افراد جوان ‘اجازه گارد خود را’ در حال رانندگی Covid تجدید حیات که هشدار

جوان مردم “اجازه پایین گارد خود” در حال رانندگی یک تجدید حیات coronavirus عفونت در نیمکره شمالی, رئیس سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است.

نگرانی هایی را نصب شده در چند روز گذشته در مورد یک موج تازه از موارد در سراسر نقاط اروپا از جمله اسپانیا و بلژیک منجر کشورها از جمله انگلستان به reimpose برخی از محدودیت در مورد سفر.

صحبت در مجازی کنفرانس مطبوعاتی در ژنو, Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: شواهد نشان می دهد که این تجدید حیات رانده شده توسط افراد جوان با بهره گیری از تابستان است.

“ما گفت: قبل از این و ما دوباره آن را می گویند: افراد جوان هستند و نه شکست ناپذیر” مدیر کل هشدار داد.

داده ها در طول همه گیر به تاریخ نشان می دهد که خطر ابتلا شدید یا مرگبار, Covid-19 عفونت به طور چشمگیری با افزایش سن. در انگلستان سن-استاندارد مرگ و مير در ماه آوریل برای کسانی که در سن 25 تا 29 بود 7.7 در هر 100000 نفر – در مقایسه با 4,249 در میان کسانی که سن 80-84.

اما Dr Tedros هشدار داد در برابر خوشنودی است. “افراد جوان می تواند آلوده به جوان مردم می میرند و افراد جوان می تواند انتقال این ویروس به دیگران است. همین دلیل است که افراد جوان باید همان اقدامات احتیاطی برای محافظت از خود و محافظت از دیگران است.

“همه ما باید نقش ما در کاهش خطر قرار گرفتن در معرض Covid-19 – هر روز همه ما را به تصمیم گیری است که ما را تحت تاثیر قرار بهداشت و سلامت کسانی که در اطراف ما,” او گفت:.

نظرات خود را به آخرین در یک رشته از هشدارهای که این ویروس در گردش است به طور گسترده ای در میان افراد جوان از جمله از رهبر منطقه کاتالونیا. او هشدار داد افراد جوان برای جلوگیری از, مهمانی, برای کمک به توقف افزایش موارد جدید و یا مقامات محلی ممکن است به reimpose خشن محدودیت.

صحبت در همان کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه دکتر ماریا ون Kerkhove ارشد که اپیدمیولوژی گفت که کاباره ها بودند “تقویت کننده های انتقال”.

“ما می دانیم که افراد جوان می خواهید به از سرگیری فعالیت دارد اما در شرایطی که ویروس اگر در حال حاضر می توانید نگه دارید,” او گفت:.

دکتر ون Kerkhove اضافه شده است که در حالی که نرخ مرگ و میر ممکن است پایین تر برای افراد جوان در حال ظهور شواهد نشان می دهد که بسیاری از مردم تجربه خستگی شدید و تنگی نفس و یا مشکلات تنفسی برای ماه پس از coronavirus.

هشدار می آید شش ماه به بعد پس از این که اعلام اورژانس بهداشت جهانی بالاترین بین المللی هشدار در ژانویه 30. در آن زمان وجود داشت کمتر از 8,000 موارد و 170, مرگ و میر, آمار و ارقام که در حال حاضر پیشی گرفته 17 میلیون و 668,000 بود.

پرسید: چه کسی را متفاوت با نفع ادراک دکتر مایک رایان مدیر اجرایی بهداشت و درمان اضطراری برنامه گفت: این سازمان overestimated چگونه آماده بسیاری از کشورهای توسعه یافته بودند برای مقابله با یک بیماری همه گیر.

“ما تمرکز در اوایل روز از این بحران واقعا رانندگی ما از کمک های فنی به کشورهای ما واقعا احساس می کنید نیاز به کمک” او گفت:. “اگر من می تواند رفتن به عقب و تغییر هر چیزی من فکر می کنم ما بهتر شده اند در خدمت ارائه شده اند که عملیاتی و کمک های فنی به [درآمد] کشور است.”

او افزود که این بیماری همه گیر است درخشید نور را در “عمیق استفاده شده در بهداشت عمومی معماری” از جمله ظرفیت برای انجام نظارت بیماری و تماس با ردیابی.

“من فکر می کنم ما نیاز به نگاه واقعا واقعا سخت در آنچه که ما فرض می شود ظرفیت برای مداخله بهداشت عمومی در همه کشورها است. شاید ما ساخته شده برخی از فرضیات در مورد وجود یا عملکرد این سیستم در تمام کشورهایی که نشد درست” دکتر رایان گفت.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر