YouTuber چهره 12 سال زندان برای ‘شوخی’ از دادن جعبه زباله مبدل به عنوان مواد غذایی به زنان تغییر جنسیت

نیوزویک | No comments

اندونزی YouTuber Ferdian Paleka و دو نفر از همکارانش در حال حاضر به 12 سال زندان برای یک ویدیو شوخی که در آن آنها به جعبه پر از “رشته فرنگی” به یک گروه از زنان تغییر جنسیت در شهر باندونگ. جعبه بودند در واقع پر با سبزیجات فاسد و بیت از سنگ و بتن.

او در حال حاضر حذف شده گزارش تصویری افتتاح با او و دو همکار رانندگی و رقص های الکترونیکی موسیقی در حالی که Paleka توصیف خود را به زودی به اجرا طرح “توزیع نیازهای اساسی شامل آجر و زباله” با توجه به بین المللی LGBTQ سایت PinkNews.

Paleka استفاده transphobic تهمت در این ویدئو معرفی بیان کرد: “اگر وجود دارد هر گونه bencongما آنها را به جعبه اما اگر آنها در اطراف این بدان معناست که این شهر امن است از waria.” Bencong است اندونزی برای لکه دار کردن ترانس مردم و waria است اندونزی اصطلاح عامیانه ترکیب کلمات برای “مرد” و “زن است.”

بازتاب بزرگتر ضد تجاوز احساسات در اندونزی دولت Paleka گفت: در این ویدئو “[Trans] مردم نه دولت پس نمی مقدسات بی حرمتی ما—ما فقط می خواهید برای کمک به دولت است.”

دولت اندونزی به طور فزاینده ای گرفته تندرو موضع در برابر تجاوز شهروندان است. در سال 2017, پلیس در غرب جاوا, این استان که در باندونگ واقع شده است و راه اندازی یک نیروی کار برای یورش LGBTQ سالن و تجمعات به بهانه جلوگیری از “پورنوگرافی” و “فحشا.” هر دو اتهام اغلب به طور گسترده استفاده شود به عنوان یک راه برای هدف قرار دادن و آزار و اذیت و تجاوز افراد با توجه به جاکارتا پست.

Paleka گزارش داد یک جعبه از مواد غذایی فاسد به حداقل دو نما از زنان در باندونگ محله Kiaracondong. شرکای خود را ثبت تصویری به عنوان Paleka صید مواد غذایی فاسد از روی سطل زباله. آنها همچنین خندید وقتی که زنان در ابراز انزجار و خجالت در مورد دریافت فاسد و غیر قابل خوردن تکه.

food box stock photo
یک YouTuber چهره به 12 سال زندان برای یک ویدیو شوخی که در آن او به جعبه پر از “رشته فرنگی” به یک گروه از زنان تغییر جنسیت; جعبه بودند در واقع پر با سبزیجات فاسد و بیت از سنگ و بتن.
iStock/گتی

“من انتظار ندارد هر کسی به توان بی پروا در طول ماه رمضان و فضای COVID-19 بیماری همه گیر. زمانی که من آن را باز کرد من شوکه شده بود غمگین و عصبانی” ثانی یک زن 39 ساله ترانس زن گفت detikNews.

یک زن 56 ساله به نام دنی گفت که او در اصل دعا برای Paleka خوب بخت اما پس از آن شوکه شده بود پس از داده های یک جعبه حاوی بتن.

زنان گزارش Paleka به مراجع قانونی و پس از او خود را آپلود تصویری آنلاین واکنش رخ داده است به سرعت با کاربران توییتر گفتن دیگران به پرچم این ویدئو در یوتیوب.

تظاهرکنندگان خشمگین بعد از آن با هجوم به خارج از Paleka در محله Baleendah به عنوان پلیس وارد به دستگیری او. Paleka فرار کرد و به پلیس پرتاب کردن خود دنباله Paleka پدر و بستگان سوار Paleka خودرو, تفکر, پلیس به دنبال پلاک ثبت شده در نام خود را.

اما پلیس بعد از بازداشت Paleka در تانگرانگ-Merak تلفات جاده. او در حال حاضر چهره به 12 سال حبس تحت این کشور اطلاعات و معاملات الکترونیکی قانون است.

نیوزویک رسیده به آشکار بین المللی, جهانی, جامعه, حقوق, سازمان, برای اظهار نظر ، این داستان به روز خواهد شد با هر پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>