چند هفته پیش یک دختر در پارک پسر من گفت که بچه ها قرار داده تا برای تصویب “از آنجا که پدر و مادر خود را نمی خواهید آنها را”.

من می دانم که این دختر و من به اتفاق هر دو پدر و مادر او’ شماره تلفن. در آن زمان همه قدرت من به آنها تماس بگیرید و توضیح دهید که آسیب این اتفاقی نظر تا به حال به شکل دراورده شده در معدن.

اما در تمام احتمال آن را پدر و مادر خود را – و یا دیگر بزرگسالان در زندگی خود – که نیاز به آموزش است. بچه ها نمی تمایل به چیزهایی مانند که خود را دارند. آنها را آنها را انتخاب کنید. و این ایده که کودکان به تصویب رسید مثل خود من بودند “داده” و یا که آنها سازمان ملل متحد – می خواستم فقط یکی از بسیاری از اسطوره ها و تصورات غلط در مورد تصویب و اجرای عمیق در فرهنگ ما است.

این باور است که بسیاری از دوستان خود ما و خانواده برگزار می شود (“چرا خانواده خود را می خواهید ؟” کسی یک بار از من پرسید که خوشبختانه از پسر من گوش رس) با وجود این واقعیت است که در انگلستان آن را مورد بوده است برای چندین دهه است. این روز از زنان جوان باردار و قادر به نگه داشتن فرزند هستند تقریبا از بین رفته اند. رایگان, پیشگیری از بارداری در تقاضا سقط جنین, رفاه, مسکن اجتماعی و پایان دادن به ننگ از مشروعیت به این معنی است که وجود دارد چند واگذار کودکان – یک infinitesimally درصد کمی از 2,904 کودکانی که اتخاذ شد از مراقبت در انگلستان در 2018-19.

امروز بسیاری از “نگاه” کودکان و نوجوانان وجود دارد چرا که آنها حذف شده از بدو تولد خود خانواده: از آنجا که آنها امن نیست و یا به خوبی مراقبت زیرا آنها در معرض سرسخت خشونت خانگی و سوء مصرف مواد غفلت یا بدتر. اما این لزوما به این معنا نیست که آنها می خواستند. همانطور که اغلب مورد تولد پسرم خانواده مبارزه در دادگاه به نگه داشتن او را قرار دادن در دادگاه تجدید نظر پس از تجدید نظر شود; در حالی که وجود بسیاری از شکاف در سوابق یک چیز اجتماعی کارگران می دانستند که مطمئن است که او عاشق بود.

پسر من و دیگر به تصویب رسید بچه ها من می دانم فوق العاده ای هستند کودکان است. آنها را از طریق بوده است بیش از بسیاری از ما تجربه بزرگسالی و گاهی اوقات به نظر می رسد به من که واقعیت آنها را نگه دارید در حال حرکت را از طریق جهان که آنها را به خنده و بازی و یادگیری است تعجب. سرعت که با آن او من و همسرم شد یک واحد یک خانواده مرا شگفت زده شده بودم و آن را بیشتر به راه او شکاف به ما از صمیم قلب در حالی که ما تلاش برای پیدا کردن پاهای ما به عنوان پدر و مادر در سرعت رعد و برق: زمان بین تصویب پنل موافقت که بله ما باید به خود و مادر و پدر و ما ایستاده بر آستان او پرورش, خانواده, قلب thumping بود فقط دو هفته است.
فرزندان خوانده همه در یک چیز مشترک هستند: در برخی از نقطه آنها از دست یک خانواده


اعتبار: اندرو کراولی برای تلگراف

اما عشق کافی نیست. درخواست یک گروه از پذیرندگان (به عنوان من در این دوره از نوشتن این) چه اکثر مردم اشتباه است و آنها به شما بگویم در مورد همه به خوبی معنی دوستان و اعضای خانواده و غریبه که اصرار دارند که در حال حاضر که فرزند خود را پیدا کرده است, امن, دوست, صفحه اصلی, همه آسیب های ساخته شده توسط خود و تجارب اولیه را به نحوی تبخیر شود. وجود دارد به عنوان یکی وفق اچ قرار داده و آن را یک sentimentalising از تصویب عاشقانه تصور که این یک پایان خوش و نه از ابتدا یا وسط داستان. سرزنش آنی. سرزنش سوپرمن.

