‘شما نمی نیاز به یک مدل است که می دانیم که سلامت کارگران نیاز PPE یا مراقبت از خانه باید از آن محافظت شود’

آدم Kucharski یک استادیار در لندن دانشکده بهداشت و طب گرمسیری و یکی از برجسته انگلستان اپیدیولوژی. مدل های خود بودند با نفوذ در شکل گیری دولت بریتانیا در واکنش به این بیماری همه گیر کوروناویروس و در حال حاضر اطلاع رسانی آن استراتژی خروج است که انتظار می رود منتشر شده در هفته آینده.

در اینجا او به طور انحصاری به تلگراف جهانی بهداشت در ایران تیم.

اپیدمیولوژیک مدل سازی مرکز صحنه گرفته شده است در طول بیماری همه گیر. آیا شما فکر می کنم آن را به خوبی درک ، آیا این محدودیت ؟

زمانی که مردم نمی کردم تجربه زیادی در مدلسازی من متوجه دو اصلی واکنش های. یکی از ظن – آنها فکر می کنم مدل های بزرگ و پیچیده مات, ماشین آلات و واقعا اعتماد آنها چه میگویند. در افراطی دیگر مردم فکر می کنم که آنها فوق العاده باهوش ریاضی مات چیز زیادی از اعتماد به نتایج.

هر دو دارای محدودیت – ما نباید نادیده گرفت اما نباید از محل تکمیل ایمان در آنها است. آنها یک راه تخمگذاری دانش ما باید مفروضات ما در حال ساخت و پیامدهای آنچه که ممکن است به معنای.

بسیاری از اپیدمیولوژیک مدل سازی مفاهیم در حال حاضر بسیار اساسی برای مکالمات آیا ما در حال صحبت کردن در مورد اشکال منحنی تولید مثل اعداد یا تاخیر در داده ها. من فکر می کنم که یک راه معقول فکر کردن در مورد چگونگی شیوع بیماری کار می کنند.

آیا مدل در ابتدا به حساب انتقال در مراقبت از خانه به عنوان یک متغیر خاص?

ما نگاه خاص خطر پروفایل توسط گروه های سنی از خیلی زود و به شدت در گروه روشن بود. در اولین مدل های ما نیست که دقیق طبقه بندی توسط محیط زیست – ساختار مدل را ندارد که سطح از جزئیات. اما در حال حاضر ما به دنبال بیشتر در مراقبت های بهداشتی تنظیمات و مراقبت از خانه.

آنچه که روشن بود از همان آغاز این بود که اگر شما می خواهید برای کاهش تاثیر این بیماری در حال رفتن به, شما نیاز به کاهش مخاطبین در گروه.

البته این یک چیز برای ما برای قرار دادن با هم یک مدل است که می گوید: شما نیاز به حفاظت از این گروهها’; یکی دیگر دولت ها برای پیاده سازی آن. من فکر می کنم این شگفت آور است که بیشتر شده است انجام می شود برای محافظت از خانه های مراقبت با توجه به آنچه که ما می دانیم در مورد شدت این عفونت است.

وجود گسترده تر اینجا نکته در مورد مدل سازی. گاهی اوقات وجود دارد این تصور که اقدامات نمی تواند گرفته شود مگر اینکه کسی الگوبرداری از آن. بدیهی است که این مورد نیست – یک مثال دیگر می تواند در اطراف تجهیزات حفاظت شخصی (PPE).

اگر شما در مواجهه با یک اپیدمی جدی به وضوح شما نیاز به مطمئن شوید که خط مقدم کارگران کافی PPE. شما نمی نیاز به یک مدل به شما بگویم که.

مدل سازی پیشنهاد کرده هوای محیط های مطرح کمتر در معرض خطر از داخل خانه. چه مفهومی برای تلاش به سهولت یک مستند?

زمانی که ما به دنبال در چیزهایی مانند سوپر, پخش كردن, حوادث, به طور معمول, آنها رخ می دهد کاملا نزدیک گره تنظیمات – رستوران ها و احزاب و تجمعات. گاه به گاه تعاملات خارج به نظر نمی رسد به رانندگی انتقال است.

آنچه که ما نیاز به حل کردن این است که آیا این یک ویژگی از محیط زیست و یا اینکه آیا آن را با توجه به نزدیکی و مدت زمان تماس.

اما در انگلستان که در آن مردم شده اند قادر به رفتن به خارج از ما هنوز هم شاهد کاهش قابل توجهی در انتقال است. و بیولوژیکی آن را حس – اگر شما بودند ابتلا به این ویروس پس از رفتن مبهم در نزدیکی کسی که در یک پارک, پس از آن ما می خواهم یک مقدار مشکل بزرگتر در دست ما است.

آن را برای رفتن به واقعا مهم برای رسیدن به پایین از این برای کنترل. بیشتر ما می تواند شناسایی قابل پیش بینی محیط بیشتر ما می تواند جلوگیری از این نوع از تنظیمات و سپس رزومه نرمال در راه های دیگر.

