یمن: برنامه جهانی غذا به قطع کمک های نیمه حوثی در مناطق تحت کنترل


این برنامه جهانی غذا است به نصف کمک به بخش هایی از یمن و حوثی ها در مناطق تحت کنترل با توجه به بحران مالی.

سازمان ملل متحد می گوید برخی از اهدا کنندگان را متوقف کرده اند کمک های خود را بیش از نگرانی هایی است که تحویل می شد مسدود شده توسط دادگاهی در.

از اواسط ماه مارس, خانواده, خواهد دریافت کمک های هر ماه به جای ماهانه.

جنگ در یمن شده است به عنوان بدترین بحران انسانی. بیش از 100 ، 000 مردم اند.

این برنامه جهانی غذا (WFP) یک آژانس سازمان ملل متحد تغذیه بیش از 12 میلیون یمنی در ماه 80 درصد از آنها در مناطق تحت کنترل نیروهای حوثی.

حوثیها کنترل ضبط از حد از غرب کشور بیش از پنج سال پیش از زمانی که آن درگیر شده است در یک جنگ علیه نیروهای مورد حمایت عربستان سعودی و هشت دیگر کشورهای عربی. درگیری ایجاد کرده عمده بحران انسانی.

  • بحران یمن: به همین دلیل است که وجود دارد یک جنگ است ؟
  • یمن و درگیری در 400 کلمه

Lise گراند سازمان ملل ارشد نماینده در یمن به بی بی سی گفت که کمبود بودجه را تحت تاثیر قرار دهد هر جنبه ای از سازمان ملل متحد کمک در بزرگترین کمک های انسان دوستانه عمل به عنوان تهدید coronavirus بافندگی.

او گفت: “این نمی تواند در یک زمان بدتر با Covid-19 تهدید می کند.”

شده اند وجود دارد هیچ مورد از coronavirus هنوز در یمن وجود نگرانی های این کشور می تواند غرق شده در مورد شیوع. بیش از نیمی از کشور را در بیمارستان ها و کلینیک های تخریب شده در جنگ.

برخی از خیرین از جمله ما در حال حاضر به قطع کمک این ادعا که کمک های مالی می شد مسدود و منحرف در مناطق تحت حوثی کنترل.

گفت: برخی از وجود دارد تاخیر در اجازه و مجوز و گفت: کارکنان شده بود مورد آزار و اذیت و بازداشت شد.

با این حال مقامات حوثی را متهم امدادي از جمله برنامه جهانی غذا از فساد و سوء مدیریت. ماه از مذاکرات منجر به برخی تغییرات در این سازمان می گویند که آنها به اندازه کافی نیست.

“این زمان مناسب برای جهان به برش کمک به مردم آسیب پذیر گفت:” سلطان بیگم از Norwegian Refugee Council در یمن. “مسائل وجود دارد که با حوثی اما جهان به مقیاس تا پاسخ آن برای مقابله با ویروس است.”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

یک سخنگوی بریتانیا اداره انکشاف بین المللی بی بی سی گفت که این مذاکرات کمک کند.

با این حال از آن است که “بسیار نگران آن است که حوثی محدودیت و دخالت در تحویل کمک های انسان دوستانه در حال حاضر مجبور به اهدا کنندگان و سازمان ملل متحد به مقیاس کمک های خود را در شمال یمن است.”

یک طرفه دو هفته آتش بس به نام ائتلاف به رهبری عربستان سعودی در سوریه به اجرا در روز پنج شنبه. ائتلاف گفت: می خواستم آن را به حمایت سازمان ملل متحد در تلاش برای یک راه حل سیاسی و کمک به جلوگیری از coronavirus گسترش یافته است.


این بحران بین حوثی ها و القاعده و مقامات شده است چرکین برای بسیاری از ماه های با پیشرفت های کوچک و عمده اختلافات.

حوثی مقامات هنوز هم نشان می دهد هیچ نشانه ای از آماده بودن اجازه می دهد تا نوع استقلال و فضا کمک سازمان می گویند که آنها نیاز به توجه اساسی انسانی اصول خواستار توسط اهدا کنندگان.

مقامات در صنعا در حال تحکیم کنترل ایجاد یک مجموعه جدید از موسسات و قوانین. که شامل گسترش وب از محدودیت های حاکم بر مدیریت و توزیع کمک های اولیه در بزرگترین عملیات بشردوستانه در جهان است.

کمک جامعه در برابر یک معضل وحشتناک: آنها می دانند که این کاهش هزینه زندگی و تعمیق رنج می برند; اما آنها می گویند زندگی در حال از دست رفته در هنگام نجات بخش کمک های اولیه منحرف شده و یا مسدود شده است.

هر دو طرف می گویند که آنها می خواهند برای پیدا کردن یک راه است. اما هر دو باید خود را خطوط قرمز است. یورش مرگبار coronavirus ممکن است به زودی همه چیز را تغییر دهید.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im