‘شما را امن ترین شریک جنسی’: شهر نیویورک انتشار راهنمای جنسی ایمن در طول COVID-19 همه گیر


Safe Sex
این شهرستان را به وزارت بهداشت ارائه مشاوره به ساکنان “داشتن رابطه جنسی با افراد نزدیک به” آنها به خصوص در طول دوره قرنطینه و اجتماعی فاصله. پس با توجه به ویدئو “آینده امن ترین شریک کسی است که شما با زندگی است.”
nd3000/گتی

نیویورک شهرستان, وزارت بهداشت منتشر راهنمایی برای ساکنان در امن-شیوه های رابطه جنسی در طول COVID-19 شیوع.

برگه شروع می شود با این تذکر که “نیویورک باید در خانه بمانند و به حداقل رساندن تماس با دیگران به کاهش گسترش COVID-19.”

اما, وجود دارد راه هایی برای “لذت بردن از رابطه جنسی” و “جلوگیری از گسترش” بیماری ارشاد اذعان کرد آموزش است که “شما را امن ترین شریک جنسی.”

“خود ارضایی گسترش COVID-19 به خصوص اگر شما دستهای خود را با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه قبل و بعد از رابطه جنسی” این سند به نظر می رسد که حذف شده از وب سایت وزارت اعلام کرد.

شهر مشاوره ساکنان به “داشتن رابطه جنسی با افراد نزدیک به” آنها به خصوص در طول دوره قرنطینه و اجتماعی فاصله. پس با توجه به ویدئو “آینده امن ترین شریک کسی است که شما با زندگی است.”

“داشتن تماس نزدیک—از جمله رابطه جنسی—تنها با یک دایره کوچک از مردم کمک می کند تا جلوگیری از گسترش COVID-19,” هدایت توصیه می کند. “شما باید به جلوگیری از تماس نزدیک—از جمله رابطه جنسی با هر کسی خارج از خانواده خود است.”

علاوه بر این ساکنان باید در نظر جایگزین به فرد در فعالیت های جنسی مانند “تصویری خرما, پیامک جنسی و یا چت روم.”

شواهد نمی کند در حال حاضر نشان می دهد که این رمان coronavirus می شود انتقال از طریق مقاربت جنسی. اما فعالیت هایی که به طور سنتی همراه با سکس—مانند بوسیدن و تماس نزدیک—وکتورها برای انتقال پزشکان می گویند.

همانطور که از جمعه شب در شهر نیویورک 5,683 موارد COVID-19 تا اطراف 1,729 فتح کند گرفته شد از قبل از روز است. این نشان دهنده یک کاهش در نرخ این بیماری را در شهرستان. به جز جمعه تعداد موارد جدید در شهر نیویورک در حال رشد بود این همه هفته در نمایی مقیاس دو برابر در هر روز.

فرماندار نیویورک Andrew M. کومو اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه که دفتر او پیشنهاد برای تبدیل Javits Center در منهتن به چند بیمارستان برای کمک به پاسخگویی به افزایش بستری شدن در بیمارستان. او افزود که دولت انجام شده است 45,437 آزمون—بیشتر سرانه از گرفته شد یا چین یا کره جنوبی—و در نتیجه 10,356 موارد مثبت.

“این تست های بیشتر شما را بیشتر مثبت شما در پیدا کردن” او هشدار داد. “تعداد موارد جدید است که تنها بازتابی از تعداد موارد شما در حال بدست گرفتن.”

پانزده درصد از نیویورک COVID-19 موارد منجر به بستری شدن در بیمارستان “بد نیست شماره” در مقایسه با جایی که آن را به حال شده است قبل از کومو گفت.

روز جمعه در شهر نیویورک شهردار, بیل د Blasio نام خود را به شهر “کانون” از وقوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر