طول می کشد شات در هوستون آستروس’ خوزه Altuve بیش از تیم های’ نشانه سرقت رسوایی
جیم McIsaac/گتی

در اولین روز از MLB بهار, آموزش, New York Yankees’ گیر Gary Sanchez صحبت Houston Astros ثبت نام رسوایی سرقت و در زمان ظریف واکسن در Astros دوم baseman خوزه Altuve.

“من می توانم به شما بگویم که اگر من ضربه اجرا خانه به ارسال تیم به مسابقات جهانی آنها می تواند پاره کردن شلوار من. آنها می توانند تبدیل کردن هر چیزی” سانچز گفت: زمانی که در مورد خواسته Altuve پیاده روی کردن خانه اجرا در برابر یانکی ها در سال 2019 لیگ آمریکا مسابقات قهرمانی سری که ارسال این تیم به مسابقات جهانی است.

پس از MLB تحقیق آستروس که آنها را در بر داشت به جرم با استفاده از روشهای به سرقت تیم مخالف’ نشانه های یک تعداد دیگر گمانه زنی ظاهر از جمله یکی که متهم به این تیم و به طور خاص Altuve از پوشیدن buzzers در زیر لباس خود را که خواهد رله سیگنال های ارتعاشی.

زنگ اخبار گمانه زنی ها آغاز شد و پس از یک حساب توییتر ادعا می شود خواهر زاده سابق Astro کارلوس Beltran گفت: برخی از Astros بازیکنان بودند با پوشیدن buzzers خود را تحت کشباف. تصاویری از توییت های ارسال شده توسط کاربر توییتر جمبی.

به زودی بعد از فیلم از Altuve پیاده روی کردن خانه اجرا شد ارسال شده به توییتر که در آن او می تواند دیده می شود گرد سوم پایه گفتن هم تیمی های خود که در انتظار بودند به جشن می گیرند با او در صفحه خانه را خاموش پیراهن خود را. در علاوه بر این به جای جشن با تیم خود در این زمینه پس از ارسال آنها را به جهان سری Altuve رفت و مستقیما به تیم clubhouse جرقه بیشتر نظریه ها در مورد زنگ اخبار.

پس از بازی Altuve خواسته شد ورزشی را کن روزنتال چرا او به هم تیمی های خود به او را نمی نیوجرسی ، Altuve خندید سوال کردن و گفت: “من نمی دانم, من بیش از حد خجالتی. آخرین بار آنها را که من دچار مشکل شدم با همسرم.”

طی تازه ترین مصاحبه سانچز با اشاره به فیلم های مختلف از زنگ حدس و گمان و گفت: “من دیده ام بسیاری از فیلم ها. من دیده ام همه آنها را. مردم ارسال آنها را به من تمام وقت.”

پس از نظریه های مختلف و گمانه زنی MLB منتشر شد بیانیه ای گفت که “MLB کاوش دستگاه های پوشیدنی در طول بررسی است اما هیچ مدرکی برای اثبات آن است.”

در علاوه بر این به MLB گفته است Altuve Astros’ سوم baseman الکس Bregman و سابق Astros’ مدیر A. J. Hinch نیز در صحبت زنگ گمانه زنی.

“این واقعا مسخره” Altuve گفت: هنگامی که درباره buzzers. “MLB انجام تحقیقات خود را; آنها نمی پیدا کردن هر چیزی.

زمانی که Bregman شد در مورد آن پرسید او در پاسخ گفت: “هیچ” و تماس با گمانه زنی “احمقانه است.”

در مصاحبه اخیر خود با MLB Network Hinch خواسته شده بود در مورد Astros بازیکنان با پوشیدن buzzers و در حالی که او به طور کامل نمی انکار گمانه زنی او اظهار داشت که او “اعتقاد” کمیساریای را یافته بود که هیچ شواهدی از دستگاه های پوشیدنی.

با وجود نظرات مختلف انکار استفاده از buzzers توسط Astros سانچز و یانکی’ سر مربی Aaron Boone, باور, هنوز هم وجود دارد ممکن است حقیقت به آن است.

با توجه به جک کاری از یانکی ها ” YES شبکه Boone هنوز به طور کامل متقاعد شده است که Astros استفاده نمی کند buzzers و با اشاره به آن به عنوان “بزرگ ناشناخته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su