یمن: عربستان اعلام آتش بس


معظم رهبری ائتلاف مبارزه با نیروهای حوثی در یمن اعلام آتش بس سخن گفته است.

منابع به بی بی سی گفت که آتش بس را به اثر می آیند در روز پنج شنبه در حمایت از سازمان ملل متحد در تلاش برای پایان دادن به پنج سال جنگ.

ائتلاف حمایت نظامی غربی قدرت شده است مبارزه با القاعده و نیروهای تراز وسط قرار دارد به ایران از ماه مارس 2015.

معلوم نیست اگر دادگاهی نیز رعایت آتش بس.

ماه گذشته سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ به نام کسانی که در یمن برای توقف جنگ و تا سطح شیب دار تلاش ها برای مقابله با وقوع احتمالی coronavirus.

وی از احزاب در این کشور به کار خود فرستاده ویژه مارتین گریفیتس برای رسیدن به سراسر کشور د-تشدید.

  • یمن بحران انسانی در نزدیکی نقطه شکستن
  • بحران یمن: به همین دلیل است که وجود دارد یک جنگ است ؟

روز چهارشنبه آقای گریفیث استقبال از آتش بس, اخبار, در بیانیه ای.

او گفت: “احزاب باید در حال حاضر استفاده از این فرصت و بس بلافاصله همه خصومت با نهایت ضرورت است.”

هر دو طرف انتظار می رود برای شرکت در یک ویدئو کنفرانس به بحث در مورد آتش بس. این پیشنهاد خواستار توقف تمام هوایی زمینی و دریایی در خصومت.

بیانیه ای از نیروهای ائتلاف گفت: “به مناسبت برگزاری و موفقیت تلاش های فرستاده سازمان ملل به یمن و برای کاهش درد و رنج برادرانه مردم یمن و کار برای مقابله با کرونا بیماری همه گیر و جلوگیری از گسترش این ائتلاف اعلام کرد یک جامع آتش بس برای مدت دو هفته شروع در روز پنج شنبه.”

وضعیت در یمن شده است به عنوان بدترین بحران انسانی. این جنگ هزینه بسیاری از غیر نظامی زندگی می کند و در سمت چپ این کشور در آستانه سقوط است.

سازمان ملل متحد میانجیگری مذاکرات در گذشته اما این خواهد بود که برای اولین بار است که این ائتلاف اعلام کرده در سراسر کشور آتش بس.

محمد Abdulsalam, سخنگوی جنبش حوثی گفت: گروه او قرار داده بود به جلو یک چشم انداز برای سازمان ملل متحد که شامل پایان دادن به جنگ و به “محاصره” شد.


یک حرکت قابل توجهی

این است که عربستان سعودی مهم ترین حرکت سعی کنید برای پیدا کردن راهی برای خروج از آن هزینه عملیات نظامی در یمن.

این ائتلاف در بیانیه نشان می دهد خود را یک طرفه آتش بس را برانگیخته بود با تهدید بسیار واقعی ناشی از کروناویروس در کشوری که نظام سلامت است که به سختی عملکرد.

اما یکی دیگر از خواب بیدار کردن تماس قدمت آن به سپتامبر گذشته زمانی که پادشاهی را حیاتی تاسیسات نفتی تحت آتش سوزی در یک دیدنی حمله سرزنش در ایران.

عربستان سعودی منتقل دنده گام گذاشتن در مذاکرات با سران القاعده و مقامات امنیت مرز, پایان دادن به القاعده و حملات موشکی در خاک خود و سعی کنید به آنها را دور از ایران.

اما در ماه های اخیر کردها نیروهای نگه داشته اند پیشرفت نظامی تشویق بیشتر متهاجم حوثی عناصر.

منابع می گویند ارشد جزر و حمایت از مذاکره برای پایان دادن به این جنگ است. اما آنها همچنین حفاری در.

حتی اگر سازمان ملل متحد مذاکرات شروع آن خواهد بود یک مدت طولانی قبل از آنها به پایان رسید با راه حل سیاسی در یمن به شدت نیاز دارد.


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im