“بسیاری از دوستان بر این باورند که هشت سال با ما باید پاک ‘در یک سال پسر من صرف در مراقبت از” یک همکار وفق گفت: من به تازگی. “به رد است که من به پایان رسید تا اتلاف بیش از حد وقت و انرژی است.” من با یکی adopter که پدر و مادر حاضر به قبول این ایده که نوه خود را به یاد داشته باشید هر چیزی در مورد آن را به عنوان او دو وقتی که او رفت با پدر و مادر خوانده او. سال بعد پدربزرگ و مادربزرگ او در پشت ماشین خود برای اولین بار. “من از آمدن به زندگی با شما در حال حاضر؟”

آیا یک کودک است آگاهانه یا ناخودآگاه خاطرات آن دوران اولیه کودکی تروما برگ یک علامت است. والدین سوء مصرف مواد می تواند باعث مادام العمر آسیب و نه فقط آنهایی که غیرقانونی: جنين الکل اختلال طیف مثلا می تواند باعث مشکلات یادگیری و مشکلات با قلب و سایر ارگان ها. مواد شیمیایی طبیعی انجام موذی آسیب بیش از حد: سطح بالای استرس حتی در دوران جنینی می تواند در نتیجه یک نوع مغز آسیب که در آن آمیگدال – بخشی از مغز است که بر مبارزه و پرواز پاسخ – این است که سینه های بزرگ و بیش فعال, بنابراین استرس پاسخ های در حال افزایش و افراطی است.

اثرات است که شمار: فعلی و سابق نگاه کرد و بعد از کودکان تمایل به انجام خوبی در مدرسه احتمالا به این دلیل آنها hypervigilant متمرکز بر تهدیدات بالقوه به جای تخته سیاه; افزایش کورتیزول باعث می شود مشکلات خواب; در حالی که فرزند به پدر و مادر خشونت رایج در اینگونه خانواده ها است.

بسیاری از ما خوانده خانواده های شاهد رگرسیون در رفتار و قبل از خود جدا آغاز شده و به صورت جدی – بچه های ما دارای حساسیت فوق العاده برای بزرگسالان احساسات داشتن تا به حال به از قدیمیترین سن. من از ذهن نیست اعتراف به این که من رک و پوست کنده وحشت زده در مورد چگونه ما در حال رفتن برای مقابله در این طبیعی است. این کودکان هستند که خیلی بیشتر احتمال دارد که مبتلا به معلولیت. برخی از کودکان و نوجوانان به تصویب رسید تجربه چنین مشکلات اما اغلب پدر و مادر آنها است rollercoaster.

صرف نظر از شروع خود را در زندگی همه فرزندان خوانده در نهایت یک چیز مشترک اند: جایی پایین خط آنها را از دست داده و خانواده و مسائل هر کودک کابوس. و نه فقط یک خانواده: پسر ما خوش شانس بود که تا به حال یک واحد پرورش دادن قبل از او به ما آمد. (22 درصد نگاه کرد و بعد از کودکان در انگلستان بود و به کارگماری در سال 2019; 10 درصد تا به حال سه یا بیشتر.) اگر چه ما مانده اند در تماس با ما, پسر, فوق العاده, پرورش, خانواده, در حقیقت او از دست آنها بیش از حد خانواده او می دانست که خود را برای بیش از یک سال است. “داستان زندگی کار” اصطلاح برای آنچه که ما انجام دهد برای کمک به او را درک داستان خود را, چگونه خانواده ما به دست می آمد و به همین دلیل جای خود را در آن است که یک دائم. و مطمئن شوید که او می داند که هیچ یک از آن بود تقصیر او یک باور رایج برای کودکان به تصویب رسید.

به عنوان یک پدر و مادر خوانده, شما می توانید احساس شما پیوسته در حال صعود دشوار. گرفتن تایید شده – کمی از فرایند است که مردم به نظر می رسد به این باور است که ناراحت کننده ترین و تهاجمی بود برای ما ساده ترین بخشی است. “تطبیق” در این مرحله که به شرح زیر است زمانی که شما در حال انتظار برای همسان با یک کودک یا کودکان می تواند سریع یا شکنجه. هنگامی که ما به پسر ما که ما منتظر یک هزار روز و از هزار شب به ملاقات او آن را یک افسانه: ما در تطبیق برای سه سال.

ما تا به حال او را طولانی تر است که در حال حاضر و او را به صرف زمان بیشتری را در خانواده ما از نیست. ما اصلا نگاه به طور یکسان بنابراین واضح است که وجود ندارد بیولوژیکی اتصال, اما ما پیوند – همانطور که در بسیاری از دیگر خوانده خانواده ما می دانیم – ساده است به چشم غیر مسلح. اکثریت قریب به اتفاق افرادی که حتی نگاه ما به نظر می رسد به درک به راحتی به اندازه کافی است که ما مادر و پسر, پدر و پسر; درست مثل زمانی که شما نگاه کنید در دو بزرگسالان و شما می توانید آنها عاشقانه های درگیر. آن را قابل لمس و قابل مشاهده آشکار است.

این اثبات شده است که عشق نیست در مورد ژن و یا زیست شناسی. پس از همه, به عنوان یک جزو دوستان قرار داده و آن را “ما ‘اتخاذ شرکای ما و آنها به ما. تصویب همه جا هست.” من فقط آرزو می کنم بیشتر مردم قابل درک باشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de