مدل سازی می تواند به کمک ما می دانیم به عنوان مثال کسی که بین 30 و 50 را بیشتر از اطلاعات تماس خود را در محل کار که می تواند کمک به اطلاع رسانی به فکر کردن در مورد چگونه به کاهش انتقال است.

اما پس از آن دوره آن را یک, سیاسی, اقتصادی, اجتماعی, تصمیم گیری در مورد چه مقدار شما می خواهید برای باز کردن یک منطقه از اقتصاد در مقابل دیگری.

شواهد به دست آورد و ایمنی به نظر می رسد در بهترین حالت مخلوط. چگونه شما در برخورد با موضوع ایمنی در مدل های خود را?

در حالات بدون کنترل در محل, حتی اگر شما تولید مقدار زیادی از ایمنی و سلامت خود سیستم کاملا غرق شده است. بنابراین نقطه مورد اینکه آیا یا نه افراد ایجاد ایمنی است که تقریبا کار برکنار شده چرا که هیچ کشوری تا کنون می تواند اجازه دهید که اتفاق می افتد.

در کوتاه مدت ایمنی اغلب نمی کند تاثیر زیادی در این مسیر از شیوع هر حال. به عنوان مثال ما در حال دیدن داده های سرولوژی از نیویورک و برخی دیگر از ضربه مکان هایی که نشان می دهد که شاید در حدود 20 درصد افراد آلوده شده اند.

که گله ایمنی آن را برای جلوگیری از شیوع بیماری. اگر آن را با دوام و ایمنی آن خواهد شد برخی از, اثر, شاید 20 درصد کاهش در انتقال است. اما نمی خواهید برای متوقف کردن یکی دیگر از اپیدمی موج.

ترین مدل های قرار دادن ‘R’ تعداد در انگلستان در حدود 0.7 امروز. آیا این تعداد پنهان از حد منطقه ای تنوع?

من فکر می کنم وجود دارد قطعا رفتن به تفاوت های منطقه ای. اما چیدمان این هم در انگلستان یک چالش است چرا که بسیاری از این گزارش به نظر می رسد در بیمارستان.

شما ممکن است ببینید کاملا قابل توجهی دم کردن در جامعه انتقال برای یک دلیل و یا دیگر اما اگر عفونت هنوز هم در ارتباط با بهداشت و درمان تنظیمات زیرا که در آن ناخوشی مردم شما در حال انجام موارد.

بنابراین اگر بیمارستان ها استفاده می شود به عنوان پنجره ما به این بیماری همه گیر ممکن است که برخی از اماکن در انگلستان نگاه مانند آنها دیده نمی شود آهسته پایین در انتقال که در واقع جامعه انتقال کاهش یافته است.

آیا شما فکر می کنم ما می توانیم به یک مرحله که در آن ما می بینیم ‘R’ تعداد در حال پیگیری روزانه?

نیاز روزانه به روز رسانی نمی کند در واقع شما می دهد بینش های اضافی با توجه به عدم قطعیت درگیر – آنچه امروز اتفاق افتاده است نشان دهنده چیزی است که دو یا سه هفته پیش. اما به عنوان اقدامات کنترل ها برداشته آن را برای رفتن به واقعا مهم است که قادر به ردیابی تاثیرات تغییرات و از آنها یاد بگیرند.

چگونه این همه ما تاثیر استراتژی خروج? وجود دارد در حال انجام مدل سازی به دنبال در چگونه اقدامات مختلف تاثیر ‘R’? به عنوان مثال سن توسط بخش توسط منطقه چیست ؟

از نظر شکستن این را هنوز هم وجود دارد شواهد محدود. این در بخشی به دلیل یک مستند می کند همه چیز را در یک بار – و حتی در کشورهایی که مبهوت محدودیت آنها همه چیز را در عرض یک یا دو هفته.

بنابراین unpicking دقیقا چه تاثیر اقدامات مختلف را دشوار است. برخی از قطعات بسیار آسان به قطعه با هم – به عنوان مثال اگر مردم بیمار خود جدا خواهد کرد که کاهش انتقال به بعد شاید حدود 20 درصد است.

اما آن را هنوز هم کاملا روشن است که چه خطر وجود دارد که در مدارس و محل های کار است. این سخت است برای قرار دادن یک تعداد دقیق بر روی آن. وجود دارد مقدار زیادی از کار در حال انجام در یک سطح گسترده ،

شده است وجود دارد بسیاری از تحقیقات منتشر شده در بدون علامت گسترش یافته است. آنچه که برای مدل های خود را در رابطه با کاهش مستند?

در حال حاضر ما واقعا محدود data – من صحبت کردن در اعداد تک رقمی – و شما لازم نیست که به یک امار شناس به کار کردن است که آن را بسیار سخت به می گویند هر چیزی را با اطمینان از که سطح اطلاعات. به همین دلیل بررسی های سرولوژيک و در مقیاس بزرگ آزمایش گره نزدیک جوامع را به اثبات حیاتی است.

اما بدون علامت انتقال را به طور قابل توجهی تاثیر چیزهایی مانند تماس با ردیابی. در طول سارس بسیاری از افراد بودند که انتقال بیماری به حال پاک کردن علائم پس از تماس با ردیابی می تواند به شیوع بیماری تحت کنترل و جلوگیری از انتقال زنجیر.

