‘Zoombombing’ هدفمند با نسخه جدید از برنامه

زوم گفته است: “انتشار یک نسخه بهبود یافته از آن بسیار محبوب ویدئو کنفرانس برنامه این هفته است.

می آید پس از مسائل با شرکت امنیت اطلاعات و حریم خصوصی اقدامات باید تحت موشکافی شدید.

این شرکت گفت: زوم 5.0 شامل به روز رسانی ویژگی های رمزگذاری برای کمک به محافظت از داده ها و دفع کردن به اصطلاح “Zoombombing”.

این پلت فرم است که در حال حاضر در حال استفاده توسط صدها میلیون نفر از مردم برای کار و اوقات فراغت به عنوان مستندات در حال اعمال شده در سراسر جهان است.

“ما کسب اعتماد مشتریان و ارائه آنها شادی با بی دریغ ما تمرکز بر روی ارائه امن ترین پلت فرم” زوم ارشد اجرایی اریک یوان در بیانیه ای گفت.

زوم مورد انتقاد قرار گرفته است برای طیف وسیعی از مسائل مربوط به حریم خصوصی از جمله ارسال اطلاعات کاربر به Facebook, غلط ادعا برنامه در پایان به پایان رمزگذاری و اجازه ملاقات با میزبان برای پیگیری شرکت کنندگان.

یکی از برنامه های بسیاری از مشخصات بالا مسائل بوده است “Zoombombing” حوادث که در آن مهمانان ناخوانده تصادف نشست. این امر منجر به چندین شرکت ها و مدارس و دولت متوقف کردن استفاده از پلت فرم.

در انگلستان شده است وجود دارد بحث در مورد اینکه آیا دولت باید با استفاده از زوم برای جلسات کابینه پس از نخست وزیر بوریس جانسون توییتی یک تصویر که شامل شماره شناسنامه از آخرین نشست.

همچنین گزارش شده است که Elon Musk ممنوع اعلام کرده است استفاده از زوم برای SpaceX جلسات بیش از نگرانی های امنیتی. ناسا که یکی از فضا X بزرگترین مشتریان نیز مانع از کارکنان از استفاده از آن.

در ضمن سنگاپور معلق با استفاده از ویدئو کنفرانس ابزار زوم توسط خود معلمان پس از “بسیار جدی حادثه” در صفحه اصلی بر اساس درس.

در اوایل این ماه زوم گفت: این امر توقف توسعه هر گونه ویژگی های جدید به تمرکز بر ایمنی و مسائل مربوط به حریم خصوصی.

آقای یوان عذر خواهی کرد برای “سقوط کوتاه” در مورد مسائل امنیتی و وعده داده شده به آدرس نگرانی کرد و گفت که استفاده از زوم کرده بود افزایش یافت و در راه او هرگز نمی تواند پیش بینی کرده اند قبل از coronavirus بیماری همه گیر.

که به عنوان کاربر روزانه تعداد باید افزایش یافت و به 200 میلیون از 10 میلیون نفر در کمتر از سه ماه.

در همان زمان در نیویورک دادستان کل نوشته شده است به این شرکت نگرانی بیش از توانایی خود را برای مقابله با افزایش کاربران است.

نامه ای از دفتر نیویورک دادستان کل Letitia جیمز خواسته زوم آیا تا به حال بررسی اقدامات امنیتی خود از محبوبیت خود رسید. همچنین با اشاره به اینکه در گذشته برنامه شده بود آهسته به مسائل.

در پاسخ به یک درخواست از بی بی سی برای اظهار نظر یک سخنگوی شرکت گفت: “زوم خود را طول می کشد حفظ حریم خصوصی کاربران و امنیت و اعتماد بسیار جدی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de