“اوه نه!’: تد کروز انتقاد آلاباما وازکتومی قانون است که پیشنهاد روش های اجباری برای برخی مردان

حزب جمهوری خواه و سناتور تد کروز از تگزاس روز یکشنبه با انتقاد اندازه گیری به تازگی معرفی شده توسط یک ایالت آلاباما نماینده است که به دنبال ایجاد وازکتومی اجباری برای برخی از مردان است.

این قانون پیشنهاد شد در پاسخ به یک آلاباما قانون در سال گذشته تصویب ممنوعیت ترین سقط جنین در سراسر کشور. “اوه. دولت به اندازه کافی بزرگ به شما می دهد همه چیز به اندازه کافی بزرگ را به همه چیز…به معنای واقعی کلمه!” کروز توییتی در روز یکشنبه. “آلاباما دموکرات پیشنهاد لایحه الزامی تمام مردان وازکتومی در سن 50 یا پس از فرزند سوم.”

آلاباما دولت دموکراتیک نماینده Rolanda Hollis ثبت وازکتومی لایحه در روز پنج شنبه. در صورت تصویب این امر نیاز هر انسان تحت وازکتومی در عرض یک ماه پس از تولد 50 یا پس از تولد سوم خود را فرزند بیولوژیکی. این HB 238 لایحه برای اولین بار ذکر شده توسط Alabama دموکراتها در دولت بحث در 2019 در HB314 خواهد اطمینان از وازکتومی دستخوش هستند در انسان “خود هزینه.”

نیوزویک رسیده به Hollis نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

دولت لایحه سقط جنین است که تنها اجازه می دهد تا روش اگر زندگی مادر را در معرض خطر است به طور موقت مسدود شده توسط یک قاضی فدرال در ماه اکتبر در انتظار چالش های قانونی که در حال حاضر در حال رسیدگی توسط دادگاه.

“تحت قوانین موجود وجود دارد هیچ محدودیتی در حقوق باروری مردان” خلاصه از Hollis’ وازکتومی قانون خواند. “این لایحه نیاز به یک مرد به انجام وازکتومی در عرض یک ماه از تولد 50 یا تولد سومین فرزند هر کدام که می آید برای اولین بار.”

در مصاحبه اخیر خود با AL.com, Hollis توصیف وازکتومی لایحه به عنوان یکی که “کمک به سیستم تولید مثل” و اشاره کرد که او هم طرفدار زندگی و pro-choice. “این است که به خنثی کردن ممنوعیت سقط جنین لایحه” او گفت:. “این همیشه طول می کشد دو تا تانگو.”

“ما نمی تواند قرار دادن تمام مسئولیت بر زنان است. مردان نیاز به مسئول همچنین” Hollis اضافه شده است. “من اعتقاد ندارم که زنان باید در استفاده از سقط جنین به عنوان یک کنترل تولد اما من معتقدم که اگر زنان مورد تجاوز قرار گرفته و یا اگر آن را زنای با محارم و یا هر چیزی شبیه به آن و سپس او انتخاب را به انجام آنچه او می خواهد به انجام است.”

Alabamians در خیابان نیست پاسخ خوبی به Hollis’ قانون پرسید که اخبار محلی سایت WBRC-6. “من فکر می کنم آن را پوچ اول از همه. این توهم را برای کسی بگویم کسی آنها باید اجباری وازکتومی” DeMarcus Furlow گفت.

RaVon Dovard گفت: “من قصد ندارم به آن را انجام دهد. من قصد دارم به بخشی از آن باعث چه می شود اگر من می خواهم به شما بچه ها یک روز و من نمی توانم بچه ها چون من 37 و سه بچه.”

“ما در حال رشد است. ما می تواند انجام آنچه ما می خواهیم. پس از ما از پدر و مادر ما ، ما باید قادر به انجام آنچه ما می خواهیم به” اضافه شده Kelle Akana یک مادر چهار فرزند.

Ted Cruz
سناتور تد کروز (R-TX) پیاده روی به طبقه سنا پس از شام زنگ تفریح در واکنش به استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در 23 ژانویه 2020 در واشنگتن, DC.
ساموئل کروم/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im