به عنوان به زودی به عنوان شما معرفی برخی از پیش علامتی انتقال شما یک مشکل. در زمانی که شما تشخیص یک مورد شما در حال حاضر بازی گرفتن از نظر ردیابی تماس با ما.

و پس از آن اگر شما اضافه کردن بدون علامت عفونت به مخلوط کسانی که شما هرگز شناسایی اما همیشه در پس زمینه است که این مشکل حتی بزرگتر – به ویژه به دلیل بسیاری از کشورها با تکیه بر علامتی نظارت برای تشخیص موارد است.

این پس از آن نشان می دهد که ما در حال رفتن به نیاز به تست های معمول به خصوص در معرض خطر محیط مطمئن شوید که ما در حال برداشتن عفونت رانندگی انتقال است.

این به چه معنی برای اثر تماس با ردیابی?

من فکر می کنم آن را به یک جزء مهم از استراتژی است. هر گونه کاهش در R0 که ما به دست آورید می توانید از هدفمند اقدامات مانند تماس با ردیابی است کاهش ما لازم نیست برای به دست آوردن از دیگر واقعا مخل اقدامات است.

اما کاری که ما انجام داده ایم و تا کنون این نشان می دهد آن را می شود بسیار سخت برای حفظ کنترل بدون برخی از فرم فیزیکی, فاصله -, مگر اینکه موارد جدا شده و تست شده و مخاطبین شناسایی شده واقعا به سرعت.

نگاه در سنگاپور است که پدیداری خوب در تماس با ردیابی. آنها هنوز هم تا به حال به معرفی یک مستند از آنجا که آنها تا به حال کشف نشده موارد در زیر مجموعه ای از جمعیت است.

آیا شما هنوز هم اشتراک نظر است که در نهایت یک واکسن تنها راهی است که ما را ببینید زندگی عقب بر گردیم به حالت عادی دوباره ؟

بله. این ویروس در حال رفتن به گردش در سراسر جهان برای مدت زمان بسیار طولانی و بنابراین هر کشور است به احتمال زیاد به موارد جدید ورود. به دلیل ماهیت این ویروس شما به احتمال زیاد برای دیدن موارد لغزش از طریق شبکه است.

من فکر می کنم وجود دارد برخی از امید وجود دارد شواهد از مکان هایی مانند کره جنوبی که می توان آن را سرکوب کرد. اما هنوز هم وجود دارد منطقی اقدامات سختگیرانه در محل – کمتر سختگیرانه از یک مستند اما یک تفاوت چشمگیر نسبت به ما چگونه زندگی می کردند یک سال پیش.

بنابراین سناریوی خوش بینانه است که ما باید هدفمند تر و کمتر مخل اقدامات, اما زندگی در جریان است به باقی می ماند بسیار متفاوت برای آینده قابل پیش بینی تا یک واکسن پدیدار می شود.

پروفسور نیل فرگوسن از امپریال پیشنهاد کرده است که حتی اگر شما می تواند رسیدن به 80% کاهش در تماس با ما برای گروه های آسیب پذیر و میر هنوز هم بسیار بالا است. این چه مدل های فعلی هستند ،

ما در این در اوایل ماه مارس. ما در واقع نشان داد که مردم خود جدا زمانی که آنها بیمار محافظ نفره, گروه, مدرسه, تعطیلی هیچ کدام از این اقدامات به تنهایی انجام می دهد به اندازه کافی برای جلوگیری از شیوع و ما هنوز در بخش مراقبت های ويژه (ICU) انبوه بیش از ظرفیت.

بنابراین من فکر می کنم آن را روشن است که ما در حال رفتن به نیاز به ترکیبی از اقدامات است که به مراتب فراتر از آن است که برای جلوگیری از یک بیماری همه گیر از قریب به اتفاق نظام سلامت ، و من فکر می کنم که هنوز هم می ایستد.

مدل های پیش بینی شده این ویروس خواهد رسید کشورهای در حال توسعه ، اما در حال حاضر وجود دارد را درک Covid-19 نشده گرفته شده به عنوان انتظار می رود در این مناطق است. ما چیزی از دست رفته ؟

من فکر می کنم وجود دارد احتمالا ترکیبی از عوامل و در واقع کار کردن که یک امر بسیار دشوار است. و البته هیچ دلیلی وجود ندارد که همه این کشورها خواهد شد شیوع در همان زمان.

حتی اگر شما نگاه در کشورهای با درآمد بالا در اروپا و ما در حال برآورد است که بسیاری از کشورهای در حال گزارش تنها در مورد پنج یا 10 درصد از موارد علامتی. اگر در اروپا ما فقط گرفتن که کسری از این بیماری همه گیر از آن تعجب آور نیست که کشورهای دیگر نیست دیدن مقدار از آن را یا نه.

احتمالا وجود دارد کاملا بسیاری از غیر قابل تشخیص انتقال در حال حاضر اتفاق می افتد در پایین و کشورهای با درآمد متوسط اما ما نمی بینیم تاثیر برای یک ماه یا دو.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر