زک باگانز اضافه می کند جان وین Gacy دلقک خود پرتره به مجموعه گسترده خود را از Oddities

ماجراهای شبح میزبان زک باگانز به تازگی یک دسته از وسایل شخصی جان وین سکی قاتل زنجیره ای از جمله خودنگاره بدنام قاتل با لباس “پوگو” دلقک را خریداری کرده است.

TMZ گزارش داد که باگانز این هنر را به همراه نامه هایی از دختر خوانده گاری تامی هاف خریداری کرده است که بنا به گزارش ها در ایلینوی با قاتل در جریان قتل ش زندگی می کرد. با وجود این که آن ها با هم زندگی می کردند، هاف نمی دانست ناپدری اش یک قاتل است. اون نقاشي ها رو از زندان براش فرستاد

هاف در نزدیکی موزه خالی از سکنه باگانز در Ghost Adventures لاس وگاس زندگی می کند و برای فروش دارایی های قاتل با ستاره ماجراهای شبح تماس گرفت. به گزارش TMZ، دارایی ها «علاقه او را پیکه می کردند زیرا باعث می شوند گایسی با وجود قتل ۳۳ نفر، مانند یک ناپدری دوست داشتنی به نظر برسد.»

نامه ای که باگانز به دست آورد قطعاً از این ایده حمایت می کند که اثر یسی را به عنوان یک «پدر دوست داشتنی» به تصویر می کشد. این نامه که مورخ ۲۳ آوریل ۱۹۸۹ است، بیشتر شبیه یادداشت بنال از یک پدر به نظر می رسد تا یادداشت یک قاتل. او در این مقدمه نوشت: «امروز صحبت تلفنی با شما خوب بود و خوشحالم که احساس پیدا کردن [sic] شما را می دانم و همه چیز برای شما خوب پیش می رود.» گيسي نامه “عشق و آغوش، بابا” رو امضا کرد.

اشتراک نیوزویک ارائه می دهد >

در کنار پرتره دلقک وحشت زده، باگانز نقاشی هایی از گاری را نیز خرید که آبشار آرام و هفت کوتوله فیلم سفید برفی دیزنی را به تصویر می کشید. او همچنین برخی از تصاویر نهایی پولاروید گایسی، نامه ای که برای هاف فرستاده شده بود و آخرین بسته سیگاری که قبل از اعدامش در ماه مه ۱۹۹۴ از آن سیگار می کشید را خریداری کرد.

وسيال هاي قديمي قاتل هاي زنجيره اي براي باگان ها غير عادي نيستن صاحب موزه خالی از سکنه تعدادی از اقلام است که یک بار در برخی از بدنام ترین دست قاتلان زنجیره ای آمریکا مانند عینک تد باندی، لباس شب بیمارستان چارلز منسون، و برخی از اقلام ماکابر بیشتر مانند استخوان منسون و مغز یسی به دست آورد. مجموعه او دارای چند مورد کمتر grizzly مانند props و لباس از فیلم Ghostbusters اصلی.

نیویورک تایمز در زمان مرگش گزارش داد که یکی از بدنام ترین قاتلان زنجیره ای آمریکا به نام یسی پسران و مردان جوان را برای رابطه جنسی به خانه اش فریب داد و در آنجا به آن ها تجاوز کرد و به قتل رسید و بیشتر اجساد قربانیانش را در زیرزمین خود دفن کرد و دیگران در اموالش بودند. او در سال ۱۹۸۰ محکوم شد و به جرم قتل ۳۳ پسر و مرد جوان به اعدام محکوم شد. او در ماه مه ۱۹۹۴ بر اثر تزریق مرگبار کشته شد.

اشتراک نیوزویک ارائه می دهد >

به گزارش تایمز، در زمان مرگ، آثار هنری گاری ایجاد شده از ۲۰۰ تا ۲۰ هزار دلار فروخته شد. به گزارش آبزرور در سال ۲۰۱۸، نقاشی های او اخیراً بین ۶ تا ۱۷۵ هزار دلار فروخته شده است.

عامل باگانز به درخواست ایمیلی نیوزویک برای اظهار نظر به موقع برای انتشار پاسخ نداد.

John Wayne Gacy جان وین سکی آثار هنری که باگانز خرید شامل خودنگاره بدنام “پوگو دلقک” قاتل نقاشی شده در زندان بود. استیو آیچنر / WireImage / گتی

.node-type-article .article-body > p:last-of-type::after, .node-type-slideshow .article-body > p:last-of-type::after { محتوا: هیچ کدام }

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme