یوتیوب دارای یک بیت کوین کلاهبرداری مشکل هم طرح دعوی در دادگاه می گوید

Cryptocurrency جنایتکاران هستند کمین در یوتیوب اخیر شکایت ثبت شده توسط شرکت اپل و بنیانگذار استیو ووزنیاک ادعا می کند.

بسیاری از طرح ها شامل کلاهبرداری که ادعا می شود به bitcoins دور اما در واقعیت طراحی شده است به سرقت پول مجازی همراه با انواع دیگر cryptocurrency از کاربران محبوب ویدئویی در سایت. ووزنیاک شکایت مدعی یوتیوب میزبانی ویدئوها که با استفاده از فیلم هایی از او را بدون اجازه او به جلو و بیت کوین کلاهبرداری است.

ژوئیه مطالعه با تجزیه و تحلیل شرکت نهنگ هشدار در بر داشت که کاربران یوتیوب از دست داده بود 24 میلیون دلار بیت کوین و مرتبط با کلاهبرداری در شش ماه اول سال 2020 است. که از 14 میلیون دلار بیش از قبل از سه سال و نیم ترکیب شده است.

یک سخنگوی الفبا متعلق به یوتیوب CBS گفت: MoneyWatch آن را حذف 2.3 میلیون ویدئوها و بسته 1.7 میلیون حساب در سه ماه اول سال در ارتباط با کلاهبرداری و دیگر شیوه های فریبنده بر روی پلت فرم آن است. یوتیوب را تایید نمی کند چگونه بسیاری از کسانی که کلاهبرداری شامل cryptocurrencies اما سخنگوی انکار کرد که بیت کوین مربوط به تقلب است یک مشکل عمده برای سایت.

تعدادی از فیلم های یوتیوب گرفته شده که بسته بود به کلاهبرداری کرده است به طور چشمگیری کاهش یافته این سال است. یوتیوب سخنگوی نسبت داده شده است که کاهش به عواملی که در آن در حال تحول شیوه اجرای. با توجه به یوتیوب اجرای صفحه سایت شده است و بیشتر با تکیه به شدت در تکنولوژی به پلیس پلت فرم آن در این سال, در بخشی به دلیل مسائل مربوط به نیروی انسانی ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر.

از 6 میلیون ویدئوها که از یوتیوب حذف بیش از سه ماه اول سال 2020 حدود 400,000 گرفته شد چون از یک کاربر شکایت و یا به دلیل تشخیص یوتیوب بشر در تیم اجرای. بود که از نزدیک به 2 میلیون دلار در مدت مشابه در سال 2019.

جدید سکه, پیر زمین: شما دو برابر پول خود را به عقب

شاید رایج ترین نوع cryptocurrency کلاهبرداری در یوتیوب ویژگی های یک فرد مشهور اغلب یک فن آوری کارآفرین مانند ووزنیاک بحث در مورد بیت کوین در یک کنفرانس و یا دیگر محل عمومی. فیلم وعده کاربران که اگر آنها ارسال بیت کوین به کیف پول الکترونیکی نام در بخش قبل از آن به پایان می رسد, آنها خواهد شد دو برابر این مبلغ را به عقب. فیلم به نظر می رسد livestreams از حوادث ،

Myreille Philistein یک بازار محقق در بروکلین نیویورک است که همچنین تحت پیگرد یوتیوب در ارتباط با یکی از این کلاهبرداری ها گفت: او در سایت را صفحه خانگی در 15 مه هنگامی که یک آگهی ظهور تا برای زنده رویداد های Dell فن آوری های دل. با توجه به کت و شلوار Philistein اعتقاد تصویری که از او مشاهده شد زندگی می کنند و هزاران نفر از بینندگان دیگر نیز ، نه درست شد. Philistein ادعای او فرستاده 800 دلار بیت کوین از دست داده و پول خود را.

چگونه برای جلوگیری از کلاهبرداری در طول coronavirus outbrea… 02:47

جستجو کلید واژه “بیت کوین سادگی” این هفته توسط CBS MoneyWatch پیدا نکردم هر ویدئوها در یوتیوب وعده کاربران که آنها می تواند دو برابر پول خود را اگر آنها فرستاده bitcoins به یک آدرس. در مقابل, وجود دارد تعدادی از ویدئوها هشدار در مورد کلاهبرداری.

ووزنیاک همراه با 17 نفر که می گویند که آنها از دست داده اند پول در طرح های مشابه در زمینه یک دست کت و شلوار در برابر یوتیوب و گوگل هفته گذشته است. کلاهبرداری های ضبط شده از او آسیب دیده و شهرت خود را با توجه به شکایت.

ووزنیاک گفت: او کشف جعلی ویدئوها در اوایل سال جاری پس از اطلاع توسط افراد بودند که مشخص نیست در این کت و شلوار که پیگیری می شد رو به رشد کلاهبرداری. از آن پس ووزنیاک گفت: در شکایت او تماس یوتیوب بارها و بارها درخواست فیلم گرفته شود اما بدون موفقیت است.

ووزنیاک همچنین ادعا شده که در حالی که برخی از کلاهبرداری ویدئوها دیگر در یوتیوب دیگران همچنان به موسیقی پاپ.

“آن را مانند ضربت سخت زدن-a-mole” او در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت بحث در مورد کت و شلوار. “احساس من این است که یوتیوب فقط مراقبت می کند.”

یوتیوب سخنگوی کاهش یافته است به نظر ووزنیاک را کت و شلوار.

وبلاگ مقتدر, سیاستمداران

بیت کوین بوده است رشد منبع کلاهبرداری در رسانه های اجتماعی. در اواسط ماه جولای به حساب توییتر برخی از ثروتمندترین و پرنفوذترین سیاستمداران مشاهیر tech مقتدر و شرکت هک شد به عنوان بخشی از یک بیت کوین اومدی. در این حمله هکرها کشف و ضبط حساب متعلق به Elon Musk, جو بایدن, جف بزوس, مایکل بلومبرگ, Kim Kardashian West و بیل گیتس در میان دیگران و ارسال ساختگی توییتهایی درخواست میلیون ها نفر از پیروان برای ارسال بیت کوین به کیف پول الکترونیکی.

توییتر در زمان پایین ساختگی توییتهایی ساعت پس از آنها گزارش شده است. ووزنیاک گفت: توییتر پاسخ سریع به این حمله سایبری است که در بخشی به همین دلیل او تصمیم گرفت برای رفتن به جلو با کت و شلوار در برابر یوتیوب.

“این فیلم ترویج بودند از تایید حساب و آنها را تحت فشار قرار دادند به افرادی که به احتمال زیاد به علاقه مند می شود” گفت: Brian Danitz یک وکیل در شرکت حقوقی Cotchett Pitre & مک کارتی است که به نمایندگی از ووزنیاک و دیگر شاکیان در کت و شلوار. “یوتیوب فوق العاده فن آوری و ابزار. آنها می تواند مانع این کار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im