یمن چهره کابوس’ به عنوان اولین coronavirus مورد تایید

کمک های سازمان را بیان alarm پس از اولین ویروس مورد تایید شد, در یمن که در آن سال از جنگ داخلی را ویران سیستم های بهداشتی.

آکسفام گفت این بود: “ضربه ویرانگر” بین المللی کمیته نجات به نام آن را یک “سناریو کابوس”.

یمن است که درد و رنج جهان را بدترین بحران انسانی و میلیون ها نفر در حال متکی به کمک های غذایی.

بیماری ها از جمله وبا و تب دانگ و مالاریا زیاد و تنها نیمی از بیمارستان ها به طور کامل عملکرد است.

اخبار اولین Covid-19 مورد یک روز پس از عربستان سعودی که رهبری ائتلاف مبارزه با حوثی ها را در یمن شروع آتش بس گفت: می خواستم برای کمک به جلوگیری از coronavirus گسترش و حمایت سازمان ملل از تلاش های صلح.

یمن و ملی اضطراری کمیته گفت: در روز جمعه که بيمار 60 ساله در جنوب تولید کننده نفت منطقه نشینی کردند.

سخنگوی Ali al-Walidi گفت: انسان در یک وضعیت با ثبات در یک مرکز قرنطینه.

مقامات به سرعت در مهر و موم کردن پورت که در آن مرد کار می کند و گفت: کارکنان دیگر به خود منزوی دو هفته سلامت گزارش شده است.

مناطق همجوار از شبوه و آل Mahra مهر و موم شده خود را در مرز با Hadhramout که در آن 12 ساعت منع رفت و آمد شبانه تحمیل شده.


در زمانی که سلامت کارگران در سراسر جهان هستند گفت: در “خط مقدم جبهه” یمن مراقبان می نیروبخش برای دیگری نبرد. آنها همیشه در حال مبارزه با شیوع بیماری های کشنده از جمله دیفتری دانگ و در سال های اخیر بدترین شیوع بیماری وبا در جهان تا به حال دیده می شود.

در اوایل این سال ما در بازدید از بزرگترین و بهترین بیمارستان در کنترل دولت جنوب و حوثی-اجرای شمالی. پزشکان اعتراف آنها افسرده شدم – آنها اصلا مناسب دارو و یا تجهیزات برای درمان بیماران است.

در یک بسته بندی شده, درمانگاه, نزدیک به یک مقابل خط اختصاصی دکتر Mekkia با عصبانیت به نام برای پایان دادن به یمن جنگ به عنوان او را برای مراقبت به شدت دچار سوء تغذیه کودکان است. خانواده هایی که آن را به بیمارستان ها و درمانگاه ها در میان خوش شانس – بیشتر ندارد و دسترسی به بهداشت و درمان, زندگی نمی کنند زندگی می کند که در آن آنها می توانند خود منزوی کردن و یا تمرین های اجتماعی-فاصله.

حتی نگه داشتن امن با آب تمیز و صابون لوکس به عنوان یکی دیگر از نبرد آغاز می شود در برابر این کشنده ترین ویروس ها است.


و امداد سازمان ملل متحد هماهنگ Lise گراند گفت: اثر این ویروس در یمن خواهد بود “فاجعه بار” اگر آن گسترش یافته است.

“برای هفته ما می ترسید و در حال حاضر این اتفاق افتاده است. پس از پنج سال از جنگ مردم در سراسر کشور برخی از بالاترین سطح ایمنی و بالاترین سطح آسیب پذیری حاد در جهان است,” او گفت:.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: آن را ارائه لوازم پزشکی, تست کیت هواکش و آموزش به یمن و خدمات بهداشتی و درمانی.

خاویر Joubert, مدیر نجات کودکان در یمن گفت: این مهم است که هر دو طرف در جنگ داخلی مشاهده بس.

“این یک لحظه همه ما می ترسید و امیدوار بودند برای جلوگیری از, چرا یمن است به شدت تحت مجهز به این ویروس,” او گفت:.

“یک Covid-19 شیوع در یمن را فشار سنگین در این کشور آسیب دیده سلامت زیرساخت و تاثیر مخربی در آن غیر نظامیان است. اگر ما نمی کنند امروز آنچه که ما شاهد فردا غیر قابل بیان است.”

IRC را Tamuna Sabedze گفت: میلیون ها یمنی در زندگی تنگ و شرایط غیر بهداشتی و در معرض ابتلا به ویروس اضافه کرد: “در حالی که ما می دانستیم این بود که در آینده هنوز گسترش Covid-19 به یمن یک سناریو کابوس.”

رئیس برنامه جهانی غذا گفت: آن خواهد بود مجبور به نصف کمک به برخی از حوثی ها در مناطق تحت کنترل با توجه به بحران مالی.

این آژانس سازمان ملل متحد گفت: برخی از اهدا کنندگان متوقف شده بود کمک های خود را بیش از نگرانی هایی است که تحویل می شد مسدود شده توسط دادگاهی در.

از اواسط ماه مارس, خانواده, خواهد دریافت کمک های هر ماه به جای ماهانه.

برای آن بخش از جنبش حوثی متهم کرده است امدادي از جمله برنامه جهانی غذا از فساد و سوء مدیریت.

ائتلاف به رهبری عربستان سعودی شده است مبارزه با حوثی ها پس از 2015. آن را مداخله بعد از ظهر سرنگون بین المللی به رسمیت شناخته شده و دولت از قدرت در پایتخت خبر داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de