تا به حال آرزو که شما می توانید جمع شدن به یک direwolf? و یا متوقف کردن توسط یکی از Littlefinger را ahem, “موسسات”? و یا که شما می تواند حضور یک Westerosi عروسی (ترجیحا یکی که پایان ندارد در جرم قتل)? اگر شما یک شخصیت در Westworldشما می خواهم که قادر به. (بدیهی است که شما هم می خواهم به قادر به اگر شما یک شخصیت در بازی تاج و تخت, اما این می رود بدون گفت.)

یکشنبه قسمت از Westworldلقب “زمستان خط” ویژگی های Cameo که وعده داده شده بود—ویژه ظاهر کردم showrunners David Benioff و D. B. Weiss. همانطور که قبلا گزارش شده ستاره معماران و طراحان بازی یک جفت از تکنسین های کار در دلوس. چه ما نمی دانیم که قبل از, اگر, این بود که شخصیت خود را در حال تکنسین های کار روبا مضمون پارک.

حدود 40 دقیقه به قسمت جفری رایت برنارد لاو و Luke Hemsworth, را, اشلی, Stubbs هستند سرگردان را از طریق یک دلوس تسهیلات و در نهایت در پشت صحنه منطقه برای چه برنارد تماس “پارک چهار.” سپس دوربین تابه در سراسر یک کارگاه شامل Benioff و ویس’ شخصیت های decked در حد معمول تکنسین دنده—smocks و چکمه های لاستیکی و ساخت chitchat در مورد “راه اندازی در کاستاریکا است.” با توجه به Stubbs همه Delos پارک های در حال تعطیل و پس از کشتار و ضرب وشتم است که تحت سلطه فصل 2 از Westworldو techs فقط در حال انتظار در اطراف برای دیدن اگر آنها در نهایت گذاشته—که ممکن است توضیح دهد که چرا ویس’ تکنولوژی بسیار مشتاق به درگیر در یک کسب و کار سرمایه گذاری.

game of thrones hbo
در “Westworld” جهان وجود دارد ‘Game of Thrones’-مضمون پارک—بنابراین بازدید کنندگان خواهد بود احتمالا قادر به بالا بردن شیشه در Winterfell همراه با مورد علاقه خود را ‘رو’ شخصیت های.
هلن اسلون/HBO

حتی اگر آنها نگاه می شود فقط کشتن زمان ویس’ مرد هنوز هم تا به برخی از کار را به انجام مانند وزوز دیدم به اژدهای غول پیکر که به اشتراک گذاری با آنها.

ما را به دیدن یک کمی بیشتر از آنچه که “پارک چهار” را ارائه کرده است به عنوان Stubbs و برنارد در اطراف سرگردان شوم: زره و سلاحهای تیز گرد و خاکی به دنبال کتاب رنسانس اقتصادازاد به دنبال نوازندگان. همه استاندارد رو داره.

در حال حاضر این امکان وجود دارد که این همه تنها بخشی از برخی از generic “Fantasyworld” و نه به صراحت مرتبط کردماما آن را سرگرم کننده از این پست را بخوانید به حضور Benioff و ویس. تا آنجا که ما نگران آن رو پارک (Thronesworld?), و کاربران در حال احتمالا قادر به نوازش با direwolves انجام همه از آنها لذت بردن خواسته های تحت Petyr Baelish را وحشت زده و چشم ناظر و sloshed در یک شمع روشن عروسی.

و در حال حاضر ما می توانید اضافه کردن “پارک چهار” به لیست شناخته شده دلوس مقصد پارک همراه با Westworld (natch), Shōgunworld های راج و جنگ جهانی دوم با مضمون چالش که همچنین باعث می شود آن مناسب اولین در چهار قسمت.

آنچه ما واقعا کنجکاو در مورد, اگر چه, این است که اگر وجود دارد دلوس پارک برای هر سری HBO. است وجود دارد یک پارک در جایی که به شما امکان نشستن در خارج Satriale گوشت خوک فروشگاه با خورشید بازتابنده? یا یکی که اجازه می دهد تا شما سقوط یک مراسم تشییع جنازه در فیشر و پسران ، چه در مورد یک dawn maurer-جهان? در اینجا به این امید که Westworldنیست-وحشتناک فصل سوم ارائه می شود بیشتر HBO همکاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de